תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    לחבר טוב שלי יש Wii.
    אבל משום מה ה-WiiShop לא עובד. אנחנו נכנסים לעמוד, ואז כשמופיע ה-Connecting הוא קופא. פשוט קופא, והקונסולה קופאת איתו.
    אנחנו מצליחים להיכנס למזג אוויר והחדשות, רק השופ לא עובד. הקונסולה מזהה אינטרנט.
    בזק בין לאומי הוא הספק, והחיבור תמידי.

מה עושים?
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    לחבר טוב שלי יש Wii.
    אבל משום מה ה-WiiShop לא עובד. אנחנו נכנסים לעמוד, ואז כשמופיע ה-Connecting הוא קופא. פשוט קופא, והקונסולה קופאת איתו.
    אנחנו מצליחים להיכנס למזג אוויר והחדשות, רק השופ לא עובד. הקונסולה מזהה אינטרנט.
    בזק בין לאומי הוא הספק, והחיבור תמידי.

מה עושים?
    תגדיר "קופא"... קופא קופא, המסך לא זז לחלוטין או שהמצב פשוט לא מתקדם? אצלי היו הרבה מקרים שבהם הגעתי לשלב של ה-Connecting וזה פשוט לא המשיך הלאה, גם לאחר כחצי שעה. אני יודע שלרונן גם הייתה את הבעיה הזאת. אם הייתי לוחץ על הכפתור של ה-Home היה קופץ icon כזה שמודיע שאי אפשר להשתמש בפונקציה כרגע, גם לא היה ניתן לכבות את המכשיר דרך הבקר וגם ה-Reset לא עבר אם אני זוכר נכון. הדבר היחידי שהייתי יכול לעשות זה לכבות את המכשיר לחלוטין ולהדליק מחדש. זה קורה להרבה אנשים, במיוחד בשעות של עומס.

יש שאומרים שאם תשנה את הערוץ שהרשת האלחוטית שלך עובדת עליו ל-11 או 1 אז המצב יהיה יותר טוב אבל אצלי זה לא ממש עזר.

אז מה כן עוזר? לנסות שוב, ושוב (ואם זה לא דחוף אז בשעות פחות עמוסות). בסוף זה עובד.

כל זה בהנחה שמערכת לא קופאת לחלוטין... אם זה המצב אז נראה שמדובר במשהו שרק נינטנדו יכולה לתקן בשביל חבר שלך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    כן. זה קופא קופא. לא זז. הסמן נתקע וכד'.
    טוב נו. תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    יש לך ווי מוסב שיכול לקרוא מגובים?
    כי אם כן... אז זו הבעיה, הצ'יפים של ה-ווי כיום
    גורמים לתקלות בתקשורת המכשיר עם הרשת של נינטנדו,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    ראה פירוט על הבעיה ב-
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1008194