תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  22.02.2007
  הודעות
  97
  שלום לכולם!
  כתבה זו נועדה לפרסם את המשחק קאונטר סטרייק מנג'ר שזכה להצלחה רבה במדינות שונות. כשהמשחק יצא בישראל היו המון משתמשים ישראלים, כיום פחות מחצי מהם נשארו והקהילה הישראלית זקוקה לאנשים מוכשרים נוספים שיעלו את הרמה של הקהילה.
  משחק זה הוא בעצם משחק שבו אתה מאמן קבוצת קאונטר סטרייק דרך הדפדפן אינטרנט שלך. ניתן להשוות את המשחק הזה למשחקים כמו האטריק (כדורגל), אך במקום שחקני כדורגל ישנם שחקני סי-אס ואתה אחראי עליהם, על הצוות (שכולל מאמנים, סקאוטים ואיש יחסי חוץ) ועל המצב הפינאנסי שלך.

  ברשותך לבחור הרכבים, לקנות שחקנים, לבחור ספונסרים, להירשם לטורנירים ועוד הרבה אפשרויות מענייניות. השחקנים משתפרים דרך משחקי אימון וע"י הצבתם בחדרי אימון עם מאמנים. כמו כן, אתה גם אחראי על הטקטיקות שלך, אתה בונה אותן ואף יכול לבדוק אותם במשחקי אימון, משחקי ליגה או סתם משחקי ליגות ידידותיות. את הטקטיקות ואת המשחקים ניתן לראות בדרך של 2די (2d).  תפקידך הוא למצוא את האיזון הנכון ביותר של הקלאן שלך ולדעת לנהל אותו בצורה היעילה ביותר, ושים לב לא לאבד את הראש בהוצאת כסף לשווא.
  ישנם רמות שונות של ליגות, וככל שתתקדם ותנצח ככה הליגה שתשתתף בה נחשבת וטובה היותר, עד הגעתך לליגה הבכירה ביותר שהיא ליגת ליט (1337). בכל ליגה 16 קבוצות שמתמודדות על כתר האליפות.  אם ברצונך להירשם אנחנו נשמח, אך דע שאסור לפתוח יותר משני משתמשים, מעשה זה יוביל לבאן מיידי מהמשחק.
  סי-אס-אם הוא משחק בינלאומי, לכל מדינה ליגות משלה. המדינות המשתתפות הן: שבדיה, דנמרק, פינלנד, נורבגיה, גרמניה, אנגליה, הולנד, בלגיה, צרפת, ספרד, אוסטריה, פולין, שוויץ, פורטוגל,
  רוסיה, אסטוניה, יוון, לאטביה, רומניה וארה"ב.  תוכל למצוא תמונות נוספות ודמו של המשחק באתר: www.cs-manager.com
  (ייתכן ותצטרכו להוריד ג'אבה כדי לצפות בדמו, במידה ואין לכם)

  מומלץ מאוד לקרוא את המדריכים למתחילים ואת הפורומים בכדי לקבל עצות נוספות, כיוון שהם נותנים הסבר מפורט על המשחק וכך יש לכם סיכוי רב יותר להישאר במשחק ולהתחרות בהמשך ברמות הגבוהות ביותר. וכמו כן, גם להינצל ממצב של פשיטת רגל.

  ישנם גם ערוצי מירק שבהם תוכל לבקש עזרה, הן בעברית והן באנגלית:
  #csmanager
  #csmanager.il
  ב- Quakenet

  קרדיט לליאור מגיימר!

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  16.12.2006
  עיר
  חיפה
  הודעות
  1,677
  כן מקיר והתחלתי לשחק בזה

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  25.12.2006
  עיר
  ירושלים
  הודעות
  1,195
  מכיר וזה לא כזה כיף :\

הרשמה