תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    מה דעתכם על המגזין החדש?

* לא הבנתי למה לא פתחתם ת'רד ואז הייתם נותנים אליו לינק בסיכום השבוע... לא משנה.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    בטעות. נקפיד יותר בשבועות הבאים.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    לזה חיכינו חודשיים? לצמד מזוקנים מצולמים במשרד שלכם?
    איפה הרהיטות והזרימה של המגזינים הראשונים? איפה האיכות?
    זה פאתטי ומביש, עם כל הכבוד.

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    אולי באמת שווה לשים בריסטולים עם התסריט מול כל אחד, כדי שהשיחה תהיה יותר קולחת. אין כמעט שום תוכנית טלוויזיה שבה המגישים מאלתרים מתוך הזיכרון, ולא קוראים מתוך מהמסך שמולם.

חוץ מזה, ואולי קצת מאיכות הסאונד שהיא לא משהו (אבל אפשר להבין למה אם אתם מפיקים את זה בעצמכם), המגזין ממש סבבה... הוא באורך מתאים, מתומצת במידה הנכונה ומעניין. אם תצליחו להמשיך איתו בעקביות כל יום שישי - בטוח יהיה שיפור בצדדים הטכניים!

" אין לי מושג... אני לא מבין כלום בצלילות, ואני גם לא רוצה להבין כלום בצלילות. אני שונא צלילות. אני שונא ים וכל מה שקשור בו: שונא דגים ושונא אלמוגים ושוניות. שונא ספינות, סירות, משחתות, נושאות מטוסים, חסק'ה ואוניות. אני שונא מספנות, מבדוקים, מזחים, רציפים ושוברי גלים. אני שונא שיט, ימאות, חובלות. אני שונא גלים, מלח וקצף.את החוף אני דווקא אוהב."

נכתב במקור על ידי carlitos
    לזה חיכינו חודשיים? לצמד מזוקנים מצולמים במשרד שלכם?
    איפה הרהיטות והזרימה של המגזינים הראשונים? איפה האיכות?
    זה פאתטי ומביש, עם כל הכבוד.
    חבר, יש הבדל בין ביקורת בונה לבין זילות גרידא.
    אנא השתדל לנסח הודעותיך באופן קצת יותר מתורבת ובונה.

אם יש לך הערות, הארות, טענות או מענות אנו נקבל אותן בזרועות פתוחות.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    לא היה כזה נורא, אהבתי את זה שאין לכם פוזה של מנחים. נכון, קצת יותר להתאמן על הטקסט ולכתוב על בריסטול את הנושאים (או טלפרומטר על מסך מחשב, אתם אתר סיקור משחקים למען השם).
    carlitos הוא סתם טרול נגטיבי.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    סודות מאחוריי הקלעים: התלבטנו אם לשים בריסטולים \ דפים \ מה שלא יהיה עם סדר הנושאים ונקודות עיקריות מאחוריי המצלמה, ובסופו של דבר החלטנו לוותר. מנסיון שלי - ברגע שיש דף "להאחז" בו מאחוריי המצלמה זה נראה רע מאוד - כל הזמן הראשים של המנחים "נודדים" לאיזורים שהצופים לא רואים.

החסרונות ברורים - לפעמים אנחנו נתקעים, שוכחים מה הנושא הבא וכו'. אבל אני חושב שהיתרונות, של שיחה אמיתית וזורמת עדיפים על משהו קצת יותר מתוכנן שיראה רובוטי. אפילו לא ערכנו את הטעויות דיבור הממש מבישות שלי!

כך או כך, תודה לכל מי שהגיב, חיובית או שלילית. כפי שאתם וודאי רואים, אנחנו מנסים דברים חדשים, במטרה להשתפר ולהתמקצע במהירות האפשרית.

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    סודות מאחוריי הקלעים: התלבטנו אם לשים בריסטולים \ דפים \ מה שלא יהיה עם סדר הנושאים ונקודות עיקריות מאחוריי המצלמה, ובסופו של דבר החלטנו לוותר. מנסיון שלי - ברגע שיש דף "להאחז" בו מאחוריי המצלמה זה נראה רע מאוד - כל הזמן הראשים של המנחים "נודדים" לאיזורים שהצופים לא רואים.
    תנסו לעשות כמו בארץ נהדרת, הם שמים את הטקסטים בצדדים. ככה מנחה אחד יכול להפנות ראש אל המנחה השני, אבל בעצם לקרוא מהטקסט שנמצא מאחורי גבו. זה נראה כאילו הם מדברים אחד עם השני. :smiling:

אבל אני מניח שבאמת כבר דיברתם וחשבתם על כל זה... כאמור, בהצלחה במגזינים הבאים.

" אין לי מושג... אני לא מבין כלום בצלילות, ואני גם לא רוצה להבין כלום בצלילות. אני שונא צלילות. אני שונא ים וכל מה שקשור בו: שונא דגים ושונא אלמוגים ושוניות. שונא ספינות, סירות, משחתות, נושאות מטוסים, חסק'ה ואוניות. אני שונא מספנות, מבדוקים, מזחים, רציפים ושוברי גלים. אני שונא שיט, ימאות, חובלות. אני שונא גלים, מלח וקצף.את החוף אני דווקא אוהב."

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    אני מאד מתנצל אם מישהו נפגע. אתם רוצים ביקורת בונה? בבקשה -

1) המגישים צריכים, מה שנקרא, לעבור מסך - שיער פנים הוא דבר שהמצלמה לא סובלת ויש להימנע ממנו אלא אם כן יש לכך הצדקה. לפעם הבאה, אם אפשר, כדאי לדאוג לכך שהם יתגלחו קודם.

2) הסאונד מחריד - אי אפשר להקליט שיחה בין אנשים עם המקרופון של המצלמה. יש להשתמש במיקרופון דש או אם זה יקר מדי לפחות במיקרופון שולחני.

3) לצלם במשרד זה אולי פיתרון זול, אבל זה לא נראה טוב. עד עכשיו צילמתם באולפן, למה הפסקתם?

4) מה שכולם פה חזרו עליו, אבל אי אפשר להיות סלחניים לגביו - המגישים חייבים לדעת את הטקסט. זה החיים שלכם לא? אתם לא צריכים פרומפטר בשביל זה, אתם בסך הכל צריכים להיות סגורים על מה אתם הולכים לומר. אם לא הולך תעשו עוד טייק.

5) הגרפיקה נורא דלה. מה קרה?

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני חושב שבמובנים מסוימים חל שיפור מהמגזינים הראשונים, ואני מכבד מאוד את ארז רונן ויובל בירב, אך לדעתי דורון ואפילו ראם (מהמגזיים הראשונים), "עברו מסך" יותר טוב (ואין לזה קשר לזקן או לקוקו של שניהם חחח) - היה נדמה שלעתים המנחים מהססים במילותיהם ולא מספיק זורמים, כאילו ניסו לזכור מה הם רצו לומר.

אבל חפיף, בלי קשר לכך אני כמובן אשתדל לעקוב אחר המגאזין, לשמוע מה יש לכם לומר בעניינים השונים.

יזמה נפלאה, רואים שמערכת ויגיימס משקיעה מאוד. אין ספק שהמערכת היא מערכת הקונסולות הכי טובה ומקצועית בארץ, אפילו בהפרש ניכר, כמעט אמריקה

הצטרף בתאריך
    12.03.2007

החסרונות ברורים - לפעמים אנחנו נתקעים, שוכחים מה הנושא הבא וכו'. אבל אני חושב שהיתרונות, של שיחה אמיתית וזורמת עדיפים על משהו קצת יותר מתוכנן שיראה רובוטי. אפילו לא ערכנו את הטעויות דיבור הממש מבישות שלי!

כך או כך, תודה לכל מי שהגיב, חיובית או שלילית. כפי שאתם וודאי רואים, אנחנו מנסים דברים חדשים, במטרה להשתפר ולהתמקצע במהירות האפשרית.

אני מסכים עם קודמי כי צריך להיות טקסט כתוב לפני (אפילו אם לא קוראים אותו מבריסטולים) כרגע זה קצת היה נראה כאליו בחרו סתם שני אנשים מהרחוב שלא מבינים במשחקים ומחשבים ונתנו להם לקרא טקסט - מכיוון שלא זה המצב, אז כדאי לכתוב תסריט שלם לפני, ללמוד אותו ואז לצלם. לחילופין כדאי לצלם כמה טייקים ככה יהיה יותר חומר לערוך ממנו וגם זוכרים יותר מה רוצים לומר ו"משוחררים יותר"...
    רצוי גם לערוך את טעויות העברית - זה משהו שלא ניתן לעבור עליו לסדר היום - יש לכם אחריות חברתית!
    סה"כ בכיוון מצויין...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    תודה על הביקורות של כולם!

אנחנו קוראים הכל ומפנימים. מבטיחים (לנסות) להשתפר בצילומים הבאים.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי sunny
    חבר, יש הבדל בין ביקורת בונה לבין זילות גרידא.
    אנא השתדל לנסח הודעותיך באופן קצת יותר מתורבת ובונה.

אם יש לך הערות, הארות, טענות או מענות אנו נקבל אותן בזרועות פתוחות.
    אני דווקא מסכים איתו, ואני לא חושב שהיית צריך להתנצל.
    עם כל הכבוד, זה גרוע.

רונן - בטח שהם הכי טובים ומקצועיים בארץ, הם היחידים (ולא, גיימר לא נחשבים)

תודה, אבל אני אשאר עם מגזינים מחו"ל.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    The Land of the morning star

שמע, אנשים רגילים לשיחה המוקראת מטקסט, זה אולי רובוטי ומלאכותי ביותר, אבל זה מה שזה, זה חוק להגשת חדשות טלוויזיונית, ברגע שאתם מדברים במגזין ישר מהראש זה לא נראה כמו מגזין אלא כמו שיחת חברים באוטובוס וזה פשוט זובר את החוק הבסיסי ביותר לחדשות...

כמו שכבר אמרו כבר, אתם צריכים לעבור מסך (בלי שום כוונה להעליב) אבל זקנים ושיער ארוך אכן לא מצטלמים טוב בטלוויזיה; סדרו את השיער, תתגלחו, ותשבו זקוף ראבאק! זה הכי הפריע בעין!

הרשמה