תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  23.10.2006
  עיר
  קרית עקרון
  הודעות
  11,006
  נכון תמיד אומרים שאין מפתחים ישראלים טובים למשחקי מחשב? נכון תמיד אומרים שאנחנו בחיים לא נשתווה לתעשיות הענק של ארה"ב ואירופה? אז כולם טועים! בדומה למגמה בארה"ב של להפוך סדרות הנעות באיכותן מ"חרא מהלך" ל"לא רע בכלל" למשחקי מחשב הנעים באיכותם בין "אוי, אלוהים אדירים" ל"כדור נכנס לתוך מוח של שחקן", גם כאן, בארץ הקודש זה קורה.
  בעקבות ההצלחה העצומה של תוכנית האיכות המדהימה השמיניה, החליטו אנשים בעלי כושר שיפוט של בכירי צוות הפיתוח של דאיקטנה להפוך את הסדרה למשחק אקשן איכותי ומדהים.
  רק כדי שתדעו עד כמה הטכנולוגיה בשימוש המפתחים מתקדמת ומשוכללת, אני אפרסם כאן את דרישות המינימום (כן. זה באמת רק מינימום) למשחק:
  -חלונות ווינדוס.
  -מעבד במהירות 550 מגה הרץ ומעלה.

  כן כן, חבריי. CRYSIS, מאחוריך.

  ורק כדי שתדעו שאין זו בדיחה או בזבוז זמן מדהים. הנה לינק לחנות המכובדת שהחליטה מסיבה משונה לזהם את מדפיהם מלאי המשחקים הטובים (MONKEY ISLAND, DIABLO, WAHAMMER וכו') במשחק המזופת ללא שום ספק הזה.
  http://www.freak.org.il/sg_product~1201468~3~66.htm

  מצד אחד, מצאו אנשים חסרי כישרון מספק בשביל ליצור את המשחק. לאחר מכן, הצליחו לשכנע חנות מכובדת לשווק את המשחק. אוי הברוך.
  הנה תמונות מסך מהמשחק המצופה כל כך:
  תשימו לב לסביבה מלאת הפרטים. למודלים המשוכללים. לפיזיקה הכל כך מדויקת שאפשר לראות את השימוש בה אפילו בתמונות דוממות. שימו לב איך כל האוביקטים במשחק מהודקים לקרקע בצורה מציאותית לחלוטין. מעבר לטכנולוגיה המשוכללת, אפשר לראות בבירור את ההשקעה הרבה בתסריט המשחק. ראו את האיש הרע. השפן השטני.

  כשביקשנו תעשיית משחקי מחשב בארץ, זה הדבר הרחוק ביותר ממה שהתכוונו. הד ארצי, שאלה אחת לי אליכם. למה!?

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  29.01.2007
  הודעות
  47
  מה לעשות, בארץ לא משתלם לייצר משחקים.
  ...Dein weisses Fleisch erregt mich so

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  13.10.2006
  עיר
  סודי
  הודעות
  2,536
  רבותי,
  במקרה הזה אני מכיר קצת את ההתנהלות הפנימית. מדובר במשחק ממותג שהמטרה העיקרית שלו היא לשמש כמוצר נלווה לסדרה, בדיוק כמו חולצה או עיתון מעריצים או משהו כזה.זה לא כותר AAA שנמכר במחיר מלא אלא במחיר מוזל (69 שקל).

  וכן, בארץ לא משתלם לייצר משחקים. היוצר של המשחק בקושי כיסה את העלויות, וזה אחרי שבמשך שבועות ארוכים הוא כבר היה בטוח שאפילו את עלות הפיתוח הוא ייאלץ לשלם מכיסו.
  יובל בירב,

הרשמה