תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    מעבר מידי בין דו-מימד לתלת-מימד, כל העולם על הצד!

לפרטים נוספים לחץ כאן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    עדיין נשמע מגניב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    באיזה אופן הוא מחקה את מטריקס?

קראתי את הרשמים של IGN מהמשחק, והם ממש משבחים! הם מתארים באיזה אופן המעבר בין דו ממד לתלת ממד הוא חשוב לפתירת חידות ומציאת דברים סודיים. מבריק! אח"כ עוד אומרים שמעריצי נינטנדו עיוורים, כאילו נינטנדו לא באמת מבריקה ואין מה להתלהב ממנה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    אף אחד לא אומר שנינטנדו לא טובים, הם פשוט לא היחידים שטובים, ובמקרים רבים לא הכי טובים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.01.2007
    Paper Mario התחיל את דרכו עוד על ה-64.

לא יצא לי אף פעם לשחק בסדרה, אבל נשמע משחק חביב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    ואוו! נשמע מגניב! יש מצב שיצא על האדבנס אם עוד יוצאים עליו בכלל משחקים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Guy P
    אף אחד לא אומר שנינטנדו לא טובים, הם פשוט לא היחידים שטובים, ובמקרים רבים לא הכי טובים.
    אבל אף אחד לא אמר שהם היחידים שטובים.

וכן, לא מעט נרמז כאן שנינטנדו לא טובה, שהם מפגרים ובלה בלה בלה. אני מבין מה אמרתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    אבל הם צריכים לתקן את החרא הזה במצב התלת מימד,הכל מפוקסל =\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    בכוונה, ותאמין לי בגרפיקה כזאת זה רק מוסיף הפקסול.
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    זה סתם מכוער
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    בחודש הבא יום ההולדת שלי, חברה שלי שאלה אותי מה ארצה ליום הולדת. עשיתי 1+1 והחלטתי שיום ההולדת שלי בא בתזמון טוב: היא תקנה לי את פפר מריו חחחחח

אל תצחקו עליי, כי היא בכל מקרה רוצה לקנות לי משהו אחר בנוסף למשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אגב, היכן יעלה לי יותר זול לקנות? מהקנדים או מחנות שסוחרת בדולר אמריקאי? תרצו להמליץ לי על חנות אמריקאית אמינה, זריזה וזולה?

אגב, צפיתי בסרטון של LitttleBigPlanet ל-PS3 והוא נראה כמו משחק שבטוח הייתי קונה אם הייתי בעליה של הקונסולה. התרשמתי מאוד, הוא מקורי ומרהיב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כן, נראה כמו משחק אדיר.
    דוגמה מעולה למשחק שאי אפשר לעשות על הWII בגלל כל הפיסיקה שהולכת שם והעובדה שאפשר לבנות לבד שלבים ולהכין תוכן משלך ובשביל דברים כאלה צריך הרבה זיכרון פנימי ודיסק קשיח.
    אז מי אמר שכוח זה רק גרפיקה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי רונן
    אגב, היכן יעלה לי יותר זול לקנות? מהקנדים או מחנות שסוחרת בדולר אמריקאי? תרצו להמליץ לי על חנות אמריקאית אמינה, זריזה וזולה?

אגב, צפיתי בסרטון של LitttleBigPlanet ל-PS3 והוא נראה כמו משחק שבטוח הייתי קונה אם הייתי בעליה של הקונסולה. התרשמתי מאוד, הוא מקורי ומרהיב.
    בדרך כלל הקנדים יקרים יותר בכמה דולרים בודדים מחנויות אמריקאיות, אבל השירות שלהם מהיר ומשובח, ולדעתי שווה את הכמה גרושים הפרש (בדרך כלל מסתכם בפחות מ-20 שקל). הכי מומלץ לרכוש לפחות שני משחקים ביחד, שהמשלוח יצא זול יחסית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    כן, נראה כמו משחק אדיר.

דוגמה מעולה למשחק שאי אפשר לעשות על הWII בגלל כל הפיסיקה שהולכת שם והעובדה שאפשר לבנות לבד שלבים ולהכין תוכן משלך ובשביל דברים כאלה צריך הרבה זיכרון פנימי ודיסק קשיח.
    אז מי אמר שכוח זה רק גרפיקה?
    אויש, למה כל דבר צריך לקשר למלחמת הקונסולות? זה חסר טעם כי גם הווי מסוגלת לעשות דברים שהאחרות לא מסוגלות לו, אז מה הנקודה שלך? :smiling:

ואף אחד לא אמר שכוח זה רק גרפיקה, אלא אף אחד לא הוכיח שהפיזיקה המשופרת משפרת את הגיימפליי ממש (ובכך אני לא ממעיט מערכה!). בכל מקרה, הגיימפליי בו נראה אדיר, בלי קשר לפיזיקה. הוא מקורי ומדליק מאוד.

ארז רונן - תודה. תוכל להמליץ לי על חנות אמריקאית זריזה ואמינה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי רונן
    אויש, למה כל דבר צריך לקשר למלחמת הקונסולות? זה חסר טעם כי גם הווי מסוגלת לעשות דברים שהאחרות לא מסוגלות לו, אז מה הנקודה שלך? :smiling:

ואף אחד לא אמר שכוח זה רק גרפיקה, אלא אף אחד לא הוכיח שהפיזיקה המשופרת משפרת את הגיימפליי ממש (ובכך אני לא ממעיט מערכה!). בכל מקרה, הגיימפליי בו נראה אדיר, בלי קשר לפיזיקה. הוא מקורי ומדליק מאוד.

ארז רונן - תודה. תוכל להמליץ לי על חנות אמריקאית זריזה ואמינה?
    אממם... לא כל כך מכיר. כשאני מזמין זה או מהקנדים, או מאיביי. מצד שני - אם קונים מסוחר אמין באיביי זה בדרך כלל מגיע מהר, ויותר זול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    בדרך כלל הקנדים יקרים יותר בכמה דולרים בודדים מחנויות אמריקאיות, אבל השירות שלהם מהיר ומשובח, ולדעתי שווה את הכמה גרושים הפרש (בדרך כלל מסתכם בפחות מ-20 שקל). הכי מומלץ לרכוש לפחות שני משחקים ביחד, שהמשלוח יצא זול יחסית.
    מהשוואות שעשיתי, דווקא הקנדים זולים יותר אחרי המרה לש"ח.
    הם אומרים מוכרים את רוב הדברים ב5$ אמריקאי יותר, אבל מכיוון שהדולר הקנדי שווה שקל שלם פחות מהאמריקאי, זה מתקזז ואף נהיה זול יותר תלוי בשער הנוכחי.
    כמובן שהשירות והמהירות מפצים על כל חריגה מהמחיר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    תודה רבה ו-PT, ארז.
    שתף ב-Google+

הרשמה