תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  29.11.2006
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  2,666
  טריפל אייץ´ נגד ביל גולדברג, 1999 או 2000
  שום דבר פיסי, אבל גולדברג צעק על טריפל אייץ´ בדוכן חתימות אחרי כמה מילים לא יפות שטריפל אייץ´ אמר עליו בראיון. גולדברג גם אמר בESPN שהמתאבק שהוא הכי רוצה לכסח במציאות. אם הWWE יחתימו את גולדברג, יעופו ניצוצות! (כמובן שזה ההחתמה של גולדברג ב2003).
  מנצח: גולדברג, רק כי אייץ´היה מניאק באותה תקופה.
  לקס לוגר נגד ברוזר ברודי, 1987
  למרות הכריזמה הטבעית שלו, ברוזר היה קרציה. לוגר עזב את הטריטוריה וסרב לעשות ג´וב לפני שהוא הולך. ברודי הגיע שיכור עם תערים (!) מודבקים לו לידיים. הוא לא מכר שום דבר שלוגר עשה. השופט ביל אלפונסו אמר ללוגר שהכול חלק ממתיחה, אבל כשהבין שזה לא נכון הוא אמר ללוגר ללכת ישר על הבאמפ של השופט. לוגר עשה כנאמר לו ומיד יצא מהכלוב. בטח היה קורע להיות שם. בכל מקרה, מיד לאחר שזה קרה, הירו מאצודה, שהיה הבעלים של הארגון, הסתובב בחדר ההלבשה, שכלל את רון סימונס ודיואו פורט, וצחק על איך ששחקני פוטבול חושבים שהם קשוחים אבל הם כולם פחדנים ליד מתאבק קשוח  אנדרה הענק נגד אקירה מאידה, 1985
  אסון גדול. קרב עם הייפ גדול שכמעט הפך לשוט בגלל שאנדרה לא הסכים למכור את ההתקפה של מאדיה. נאמר לאנדרה להביך את מאדיה בזירה כיוון שכולם האמינו במיתוס של אנדרה. מאדיה לא ידע ואנדרה, גם כשיכור, היה ממש חזק והתחיל ללכת על העיניים של מאידה אחרי שלא מכר את מהלכי הכניעה שלו. כשמאדיה שם לב, הוא הגיב בדרך היחידה בה היה יכול. הסיבה שזה לא הופסק קודם לכן הייתה כדי שאנדרה יכסח את מאידה. מאידה בעט בברך של אנדרה עד שהיא הפכה לאדומה והפיל אותו בקלות לאחר מספר דקות. הוא הסתובב לקאנטארו הושינו ושאל אם הוא יכול לגמור אותו והושינו אמר שלא. מאידה התעצבן ובעט במחסום, בעיטה יותר אכזרית מכל בעיטה שהוא נתן לאנדרה. מאדיה היה מאוד לא מקצועי במספר שלבים בקריירה שלו והוא תינוק, אבל במקרה הזה, בחור גדול פי שניים ממנו התחיל איתו והוא ניסה לגונן על עצמו, להפחיד קצת את אנדרה, ולא לפגוע באנדרה באותו זמן. דיק מורדוך, שהאמין במיתוס של אנדרה, כמו כולם באותה תקופה, חזר ואמר שהוא חשב שמאידה הולך לגמור לאנדרה את הקריירה.
  מנצחים: בהחלט לא המעריצים


  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  13.01.2007
  עיר
  מדינת משטרה.
  הודעות
  1,642
  בגלל "המאפיה"(טריפל H ווינס),גולדברג עכשיו לא בWWE...
  שתף ב-Google+

הרשמה