תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    שוחרר טריילר חדש למריו גלקסי הכולל דברים שמעולם לא נראו מהמשחק.

הוא עוצר נשימה, ומבטיח שהמשחק הזה הוא ההמשך האמתי למריו 64. המשחק פשוט מדהים. אין לי ספק שהוא הולך להרים קונסולות רבות מהמדפים, ויהיה סליפר היט גדול! אולי אפילו משחק השנה? אני מוכן להמר על כך, הוא באמת שובה :inlove:

הטריילר חובה להורדה, אז למה אתם מחכים???
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    וכאילו שזה לא מספיק, צפיתי בסרטון חדש של פפר מריו, והוא נראה אדיר! הוא משלב דו ממדיות עם תלת ממדית, ולא בטוח שבאופן שאתם חושבים עליו. הוא נראה מהנה בטירוף, עשוי ממש טוב, והוא מנצל את יכולת זיהוי תנועה של השלט! והחדשות הטובות - הוא יוצא בקרוב - חודש הבא! שווה עוגייה!

לצד מבחר הערוצים של הווי ולצד משחקי ה-VC שזורמים וכד', סוף סוף הווי נראית כקונסולה השווה בזכות הסיבה שבגללה קניתי אותה - משחקים שווים מאוד :inlove: :inlove: :inlove:

אני יודע, היה ידוע שמריו גלקסי, מטרויד וכד' יהיו להיטים, אבל הנה נוסף עוד משחק שיוצא ממש בקרוב, שיהיה ממש שווה לקנות.

פפר מריו, מטרויד ומריו גלקסי, יספקו את הסחורה בענק. גם סמאש ברוד'רס, בהנחה שיצא השנה.

אני גם מתכוון לקנות את בריין אקדמי לווי. אהבתי מאוד את גרסת ה-DS הממכרת, והגרסה של הווי נראית לא פחות טובה, אפילו הרבה יותר.

וככל הנראה, גם מריו פארטי יהיה שווה. הסיבה שאני מתלהב ממנו פחות היא כי צריך לקנות עוד שלושה שלטים ולהשיג חבר'ה במספר דומה, כדי למצות אותו. אבל אוי, כשנמצה אותו היטב הוא יוכל להיות הדבר הכי כיף בעולם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אולי תספק את הטריילר עצמו ? אה, יא עצלן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    איך אף אחד לא הביא את הטריילר של מאריו גלאקסי?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי AquaJet
    איך אף אחד לא הביא את הטריילר של מאריו גלאקסי?!
    אתה לא מודע לזה שיש לינק לטריילר בהודעה שלי?! המילה טריילר... או שאנחנו צוחקים, כי בפורום הזה השנינות לפעמים נעלמת ממני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    יש טריילר חדש גם לZelda PH, שווה לבדוק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    אולי תספק את הטריילר עצמו ? אה, יא עצלן!
    אני עצלן? אני ניגשתי וצפיתי בטריילר, אבל גם שאביא לכם אותו? אתם רוצים הכל בכפית של כסף :mad:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    ראיתי את הטריילר למריו גלקסי. מעולם לא התלהבתי ממשחקי מריו ואני חושב שזה הולך להימשך. המשחק נראה חביב, אבל לא הרבה יותר מזה. יש בו דברים קצת מקוריים אבל הקטע הזה שהם מתרכזים במלא עולמות קטנים עם כוח משיכה משלהם קצת לא מוצא חן בעיני. זה גימיק נחמד ומעניין אבל הוא לא צריך להיות מרכז המשחקיות של משחק שלם. כנראה שאני לא אהיה חלק מהמריו-מאניה גם בדור הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    הטריילר הזה קצת פחות הרשים אותי מקודמים לו... אבל אם היה לי ווי זה המשחק שהייתי מחכה לו נראה כל כך טוב ומהנה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    חח , ממתי מאריו זה "סליפר".

בכל מקרה , טריילר חביב. מניח שבכל הנוגע לפלטפורמות , זה יהיה משחק טוב. עוד משחק שמרבית רוכשיו יהיו מעריצי נינטנדו ותיקים , אבל חייבים לציין שזה נראה ממש נחמד וצבעוני ומעוצב אחרת. שווה שיחוק.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#
    שתף ב-Google+

הרשמה