תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    סתם חשבתי עכשיו קצת על הקמפיין. בא לי לשחק בו שוב. חבל שאין לי זמן לזה..

אהבתי אותו, באמת שאהבתי אותו. לפעמים היה קצת צפוי מדי, אבל בסך הכל היה טוב והעלילה לא רעה בכלל, למרות שיכלו לתת קצת יותר בחירה מצד טוב וצד רע שמתחברים לדבר אחד בסוף..
    הסוף גם היה נחמד, ופתח פתח אדיר לחבילת ההרחבה.

אז מה... אהבתם את הקמפיין או שציפיתם ליותר?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    חורדרה (חדרה)
    i loved it, think that about covers how i feel about the NWN2 campaign
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    האמת שמעולם לא סיימתי אותו... <>
    לא היה לי זמן. אני עוד בתחילת הפרק השלישי. הפרק הראשון היה מסריח. השני היה שולט וגם המעט מהשלישי שראיתי עד עכשיו.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    הקמפיין היה מעולה, המשחק הולך ונהיה יותר ויותר טוב (כןכן, גם ברשת. הוא פשוט מעולה) ברמה שאני לא יכולה אפילו לדמיין את עצמי מתקינה עכשיו את נוור1, למרות כמה שאני מתגעגעת לשרת מסויים שם.
    Aww, you think I'm a stuck up bitch?
    Well join the club, you slutty whore.

Supervixen*

"
    What do you mean he don't eat no meat?
    [
    the entire room stops, in shock]
    Oh, that's okay. I make lamb."

-My Big Fat Greek Wedding
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    הקמפיין בסדר גמור מבחינת עלילה וגיוון, כמובן שלא מתקרב לoblivion מבחינת כמות המשימות והיקף עולם המשחק, אבל בהחלט מספק.
    מצד שני, הקמפיין הוא לא העיקר במשחק הזה ודווקא הדברים החשובים יותר (מולטי, משחקיות) טעונים שיפור רציני
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.11.2006
    אומנם עוד לא סיימתי אותו, אבל ממה ששיחקתי עד עכשיו אני די מרוצה המקמפיין של המשחק.
    שתי דברים שלא אהבתי במשחק הם למעשה שני הדברים שלא אהבתי במשחק הקודם של החברהkotor 2, שזה החיסרון בקווסטים צדדיים ומערכת האינפלואנס של הדמויות שמלוות את השחקן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי aviad972
    הקמפיין בסדר גמור מבחינת עלילה וגיוון, כמובן שלא מתקרב לoblivion מבחינת כמות המשימות והיקף עולם המשחק, אבל בהחלט מספק.
    מצד שני, הקמפיין הוא לא העיקר במשחק הזה ודווקא הדברים החשובים יותר (מולטי, משחקיות) טעונים שיפור רציני
    כן? דווקא לדעתי כבר יש שיפור עצום, ואני עכשיו הרבה יותר נהנית מהמשחק -גם במולטי- ממה שאפשר היה להינות לדעתי בנוור1.
    וגם במשחקיות כבר הכל נראה הרבה יותר, אפילו מצוין. אפילו גיליתי שאפשר להעיף דברים מהקוויקסלוט בלי להוציא את החפץ מהאינוונטורי או לאייש אותו במשהו אחר, כןכן (פאדיחות >.> ).
    הדבר היחיד שטעון שיפור מיידי מבחינתי הוא זה שצריך לתקן את גובה הישיבה של הגזעים, שכרגע צריך להכין כיסאות בגדלים שונים בשביל גזעים שונים...
    אבל חוץ מזה הכל סבבה כבר. יש את הקוביות, יש את הEMOTE WAND (שאלה חלק מהדברים הכי חשובים מבחינתי בPW), יש עוד כל מיני דברים. אז שוב.. כבר ממש לא נשאר הרבה לתקן שם. לדעתי.
    Aww, you think I'm a stuck up bitch?
    Well join the club, you slutty whore.

Supervixen*

"
    What do you mean he don't eat no meat?
    [
    the entire room stops, in shock]
    Oh, that's okay. I make lamb."

-My Big Fat Greek Wedding
    שתף ב-Google+

אף על פי כן היותו מעולה, אני לא מסוגל לדמיין את עצמי עושה אותו פעם נוספת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי *Supervixen
    כן? דווקא לדעתי כבר יש שיפור עצום, ואני עכשיו הרבה יותר נהנית מהמשחק -גם במולטי- ממה שאפשר היה להינות לדעתי בנוור1.
    וגם במשחקיות כבר הכל נראה הרבה יותר, אפילו מצוין. אפילו גיליתי שאפשר להעיף דברים מהקוויקסלוט בלי להוציא את החפץ מהאינוונטורי או לאייש אותו במשהו אחר, כןכן (פאדיחות >.> ).
    הדבר היחיד שטעון שיפור מיידי מבחינתי הוא זה שצריך לתקן את גובה הישיבה של הגזעים, שכרגע צריך להכין כיסאות בגדלים שונים בשביל גזעים שונים...
    אבל חוץ מזה הכל סבבה כבר. יש את הקוביות, יש את הEMOTE WAND (שאלה חלק מהדברים הכי חשובים מבחינתי בPW), יש עוד כל מיני דברים. אז שוב.. כבר ממש לא נשאר הרבה לתקן שם. לדעתי.
    what the hells are you talking about?
    בנוור1 היו הרבה יותר אפשרויות. התחילו להוסיף אפשרויות של נוור1 ל2 בשני פאצ'ים האחרונים, זה כן. אבל הממשק ב1 היה הרבה יותר נוח לדעת כולם, בעל יותר אפשרויות ובסופו של דבר לא הייתה הרגשה שנלחמים בו.
    אני מודה שאני מעדיף את הטלת הלחשים של 2, למרות שלקח זמן להתרגל אליה. מפנה את הקוויקסלוטס. אבל מצד שני האובן של התפריט הספיראלי הוא די נוראי. התפריט החדש מעצבן ברמות, במיוחד כי צריך ללחוץ על שיפט + עכבר כדי להגיע אליו ואחר כך הוא גם מסמן לך את היצור (עם הקטע של הסימון אני ניטרלי. לפעמים הוא מאוד עוזר ולפעמים בא לי לחנוק את מי שחשב על זה). גם העובדה שאי אפשר לראות דרך תפריטים למיניהם מעצבנת, למרות שפחות עקרונית. אבל אני חייב להודות שמה שבאמת עיצבן אותי זה שכל האייטמים הם בגודל של ריבוע אחד; זה פשוט מטריף.
    המשחק לא קרוב לגרוע כמו שכולם טוענים שהוא, אבל הוא עדיין לא נוור1.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    בסך הכל רצינו מנוע גרפי טיפה יותר חדיש :<.
    Music=LIFE
    שתף ב-Google+

הרשמה