תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    שלום לכולם היה חשוב לי להגיע לכאן ולציין מספר נקודות על משחקי תפקידים ואסטרטגיה.
    חבר'ה נכון להיום? המשחקים הכי עצבניים שקיימים הינם World of Warcraft+ חבילת ההרחבה של הצלב הבוער (שיש לציין כי לא משנה אם לאחד יש את הרגיל ולשני את חבילת ההרחבה עדיין תוכלו לשחק יחד בסרברים, פשוט המשחק המתקדם יוסיף לכם אופציות)
    *לכל מי שמשחק יש לשלם לחברת Blizzard שמונה עשרה יורו כל חודש שימו לב לחלקכם אין אפשרות לשלם כמאה שקל כל חודש.
    האם שר הטבעות האחרון ששמו המלא כתוב שורה למטה יותר שווה?
    THE LORD OF THE RINGS THE BATTLE FOR MIDDLE-EARTH 2
    כן! ללא ספק משחק האסטרטגיה החדש הינו פתוח גם למשחק סינגל וגם לאונליין הוא אינו דורש כסף להבדיל מwarcraft ואף הגרפיקה יותר מוצלחת ב-ה-ר-ב-ה. *המשחק עונה לדרישות מאוד מאוד גבוהות פי 3 ממה שכתוב על גב הקופסא לתשומת ליבכם כן?
    ו-Caesar 4 שכרגע מוצע להורדה במרבית התוכנות ואף משחקים בו ברשת. שימו לב הורדתו מתבצעת אך ורק אם ברשותכם Daemon Tools 4.02
    עד כאן הנקודות שהיה חשוב לי שתדעו לגבי משחקי אסטרטגיה ולא תדעו כיצד להחלץ מהתופעה.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    לא צריך לשלם חודשי לWOW 13 יורו?
    הם העלו את המחיר ל18 יורו?

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    קודם כול לא צריך לשלם לBlizzard מאה שקל כול חודש, אפשר לקנות 3 חודשים ב-200 שקל ושאתה קונה את המשחק אתה מקבל חודש חינם.ו-THE LORD OF THE RINGS THE BATTLE FOR MIDDLE-EARTH2 הוא משחק משעמם בסוף בגלל שאי-אפשר לגוון (מניסיון!)! ו-WOW אפשר לגוון כמעת כול שניה ושניה! ואני סולד ממנהגי ואומר לכול מי שמשחק LORD OF THE RINGS בחיאט-רבק, תגוונו!

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    עיר
    נצרת עלית
    הם לא העלו ל18 יורו איזה שטיות כאילו ביזרד צריכה עוד כסף זה עולה 13 יורו וזה לא נראה שהולך להישתנות

הצטרף בתאריך
    12.02.2007
    עיר
    ארסוף
    באמת קצת חוסר תקת לרדת אל משחק בפורומים שלו.
    אני שיחקתי את THE LORD OF THE RINGS THE BATTLE FOR MIDDLE-EARTH הראשון ונהנתי אבל זה ניגמר מהר מידי ואני מנחש שב-THE LORD OF THE RINGS THE BATTLE FOR MIDDLE-EARTH2 זה אותו דבר.
    מיצתאר מראש על שגיאות החתיב

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    מצחיק חשבתי שזה הפורום של wow אבל כנראה שטעיתי.
    דבר ראשון מה לעזאזל הקטע אם 18 יורו אתה אפילו לא בודק מה ולמה חוץ מזה המשחקים שהעלתה כאן כל מה שאמרת שטוב בהם זה גראפיקה, גראפיקה זה בולשיט כל עוד יש ממשק טוב עלילה טובה וכיף לשחק במשחק, כמובן כל הניאו גימרים של השנים האחרונות כל מה שיש להם בראש זה גראפיקה גראפיקה גראפיקה.
    דבר שלישי איך אתה משווה בין משחק תפקידים למשחק אסטרטגיה, ואם כבר אתה רוצה משחק אסטרטגיה טוב באמת שחק בstarcraft משחק האסטרטגיה לדעתי הכי טוב אי פעם אבל כמובן שלא תשחק בו כי הוא לא תלת מימדי כי אין בו גראפיקה שמתאימה לסטנדרטים שלך כי הוא יצא כשאתה עוד לא נולדת וזה היה עד כמה שזכור 1995 או 1994.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    תנו לי להוסיף חלק קטן שכולכם שכחתם ממנו - החברה שפיתחה את WoW היא Blizzard. אני אישית מעולם לא התאכזבתי מהם. הם מציעים תמיכה טכנית מעולה, שירות לקוחות מצויין, ופשוט הדרך שבה הם מטפלים בשחקנים שלהם היא חסרת תקדים.

הרשמה