תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    שלום לכולם. אני מתלבט כבר כמה חודשים בין קונסלות הדור הבא והכי מתלבט בין 360 לPS3. שמתי לב לאפשרויות הרבות של הPS3 חוץ מהמשחקים כמו אינטרנט אלחוטי, וידיאו ותמונות, גרפיקה מעולה, HOME שזה גם בחינם, ועוד...

רציתי לשאול איזה עוד אפשרויות יש ב360 וב-LIVE שלו? זה אותה גרפיקה כמו PS3? כמה עולה הLIVE?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי AquaLord
    שלום לכולם. אני מתלבט כבר כמה חודשים בין קונסלות הדור הבא והכי מתלבט בין 360 לPS3. שמתי לב לאפשרויות הרבות של הPS3 חוץ מהמשחקים כמו אינטרנט אלחוטי, וידיאו ותמונות, גרפיקה מעולה, HOME שזה גם בחינם, ועוד...

רציתי לשאול איזה עוד אפשרויות יש ב360 וב-LIVE שלו? זה אותה גרפיקה כמו PS3? כמה עולה הLIVE?
    - הגרפיקה של ה-360 בדיוק אותו דבר (אם יש לך טלביזיה מעל 60" אז ל-PS3 תומך ב-1080P שה-360 לא תומך בו).
    - ה-360 מתחבר למחשב ויכול להזרים ממנו תמונות, וידאו וקבצי MP3 בזמן אמיתי (כלומר, אתה יכול לראות תמונות ווידאו ולשמוע MP3 על ה-360 ישירות מהמחשב בלי שיש צורך להעתיק אותם ל-360).
    - את הקבצי MP3 אתה יכול להפעיל בזמן משחק והם מחליפים את המוסיקה של המשחק (לדוגמה לשים רשימת שירים משלך ישירות מהמחשב במשחק מרוץ).
    - השלטים של ה-360 עובדים על המחשב
    - אפשר לשחק מחשב נגד 360 ברשת (המשחק הראשון שתומך בזה יוצא בקיץ)
    - יש לך כינוי שהוא הכינוי LIVE שלך והוא הפרופיל שלך בכל המשחקים (ב-PS3 פשוט פותחים פרופיל לכל משחק כמו במחשב).
    - לכל משחק יש 1000 נקודות הישג שאתה יכול להשיג על ידי משימות שונות (נגיד לגמור שלב מסויים על דרגת קושי מסויימת או לסיים סיבוב במשחק מירוץ מתחת לזמן מסויים).
    - רשימת חברים שבא אפשר:
    * לראות מה החבר שלך עושה כרגע (כלומר איזה משחק הוא משחק וכו')
    * אתה יכול להזמין אותו לשחק איתך גם אם אתה באמצע משחק (למשל באמצע GEARS לשלוח הזמנה לחבר להצטרף והוא פשוט משתלט על אחת הדמויות מהמשחק)
    * אם הוא משחק משחק שיש לך אתה יכול ללחוץ על כפתור ולהצטרף אליו (אם הוא משחק במשחק יחיד אתה מצטרף למשחק יחיד משותף או אם הוא ברשת אתה מצטרף למשחק רשת שלו)
    * מתי הוא התחבר לאחרונה
    * איזה משחקים יש לו
    * להשוות את ההשגים שלך להשגים שלו (הוא לא צריך להיות מחובר בשביל זה)
    * לשלוח הודעות טקסט או לעשות צ'אט קולי
    * לראות כמה נקודות הישג יש לכל חבר שלך וגם פירוט מאיזה משחקים ואיזה השגים מכל משחק
    * את כל הפעולות האלה אפשר לעשות גם תוך כדי משחק

- אפשר להוריד דמואים של משחקים
    - אפשר לראות סרטים וסדרות ב-HD כמו ב-V.O.D (ותמיד יש משהו חינם להוריד)
    - אפשר להוריד טריילרים של משחקים, סרטים, סדרות, קליפים של מוסיקה, מאחורי הקלעים וכו'.

כל השירותים חינם חוץ מאשר לשחק ברשת שזה עולה 50$ לשנה.

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    1. אותה דרגת משחקים כמו בPS3? (יש גם קלים)?
    2.מזתומרת ה1000 נקודות האלה? זה משהו שמשותף לכל המשחקים ואם אני משיג אותם במשחק אחד זה יכול לעזור לי באחר?
    3. יש אישהו משחק או משהו כמו HOME של הפלייסטיישן או MII של WII???

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    1. אותה דרגת משחקים כמו בPS3? (יש גם קלים)?
    2.מזתומרת ה1000 נקודות האלה? זה משהו שמשותף לכל המשחקים ואם אני משיג אותם במשחק אחד זה יכול לעזור לי באחר?
    3. יש אישהו משחק או משהו כמו HOME של הפלייסטיישן או MII של WII???
    מה זה אותה דרגת משחקים כמו בPS3?
    אם אתה מתכוון כמות אז ל-360 יש בערך פי 10 יותר משחקים מאשר לPS3.
    ליד השם בפרופיל שלך כתוב לך מספר, המספר הזה הוא כמה נקודות יש לך. בכל משחק אפשר להשיג עד 1000 נק' וכמה שאתה משיג באותו משחק מצטרף ל-GAMER SCORE שלך שכתוב ליד השם שלך.
    אין משהו כמו ה-HOME או ה-MII אבל מי יודע אולי יהיה. גם לPS3 אין את ה-HOME, אלוהים יודע מתי ה-HOME הזה יצא ואיך הוא יהיה בסוף.

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    מה בדרך כלל אפשר להוריד בחינם? כמו מה?

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    ניתן להוריד למשל דמואים של משחקים חדשים וגם משחקי ארקייד וכמובן טריילרים של משחקים...

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי sprqy
    ניתן להוריד למשל דמואים של משחקים חדשים וגם משחקי ארקייד וכמובן טריילרים של משחקים...
    אתה מתכוון לX360 או לPS3 כי יש בשניהם

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    דיברתי על ה360

ניתן גם להוריד סרטים וסדרות בHD אבל זה בתוספת תשלום כמובן...

הרשמה