תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    הכושר המחפיר, ההפסדים המשפילים, אובדן התארים, כל אלו כנראה לא ממש עושים רושם על שמעון מזרחי, יו"ר מכבי ת"א.

בראיון לגל"צ, אמר מזרחי שהאופציה שנבן ספאחיה ימשיך לעונה נוספת על הקווים בהיכל נוקיה היא בהחלט רלוונטית.

"אם נבן ספאחיה ירצה, הוא ימשיך גם בעונה הבאה", אמר מזרחי, שהתייחס גם לאקס המיתולוגי, "אנחנו נוהגים לכבד את החוזים עליהם אנו חותמים. אנחנו לא חושבים על פיני גרשון, כי אנחנו בכלל לא חושבים על מאמנים לעונה הבא".

מזרחי התייחס גם לשחקנים שעשויים להישאר בתום העונה: "אנחנו עוד לא חושבים על שמות של שחקנים ספציפיים למכבי לעונה הבאה. הפרסומים לגבי שמות של שחקנים שמועמדים להגיע הם חסרי בסיס".

היו"ר הנצחי עדיין לא איבד תקווה לגבי העונה הנוכחית: ""אני מאמין שאנחנו יכולים להגיע גם העונה לפיינל פור, זה ספורט ואם נהיה בשיאנו בזמן הנכון, אנחנו יכולים לעשות את זה. אני לא מפחד מאבדן האליפות, אמנם איבדנו את הגביע אבל יש עדיין את האליפות. למרות השיטה הלא ספורטיבית בה היא מוכרעת".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    פעם תפסתי ממזרחי אחרי האמירה הזאת כבר לא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אני מקווה מאוד שהוא לא ממשיך, אני לא יכול לסבול עוד עונה כזאת.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    זה רשמי (למרות שזה היה ברור לכולנו) עכשיו קראתי ב-ONE שנבן ספאחיה לא ימשיך לאמן בעונה הבאה .... אבל השאלה היא מי יאמן את מכבי, מקווה שיביאו מאמן על רמה שמבין כדורסל לא כמו ספאחיה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    ואני כבר חשבתי שהוא בדוק לא ממשיך :un1: אוף איזה באסה
    שתף ב-Google+

הרשמה