תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    מכיוון שיש המון בלאגן בגלל המספרים שאנחנו מונים בשרת והדיונים המעטים בפורום החלטתי לעלות כמה רעיונות שיכולים לשפר את המצב:

1)אפשר לעשות סירטון קטן של הקהילה מתוך השרת כמו מין טרייל למשחק ולשרת עצמו ולפרסם בעמוד הראשי של ויגיימס,אני חושב שNWN הוא משחק שמשתווה להמון משחקים אחרים בתשלום ושווה כל שקל שהוא עולה.

2)ברגע שנקבל את השרת יהיה אפשר להתחיל לפרסם אותו בשרתים אחרים אבל רק שנקבל שרת קבוע כי אחרת לא תמיד לשחקנים מחו''ל יהיה סבלנות להבין למה השרת פועל מספר שעות ולמה הוא מכובה מספר שעות והם יוותרו.

3)שוב פעם אם לא הרעיון הראשון של הסרטון על השרת אפשר לקחת גם תמונות אבל חשוב שירעננו איכשהו כתבה בולטת על הקהילה והמשחק עם תמונות יפות שאספנו מהשרת,לציין שנוור הוא משחק מעסיק לטווח הארוך וכל היתרונות האחרים שבולטים בו והמחיר הזול כמובן.

אתם מוזמנים לעלות עוד רעיונות ומי שאין לו סמכות להגיד לי שאף אחד מרעיונות מספר 1 ו3 לא ניתנים למימוש שלא יתחיל לבכות בדיון.

ונו מתי כבר השרת עולה?
    Music=LIFE
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    השרת אמור להיות מותקן בין ה11 ל 13 החודש הזה. שזה בערך שבוע הבא. וזו הבטחה סופית.

בקשר ל1 - עובדים על זה, או לפחות ניסו לעבוד על זה. זה נקרא פרוייקט המשינימה, ועד כמה שהבנתי אין מספיק משתתפים. טולקס אחראי על זה.

2 - ברור שנפרסם. בכספת, בNWC. אל תדאג.

3 - אל תדאג... ברגע שיהיה שרת נוכל להתחיל לפרסם אותו באתר בצורה נורמלית.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    :ם או מעולה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    נכתב במקור על ידי Flame of Udun
    2 - ברור שנפרסם. בכספת, בNWC. אל תדאג.

3 - אל תדאג... ברגע שיהיה שרת נוכל להתחיל לפרסם אותו באתר בצורה נורמלית.
    בכל זאת, גם בימים הראשונים של הלורה פרסמתם אותה בכספת, בNWC, במה לא...
    כולנו זוכרים שזה לא ממש עבד או עזר.

אז למה שזה יעזור עכשיו, אחרי כמה חודשים טובים וכבר אחרי יציאת המשחק השני?
    זה אולי חרא אבל זה החרא שלנו וזה החרא הכי טוב בעולם!

Battlefield2ID: Malfanshee
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    לא יודע מה אתה זוכר, אבל היו לנו בערך 10 שחקנים מחול ששיחקו קבוע יחסית, ועוד כמה עשרות שנכנסו לבדוק. (היו בערך 150 תיקיות דמויות, זה ממש לא מעט)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    מה גם אז היו הרבה שרתים טובים ונחשבים. עכשיו רובם ירדו, ואין משהו באמת טוב לשחק בNWN ברשת (חוץ מהלורה, אבל אני יודע את זה מניסיון אישי)
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    יש כמה שרתים טובים אבל שרת RP עם שה''ם פעיל בכלל לא נראה לי קיים.:|
    שחקתי במלא שרתים אחרי שכולם עזבו והשרתים שבאמת כייפים אבל לא ארפי עם שרתי POA
    :פ.
    שתף ב-Google+

הרשמה