תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    למי שעוד לא שמע, קרא, ראה - Home.

ובמכה אחת סוני גרמה ל-Mii להיראות כמו בדיחה (לא שזה היה יותר מבדיחה לפני כן) וגם נותנת פייט רציני ל-Live.

האם סוני חזרה למשחק?

לדעתי? כן. זה נראה פשוט מדהים וסוני יכולה לקחת את זה לאלף כיוונים שונים.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני לא חושב שה-Mii הם בדיחה, זה סגנון אחר, אבל לא ציפיתי ממך לשום דבר אחר.

כן, זה בהחלט צעד בכיוון מאוד מאוד נכון. זה כאילו לקחת את הטוב מכל העולמות ולשלב באחד, ואני מאמין שסוני יוכלו לעשות את זה. אני מקווה שהם יידעו לעשות את זה פשוט ככל הניתן, כך שזה לא יהיה רק לגיימרים.

מעניין.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    כמו ג'יימס, גם אני חושב שזה מהלך מאוד נכון ונבון מצד סוני. הייתי אומר מדהים.
    אני שמח שהם סוגרים את הפער שניצר בינם לבין נינטנדו ומייקרוסופט (במיוחד).
    באמת מדהים.

עריכה: אפשר גם להזכיר את Little Big Planet (יש שני טריילרים), מין משחק אינטראקטיבי כזה, שגם כן מזכיר קצת את Home.

נראה מהנה בטירוף, מין שילוב עיצובי שדומה לויוה פיניאטה ולבובות rag dol, משחק פאזל מהנה וייחודי, ואלמנטי שיתוף כמו MySpace ושאר שירותיים חברתיים.
    ח"ח לסוני, שיחקו אותה (ולפי מה שקראתי מהתרשמויות ברחבי האינטרנט, גם הקהל (מפתחים, עיתונאים) מאוד התלהב.

עריכה 2: אבל אישית, כל העניין הזה של עולם וירטואלי ודירה וירטואלית (Home) נשמע לי קצת לא משהו, אני מעדיף מערכת הישגים כמו שיש ב-360, בלי יותר התחכמויות.
    רק Plain text וסטטיסטיקות, עם קצת הודעות ושיחות קוליות.

כמובן שלא היו מעתיקים ממיקרוסופט, והיו עושים את זה קצת ייחודי, אבל כל הרעיון של Home נראה לי קצת דוחה (אותי אישית).
    לא בא לי לטייל בעולם וירטואלי, לדבר, ולראות פרופילים/דירות של אנשים, בשביל זה יש את האינטרנט.
    לא יודע...
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עזבו, אני משנה את דעתי, ה-Home זה הדבר הכי טיפשי שסוני עשו.
    מה הקטע לבלות בעולם וירטואלי עם כאילו החברים שלך?
    לא עדיף פשוט לשחק עם אנשים ולזכות ב-acchievments רגילים בלי יותר מידי זיוני שכל.
    למה אני צריך לתוך משחק בשביל לראות את הביצועים והסטטיסטיקות שלי במקום להכנס לתפריט בקונסולה?

סתם טיפשי...
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    קודם הם גונבים את הסטיק האנלוגי מה-N64 ומוציאים את הדול שוק.
    אז הם גונבים את השלט תנועה של נינטנדו ומוציאים אותו בגרסה זולה בשם סיקס אקסס.
    עכשיו הם מעתיקים את ה-MII של נינטנדו ואת האצ'יבמנטס של מיקרוסופט בגרסה פחות אטרקטיבית מכל אחד מהם בהתאם.

המקוריות מסוני והלאה אה?

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    That's our Sony!

כבר שיצאה השמועה על ה-Home בקוטאקו (מה שהוביל לריב עם סוני בעקבות פרסום השמועה, היה מצחיק) הבנתי שסוני שוב נפלה עם ה-PS3. כמה יפנים צריך כדי להבין שמה שהקונסולה צריכה כדי להצליח היא דבר ייחודי? לא חיקוי ושיפור של מאה דברים אחרים - מה שבאמת יקנה את לב הגיימרים הוא דבר אחד פשוט וחדשני.

ההישגים ב-360 הם דבר פשוט וחדשני: לא צריך לעשות כלום חוץ מלשחק כדי להשיג אותם. לא צריך לעשות כלום חוץ מלהדליק את הקונסולה כדי לבדוק מה בדיוק עשית ובאיזה משחק. זה פשוט, ומאוד ממכר.

גם ה-Mii של ה-Wii הם חידוש פשוט וממכר. כן, זה פשטני, אבל פשטני זה לא בהכרח רע. זה נותן ליצור דמויות עם סגנון גרפי פשוט וייחודי במעט מאוד זמן, ולהציג לכל החברים + בחלק מהמשחקים. בלי יותר מדי כאבי ראש. כמה תנועות שלט וכפתורים וזהו.

ועכשיו ה-Home של סוני. בכנות אי אפשר להכחיש: זה נראה מאוד מרשים. לפחות מבחינה גרפית זה נראה ברמה אחת עם משחקי הדור הבא המרשימים ביותר כיום (למרות שעם ההסטוריה של סוני אין מניעה מכך שהמוצר הסופי יראה הרבה פחות טוב).

מצד שני - זה לא מציג שום חידוש. נראה כמו גירסת קונסולות ל-Second Life. הדמויות אמנם מרשימות ועמוסות פוליגונים, אבל לדעתי נעדר מהן האלמנט האישי שיש ב-Miiים של נינטנדו: זה מוכח שדמויות מונפשות פשוטות מציגות הרבה יותר רגש ואישיות מדמויות מסובכות ועמוסות פרטים.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני חושב שאתה טועה.
    הם ממש יוצרים פה עולם וירטואלי מעניין, עם סרטים, מוסיקה ומשחקים בתוכו, בניגוד לעולם הוירטואלי המשעמם תחת (ועדיין מצליח) של Second Life.
    אם הם מצליחים לחבר את זה לכל המשחקים שיוצאים על הפלטפורמה בצורה טובה, כך שזה גם ישמש כמקום שבו תחפש מתחרים למשחקי אונליין, זה ממש יכול להיות שוס.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    סוני מכריזה על "Home" - עולם וירטואלי חדשני לפלייסטיישן 3

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    למען האמת, דעתי חלוקה בנושא הזה. מצד אחד, זה יכול להיות הדבר שיסתום את הפה להרבה מאוד מבקרים וימשוך לא מעט קונים חדשים. מצד שני, זה יכול להיות מסובך מידי ולא נגיש מספיק לרבים ולכן לא ישפיע במיוחד שכן היחידים שקונים היום את הPS3 הם גיימרים כבדים שמוכנים להוציא לא מעט כסף על הקונסולה ועל המשחקים.

אני רק רוצה להזכיר למי שחושב שמיקרוסופט מקוריים שאת הXBOX הם לא המציאו - הם קנו. את רעיון הסטטיסטיקה הם לא המציאו. הם פשוט הכניסו למערכת שלהם. סטטיסטיקות על משחקים היו הרבה לפני ויהיו הרבה אחרי XBOX LIVE. הם פשוט הכניסו אותו למערכת בצורה טובה, פשוטה ונגישה.

הנגישות נראית לי הבעיה הכי גדולה של המערכת הזאת. במקום פשוט ללחוץ על אייקון ולהגיע לספריית סרטים, צריך ללכת 300 מטרים ווירטואלים ולהיכנס לקולנוע? נראה לי שזה מאט את התהליך ובסופו של דבר, אחרי פעמיים-שלוש של התלהבויות, ימאס ואנשים יקוו שתיהיה דרך יותר פשוטה לעשות דברים. מצד שני, אני ובערך כולם כאן, לא יודע בידיוק איך זה יפעל, אז יכול להיות שזה לא יהיה כל כך מסובך. אולי סתם כתיבת פקודה מסוימת או לחיצה על אייקון תעביר אותך לקולנוע הווירטואלי בלי צורך בהטרדות מיותרות. למערכת יש הרבה פוטנציאל. היא נראית טוב מבחינה גרפית והרעיון הוא חדשני (לא היה עולם ווירטואלי דומה בשום קונסולה קודם). אם זה יהיה פשוט לתפעול, אני מאמין שסוני בדרך הנכונה.

בגלל הפעולות האחרונות של סוני בעולם הקונסולות, אני לא בטוח אם זה יצליח. אם זה יהיה פשוט, נגיש ומהיר, אני לא רואה סיבה שזה יכשל. הכל עניין של להכניס למערכת מחשבה ורגש.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    טיפשי או לא, זה בחינם, ככה שזה לא ממש משנה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Menaged
    טיפשי או לא, זה בחינם, ככה שזה לא ממש משנה.
    בוודאי שזה משנה. זה ישנה למליוני בעלי PS3 בכל העולם. לא מדובר במשחק חובבני ששוחרר בחינם שמשחקים בו למרות באגים מסוימים או שליטה לא הכי נוחה בעולם. כשזה מגיע מחברה כל כך גדולה וכשצריך לשלם 600 דולרים בשביל לקבל גישה לשירות הזה, ניתן לצפות לרמת הליטוש והנוחות הגבוהות ביותר.

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    עיר
    נריה, בצד האיכותי של הקו הירוק
    הצעד חכם של סוני.
    עכשיו כל מה שצריך להוסיף כל מיני שיפורים קטנים שעולים כסף (סטייל Second life) וקיבלתם הכנסה נאה מאוד מאפס מאמץ. תמיד יהיו אהבלים עם יותר מדי כסף ביד שישמחו לבזבז אותו. וזה שהגרסה הבסיסית היא בחינם תגרום לכך ש-כולם- ישתמשו בזה.
    פושע קטן - פועל בניגוד לחוק,
    פושע בינוני - עוקף את החוק,
    פושע גדול - משתמש בחוק.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    באמת , מה הביג דיל? גם "בית" וגם משחק הפלטפורמה הקט שהוכרז נראים כמו נסיון של סוני להסיט את תשומת הלב מכך שמבחינת משחקים , אין הרבה חדש תחת השמש. התוספות האלה נראים כמו מתאבנים בלבד. עכשיו בבקשה שיעברו למשחקים.

זה באמת לא מזיז לי. אני רוצה משחקים על הקונסולה שלי. הצ'ט וכל הדברים האחרים אני אעשה על המחשב. אף אחד לא הולך לקנות את הקונסולה בשביל זה.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    למען האמת, דעתי חלוקה בנושא הזה. מצד אחד, זה יכול להיות הדבר שיסתום את הפה להרבה מאוד מבקרים וימשוך לא מעט קונים חדשים. מצד שני, זה יכול להיות מסובך מידי ולא נגיש מספיק לרבים ולכן לא ישפיע במיוחד שכן היחידים שקונים היום את הPS3 הם גיימרים כבדים שמוכנים להוציא לא מעט כסף על הקונסולה ועל המשחקים.

אני רק רוצה להזכיר למי שחושב שמיקרוסופט מקוריים שאת הXBOX הם לא המציאו - הם קנו. את רעיון הסטטיסטיקה הם לא המציאו. הם פשוט הכניסו למערכת שלהם. סטטיסטיקות על משחקים היו הרבה לפני ויהיו הרבה אחרי XBOX LIVE. הם פשוט הכניסו אותו למערכת בצורה טובה, פשוטה ונגישה.

הנגישות נראית לי הבעיה הכי גדולה של המערכת הזאת. במקום פשוט ללחוץ על אייקון ולהגיע לספריית סרטים, צריך ללכת 300 מטרים ווירטואלים ולהיכנס לקולנוע? נראה לי שזה מאט את התהליך ובסופו של דבר, אחרי פעמיים-שלוש של התלהבויות, ימאס ואנשים יקוו שתיהיה דרך יותר פשוטה לעשות דברים. מצד שני, אני ובערך כולם כאן, לא יודע בידיוק איך זה יפעל, אז יכול להיות שזה לא יהיה כל כך מסובך. אולי סתם כתיבת פקודה מסוימת או לחיצה על אייקון תעביר אותך לקולנוע הווירטואלי בלי צורך בהטרדות מיותרות. למערכת יש הרבה פוטנציאל. היא נראית טוב מבחינה גרפית והרעיון הוא חדשני (לא היה עולם ווירטואלי דומה בשום קונסולה קודם). אם זה יהיה פשוט לתפעול, אני מאמין שסוני בדרך הנכונה.

בגלל הפעולות האחרונות של סוני בעולם הקונסולות, אני לא בטוח אם זה יצליח. אם זה יהיה פשוט, נגיש ומהיר, אני לא רואה סיבה שזה יכשל. הכל עניין של להכניס למערכת מחשבה ורגש.
    לפי הכתבה בIGN תוכל לשמור את המקומות המועדפים עליך ולהגיע אליהם במיידית כך שהנגישות לא תהיה בעיה, אלא באמת אם אתה מעדיף ממשק של עולם וירטואלי על תפריטים ודפי WEB.

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    ה-Mii של נינטנדו הפכו לתופעה. אנשים שולחים אותם, אנשים מתעניינים בהם, ויש אנשים שעושים מהם פסלים, או יוצרים מהם דמויות של מפורסמים בטלוויזיה. ה-Mii הם כיף, והם משדרים את נינטנדו בצורה הכי טובה שיכולתי לחשוב עליה. פשוט וקל.

והנה באה סוני, ותכלס ה-HOME זה בדיוק היא. הכל מאוד מפורט, מאוד עמוס, מאוד סוני בחשיבה. לתת לצרכן הרבה מעבר למה שהוא צריך. אם זה טוב, לא יודע, זו לא הגישה שהייתי נוקט בה.

Second Life מדווחים על מספרים שקריים, ד"א, ולפני כמה חודשים שמעתי שכמות האנשים שם היא רבע מיליון. אולי זה גדל מאז, אבל לדעתי זה סתם כמו התוכנית EXIT בערוץ 10. הרבה רעש, ומעט מאוד רייטינג.

העניין הוא שה-Mii הם עכשיו, והאצי'וומנטס של ה-360 הם עכשיו. בסוף 2007, מה שימכור את ה-PS3 הוא לא ה-HOME, כי אנשים לא יוציאו 600 דולר (או בטח 500 עם הורדת המחיר שתבוא) בשביל פקקטה שירות של עולם וירטואלי. מה גם שאנשים עוזבים עולם מציאותי לעולם וירטואלי שלא נראה בדיוק כמו העולם שלהם, עם כמה שזה כיף לרהט את הבית במוצרי סוני.

הדבר היחיד שיהפוך את HOME לקילר-אפ הוא אם יהיה משחקון סקס, ויהיה אפשר להוריד לדמויות את הבגדים.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ADi
    ה-Mii של נינטנדו הפכו לתופעה. אנשים שולחים אותם, אנשים מתעניינים בהם, ויש אנשים שעושים מהם פסלים, או יוצרים מהם דמויות של מפורסמים בטלוויזיה. ה-Mii הם כיף, והם משדרים את נינטנדו בצורה הכי טובה שיכולתי לחשוב עליה. פשוט וקל.

והנה באה סוני, ותכלס ה-HOME זה בדיוק היא. הכל מאוד מפורט, מאוד עמוס, מאוד סוני בחשיבה. לתת לצרכן הרבה מעבר למה שהוא צריך. אם זה טוב, לא יודע, זו לא הגישה שהייתי נוקט בה.

Second Life מדווחים על מספרים שקריים, ד"א, ולפני כמה חודשים שמעתי שכמות האנשים שם היא רבע מיליון. אולי זה גדל מאז, אבל לדעתי זה סתם כמו התוכנית EXIT בערוץ 10. הרבה רעש, ומעט מאוד רייטינג.

העניין הוא שה-Mii הם עכשיו, והאצי'וומנטס של ה-360 הם עכשיו. בסוף 2007, מה שימכור את ה-PS3 הוא לא ה-HOME, כי אנשים לא יוציאו 600 דולר (או בטח 500 עם הורדת המחיר שתבוא) בשביל פקקטה שירות של עולם וירטואלי. מה גם שאנשים עוזבים עולם מציאותי לעולם וירטואלי שלא נראה בדיוק כמו העולם שלהם, עם כמה שזה כיף לרהט את הבית במוצרי סוני.

הדבר היחיד שיהפוך את HOME לקילר-אפ הוא אם יהיה משחקון סקס, ויהיה אפשר להוריד לדמויות את הבגדים.
    לפי דעתי, לסוני יש משאבים הרבה יותר גדולים משלך בשביל לדעת מה הלקוחות שלהם רוצים או צריכים. אני די בטוח שלמרות שלך הרעיון נראה אידיוטי, לרבים אחרים הוא נראה גאוני וכיפי. ברור שמה שמוכר את הקונסולה זה המשחקים ולא שירות האינטרנט אבל אם אכן מכניסים לקונסולה שירות אינטרנטי, הגיוני לדרוש מהחברה שזה יהיה שירות טוב ואיכותי. נכון לעכשיו, השירות של סוני זקוק להרבה מאוד עבודה וללא ספק הם פועלים בכיוון הנכון.
    מעבר לזה, הבנתי שזו לא תיהיה הדרך היחידה להמשיך לגלוש אז אין כאן כלל מצב של דחיפת מוצר שאנשים לא רוצים. אם אנשים ירצו, הם יכנסו לזה, ואם לא, הם לא יכנסו לזה.

אני לא מתלהב כל כך מהMII. הם אף פעם לא תפסו את העין שלי. לעומת זאת, הרעיון הזה של סוני דווקא מסקרן אותי מאוד. מעניין אותי לדעת איך יהיה הביצוע שלו בגלל שיש בו הרבה מאוד פוטנציאל. אבל אתה בהחלט צודק לגבי זה שהרעיונות מייצגים את הקונסולות. הMII מייצגים פשטות, נגישות, פנייה לקהל רחב בעוד שהPS3 מציגה טכנולוגיה מתקדמת, עיצוב משוכלל ולמעשה מנסה לשכנע אותך שהיא העתיד. אם זה מתאים לקונסולה (והקונסולה נהדרת), אין עם זה שום בעיה. האם זה יהיה כיף ופופולארי? אי אפשר לדעת.
    אתה אומר שהMII זה עכשיו אבל מה אומר לך שHOME לא יהיה עכשיו כשעכשיו יהיה 2008?

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי ADi

סוני דווקא עושה צעד מאד נכון, בהנחה שזה באמת יעבוד כמו שצריך. זה משדר הרבה יותר "דור הבא" לעומת מערכת האציבמנטס של הX360. הם די קופצים על העגלה של SL, השאלה היא רק אם הם יצליחו לעשות משהו מיוחד עם זה.
    הMII הם בכלל בדיחה, אין להם כמעט שום פונקציה של משחקיות, זה בערך כמו האווטר שלך פה בפורום או כמו לצרף איזה בובת טרול דבילי לקונסולה. הערך המשחקי של זה שואף ל-0 (וראינו בדיוק את אותן דמויות דביליות בדור הקודם של שירות הLIVE במשחק DOA:U, גם אז לא היה בזה שום דבר מיוחד).
    האציבמנטס של ה360 לעומת זאת הם בדיוק הסטטיסטיקות שהשחקנים מחפשים. הבעיה עם עולם תלת מימדי כמו בHOME זה ששחקנים שרק רוצים להגיע מהר מאד לסטטיסטיקות ומספרים, יצטרכו לטייל בעולם תלת מימדי בשביל זה גם אם הם לא כל כך רוצים. אם סוני באמת רוצה להציע משהו טוב יותר היא תצטרך לאפשר גישה מהירה לסטטיסטיקות, מה שעומד בניגוד לצורה הקהילתית של משחק HOME.
    בכל מקרה, עדיין סחתיין על ההשקעה.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    פשוט תורידו את הוידאו של פיל האריסון שמציג את הHOME כי יש לכם קצת חוסר הבנה,
    אפשר לגשת לHALL OF FAME ישירות לא צריך ללכת לשם באמת, אפשר לגשת לכל מקום באותו רגע. באמת כדאי שתראו את הנאום כי הוא ממש מרשים, האפשרויות שמוצגות שם הן אינסופיות. אני אישית לא אוהב מולטיפלייר ושונא את כל נושא הקהילות המקוונות ומשחקים המוניים, ואני מאמין שאני לא ישתמש יותר מדי באופציה בשביל זה, אבל תחשבו,מדובר ברשת כמו האינטרנט רק שכל אתר בה הוא באמת אתר, האריסון זרק רעיון, נגיד שאתה יוצר GOW אתה יכול לבנות מקדש לקראטוס עוד לפני שמשחק יוצא ולשים סרטונים, תמונות אפילו ללכת לתוך דמו של המשחק, זה יכול להיות מדהים.

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי gulmer
    סוני דווקא עושה צעד מאד נכון, בהנחה שזה באמת יעבוד כמו שצריך. זה משדר הרבה יותר "דור הבא" לעומת מערכת האציבמנטס של הX360. הם די קופצים על העגלה של SL, השאלה היא רק אם הם יצליחו לעשות משהו מיוחד עם זה.
    הMII הם בכלל בדיחה, אין להם כמעט שום פונקציה של משחקיות, זה בערך כמו האווטר שלך פה בפורום או כמו לצרף איזה בובת טרול דבילי לקונסולה. הערך המשחקי של זה שואף ל-0 (וראינו בדיוק את אותן דמויות דביליות בדור הקודם של שירות הLIVE במשחק DOA:U, גם אז לא היה בזה שום דבר מיוחד).
    האציבמנטס של ה360 לעומת זאת הם בדיוק הסטטיסטיקות שהשחקנים מחפשים. הבעיה עם עולם תלת מימדי כמו בHOME זה ששחקנים שרק רוצים להגיע מהר מאד לסטטיסטיקות ומספרים, יצטרכו לטייל בעולם תלת מימדי בשביל זה גם אם הם לא כל כך רוצים. אם סוני באמת רוצה להציע משהו טוב יותר היא תצטרך לאפשר גישה מהירה לסטטיסטיקות, מה שעומד בניגוד לצורה הקהילתית של משחק HOME.
    בכל מקרה, עדיין סחתיין על ההשקעה.
    WiiSports ו-WiiPlay משתמשים ב-Wii, ככה שהם לא חסרי ערך. כל חברת צד שלישי תוכל להשתמש בהם בקרוב (סגה הכריזה על כותר פצ'ינקו שישתמש בהם). יש מצב שנראה אותם ב-SSBB. ובטח בעוד משחקים שבדרך.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    WiiSports ו-WiiPlay משתמשים ב-Wii, ככה שהם לא חסרי ערך. כל חברת צד שלישי תוכל להשתמש בהם בקרוב (סגה הכריזה על כותר פצ'ינקו שישתמש בהם). יש מצב שנראה אותם ב-SSBB. ובטח בעוד משחקים שבדרך.
    חסרי ערך משחקי. זה שהם "משתמשים בו" לא תורם למשחק עצמו כהוא זה. זה סתם אווטרים - כמו בDOAU וזה אפילו לא מתקרב לתוספת למשחקיות של מה שסגה הציעה כבר מזמן בDC (ובנינו, זה גם ככה לא מה שגרם לאנשים לקנות משחק). גם החוויה החברתית של הMII היא אפסית, וכל השטויות על תופעה חברתית הן בדיחה לא מצחיקה - זה לא בראטז וגם לא הרבה יותר מאתרי הפלאש של הרכבת הדמויות בסימפסונס/סאותפרק וכו'. התוספת הקוסמטית הזו היא בדיוק ההיפך מהפונקציונליות הנהדרת של האציבמנטז בXBOX LIVE שמתרכזת בתכלס, והיא לא מתקרבת למימד החברתי שHOME צפוי להכניס לקונסולה.
    להשוות בין HOME לMII (או להגיד שהHOME מועתק מהMII) זה דבילי כמו להשוות בין מטוס לכרכרה.

הרשמה