תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    זה כל כך מעצבן להיכנס לשרת ולראות שיש יותר FN מRN :|

לכל אחד בקהילה יש 17 שמות, ואי אפשר לעקוב אחרי מי זה מי או לדעת מי איתך/נגדך.

תחת FN אנשים יכולים להיות מגעילים, לקלל ולהתנהג בצורה שהם לא היו מרשים לעצמם עם הRN.

זה מקשה לעשות TEAMS, זה מקשה להיות ידידותי... זה סתם גורם לאווירה מנוכרת ומגעילה בשרתים, כאילו אני נכנס לאיזה שרת באירופה ולא מכיר אף אחד...

תוסיפו איזה חוק או משהו שאסור להיות FN... או שתנו דרך לבדוק מי זה מי (כמו באנטיסיסי,אבל רק את הפיצ'ר הזה)...

עריכה: למי שלא יודע, FN=FAKE NICK, RN=REAL NICK
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    יש חוק...דיברתי עם אבישי...ואם מישהו עם פייק...יש רשות מלאה להביא לו קיק...
    וכנס לשרת...משעמם לי

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    אתה לא מחדש כלום..

אבל ככה זה שאבישי לא עצר את התופעה בתחילתה כש-Jorel הליצן התחיל עם תופעת הפייק ניק ומאז כולם הולכים אחריו, אם אין מישהו שיאכוף למה באמת שישחקו על ריל ניק?

אם זה היה תלוי בי..

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    לא קריפ אין שום חוק לגבי קיק לפייק ניק. רק אם הוא מתנהג בצורה לא נאותה.
    וגיא, אתה עומלל. כמה פעמים צריך להסביר לך ש- Jorel הוא לא FN? החלטת "למרוד" סתם כי בא לך, לא כי יש לך איזה אג'נדה אמיתית.
    לא קיים חוק של קיק או ענישה ל- FN פשוט בגלל שהרע שיוצא מזה עולה על הטוב. ברגע שכול אחד חשדן לגבי אנשים אחרים שהם FN, בחיים לא נוכל לקבל שחקנים חדשים לקהילה שלנו. הם תמיד יחשבו כ- FN ויהיה ניכור כלפיהם. מצד שני, אין כל כך הרבה נקודות שליליות בעובדה שלא משחקים עם הניק האמיתי. סך הכל זה צריך להיות האינטרנס של בעל הניק לשחק איתו. במידה ומישהו, FN או לא, מקלל, מתנהג באופן מביש וכו וכו מותר לתת לו קיק בלי שום קשר.
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    אבישי, זה הורס את הקהילה ואת חווית המשחק.
    זה כל מה שיש לי להגיד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    אז זה צריך להיות איטרנס שלכם. השינוי צריך לבוא מבפנים. יש דברים שחוק פשוט לא יכול להנחיל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Av!shee
    וגיא, אתה עומלל. כמה פעמים צריך להסביר לך ש- Jorel הוא לא FN? החלטת "למרוד" סתם כי בא לך, לא כי יש לך איזה אג'נדה אמיתית.
    לא קיים חוק של קיק או ענישה ל- FN פשוט בגלל שהרע שיוצא מזה עולה על הטוב. ברגע שכול אחד חשדן לגבי אנשים אחרים שהם FN, בחיים לא נוכל לקבל שחקנים חדשים לקהילה שלנו. הם תמיד יחשבו כ- FN ויהיה ניכור כלפיהם. מצד שני, אין כל כך הרבה נקודות שליליות בעובדה שלא משחקים עם הניק האמיתי. סך הכל זה צריך להיות האינטרנס של בעל הניק לשחק איתו. במידה ומישהו, FN או לא, מקלל, מתנהג באופן מביש וכו וכו מותר לתת לו קיק בלי שום קשר.
    אה אוקי...אז צריך להיות...כי זה בלתי אפשרי שכל שחקן בא ושם ניק שבראש שלו...
    אין אפשרות לעשות קבוצות...
    אין אפשרות לשחק כמו בנאדם...
    וזה הורס את הכל...אז כדאי שיהיה כזה חוק...והרבה מאד יסכימו...

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    maybe you can write another script to identify the smurfs ?
    BILL MUST DIE !!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    תחזירו AntiTCC שיביא מעט לאגים אבל עדיף על כלום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    ANTITCC צריך בגלל סיבות אחרות...אני רואה מגיעים הרבה סוסים בזמן האחרון...ma'suckage סוס מתי שבא לו...ועוד כל מיני כאלו ואחרים. (היה את פנישר...אבל הוא כבר חטף באן)

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    ma'suckage = Wasseem = ex. cheater = arab

כבר אמרתי מראש שזה הוא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    הנה בבקשה...לא ידעתי שזה הוא בכלל...עוד צ'יטר...

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    נכתב במקור על ידי Av!shee
    כמה פעמים צריך להגיד לך שאתה אוכל כל דבר שמאכילים אותך בו?

כל כך קשה לראות שהבנאדם הזה הוא לא חדש ולא כלום? ביום הראשון שלו הוא כבר שיחק יותר טוב מחצי קהילה ומשחקנים שמשחקים פי 3 זמן ממנו! איך הוא חדש? והרשה לי לא לקנות את הסיפור המצוץ שהוא שיחק באירופה 3 חודשים, זה רק הוכיח לי שהוא שקרן עלוב כי דבר ראשון אין איפה לשחק באירופה ברמה גבוהה באמת ודבר שני 3 חודשים זה לא מספיק בשביל אף אחד שמכיר כל מפה כאילו הוא בעצמו בנה אותה.

ולא הוא לא צ'יטר ולא ראדאר ואפילו לא שחקן טוב במיוחד, אבל הוא שקרן והוא פייקר ועל זה צריך לתת לו באן, זה שאתה לא רוצה להאמין בזה, זאת בעיה שלך. לי אין שום בעיה לזהות שחקן חדש גם אם לא ראיתי לפני זה את הניק שלו, רואים לפי הסגנון משחק, ואיך שהוא משחק - הוא לא חדש.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    גיא, אתה היחידי שעדיין חושב שהוא פייקר.
    הוא נתן לי יותר מדי פרטים בשליף לגבי החיים שלו וסגנון המשחק והדיבור שלו שונה מהאנשים בקהילה.
    זהו אתה שפרנואיד לגבי כל אחד שהוא פייקר.
    ואתה יודע מה? נגיד והוא פייקר. מה קרה? הוא מתנהג לא בסדר? הוא מקלל? הוא משתמש במיני יותר מדי? אם כל הפייקרים היו מתנהגים כמוהו, באמת שלא הייתה לי בעיה עם פייקרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    azvu othem fn ze ahi kef
    i love being LEHEM POMPERNIKEL!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    אבישי, שחקן שמשחק 3 חודשים לא יכול לשחק ככה, לא בגלל איימינג או משהו, הוא פשוט מכיר את המפות כאילו הם כף היד שלו וזז כמו שחקן שמשחק 5 שנים.

לא אכפת לי מה הוא אמר לך לגבי החיים שלו ואיך הוא מדבר - הוא פייקר ואני לא היחיד שחושב ככה, זה שאתה תמים לא הופך אותי לפרנואיד.

ועצם זה שאתה נותן לשחקן אחד! לשחק בפייק, כבר נותן לגיטימציה לשחקנים אחרים לשים פייקים ולהתנהג בצורה הרבה פחות "מכובדת".

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    האמת...זה נכון...ברגע שיש פייקר אחד...זה גורר מלא אנשים...אפילו אם אין אבל חושבים שהוא פייקר...לפני כמה ימים היה משחק שמתוך 8 שחקנים, 4-5 היו בפייק...זה כבר מצב בלתי נסבל..וגם הם מנצלים את זה...ועושים מה שבראש שלהם.

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    גיא, זה כמו שמישהו ירה באחד אחר באקדח, ואז יפיל את כל האשמה על השוטר שלא לקח לו אתו מלכתחילה, בלי אפילו לחשוב על העובדה שזה הוא שירה באקדח.
    Jorel לא FN. תוציא את זה מהראש שלך, אין על מה להתווכח. אם אתה רוצה לשחק FN זאת בעיה שלך. אם כולם רוצים לשחק FN, זאת בעיה שלכם, בתור קהילה. זאת לא בעיה של מערכת חוקים. שחקנים שלא מתנהגים בצורה מכובדת יאנשו על עצם המעשה, לא על היותם FN.
    גיא, תפוס פרופורציות ותבין נגד מי אתה רוצה להילחם - נגד התופעה, לא נגד הבודד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    אבישי תפסיק לעשות לי אנלוגיות מטופשות

FN או לא זה לא ממש רלוונטי - הנקודה היא שכולם חושבים שהוא פייקר, ובהעדר חוקים ברורים נגד פייק-ניק הם רואים בעצם המצאותו בשרת בתור לגיטימציה לשחק בפייקניק בלי שיעשו להם כלום! אם הוא לא פייקר ואתה רוצה באמת למגר את התופעה אז למה שלא פשוט תעשה חוק נגד פייקרים? ואני לא חושב שאני באמת צריך להסביר לך למה. לא ממש אכפת לי מ-Jorel עצמו כי הוא פייקר שלא "מתחבא מאחורי הניק", אכפת לי מכל אלה שיבואו אחריו ודווקא כן יעשו ככל העולה על רוחם בפייק.

רק שתדע שהתופעה הזאת התחילה בידיוק אותו דבר ביוטי99, ואחרי שנה וחצי שנתיים לא היו יותר שחקנים בניק האמיתי שלהם בשרתי public.

בקיצור - עזוב את ג'ורל, תתחיל לעשות חוקים נגד פייקרים.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    למרות שהודעתי על הניק החדש שלי בשרתים כבר לפני חודשיים יש הרבה שרואים אותי וחושבים שאני FN אז:
    אני = HR_Channel = Eyal297 = Valorous
    kk?

98%
    Of the populations tells me to put shit in my signature. If you're one of the 2% who is tired of this, put this in your... wait... Dammit!
    UT id: Eyal297
    שתף ב-Google+

הרשמה