תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 42
    הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    נראה לך שהיא מחו***ת ??

http://www.gamesindustry.biz/content_page.php?aid=23356

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני מרגיש ויכוח ממשמש ובא.

תכלס זה סתם במה ליוצרים להוציא את הכעסים הפנימיים שלהם.

אני נוטה לחשוב שהוא סתם רצה ליצור כותרות. כאילו לקרוא ל-Wii שתי גייקיוב מחוברות. זה מאוד נמוך. כן, ל-Wii אין חומרה חזקה, ממש שוק.

לגבי נינטנדו ומשחקים. אולי זה ה-GDC הראשון שלו, אבל כל הזמן, בכל ההרצאות נינטנדו חוזרת ואומרת כמה שמשחקים זה אומנות וכד'. במהלך השנים.

ומי אמר שמשחקים שהם כיף אינם אומנות.
    מי בכלל מגדיר מה זה אומנות משחקים, האם זלדה הוא משחק יותר אומנותי מספוֹר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    בחיי.. הוא חתיכת אידיוט, כזה נאום מפי אדם אשר אמור להוביל מכירות...
    מה לעזאזל הוא חשב לעצמו?!, נראה לי שהוא היה על כדורים באותו יום או שהיה שיכור,
    זה בהחלט לא היה הולם, לדעתי הוא רק עשה נזק עצום לכל מערך הייצור של
    פס3 ו-אקסבוקס 360, או שאולי... זאת הייתה הכוונה,
    מי יודע?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני חושב שלמרות שהבן אדם הגזים בצורת התבטאות שלו הוא די אומר את הדיעה שלי (בצורה מוגזמית כמובן. ואני מדבר על העניין של הכוח לא של האומנות).
    אני באמת חושב שנינטנדו הגבילו את עצמם מבחינת הכוח של הקונסולה. לא על שיידרים מטורפים או גרפיקה מנצנצת, על דברים נטו שעושים עם מעבד כמו AI, פיסיקה או מספר אוייבים על המסך (והיי, גם HD לא היה מזיק. לחלקנו יש משהו קצת יותר מתקדם מטלביזית ELBIT משנת 85).
    חבל באמת שהם לא שמו בקונסולה מעבד חזק יותר או מעבד כפול. אני בטוח שה-20$ רווח פחות שהם היו עושים היה שווה את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.11.2006
    כן, אני בטוח שזה היה הדבר הראשון שנינטנדו חשבו עליו כשהם החליטו לא להקליט פסקול אורכסטרלי לTP.
    בכל מקרה, זה נחמד מאוד בתיאוריה. עד שלא תביא לי מנגינת Midi שנשמעת טוב כמו זה, לדוגמא, אני עדיין אעדיף פסקול אורכסטרלי במשחקים שלי.
    נכתב במקור על ידי רונן
    משום שזה הפך לאפנה, גם אני מכליל ציטוט בחתימה שלי, כדי לנסות להחזיר לפרופורצייה את אילו אשר לא מביטים בקנקן של עצמם ומומחים בהטלת דופי באחרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עדי, אחלה כתבה! גורמת לחשוב מחדש...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    מישהו שיחק ב-Brain Training, אה כריס ?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    טוב, זה ריטואל די קבוע בGDC שמשמיעים ביקורת קצת בכיינית בפורומים האלו, לא סתם קוראים לזה "rant" - קיטור.
    אבל גם אם הבנאדם צודק, ונינטנדו לא לוקחת את המשחקים ברצינות בתור אומנות, זה עדיין לא ברור למה לעזאזל הוא מתלונן על זה. הרי יש שתי קונסולות נוספות אחרות שגם לדבריו לוקחות את הנושא ביותר רצינות. נינטנדו תמיד היתה חברה של צעצועים וככה היא מתייחסת לרוב המשחקים שלה - כמו צעצוע לשחק איתו, ולא יותר.
    הטיעון השני, היותר טכני שלו, לגבי כמה הקונסולה מחורבנת, היא בכלל לא רלוונטית וגם קצת מוגזמת. את המפרט הטכני שלה כולם מכירים וזה לא משהו חדש. זה די טיפשי להתבטא ככה, וגם די ברור שיום אחרי זה הבוסים שלך יכתיבו לך התנצלות שתצטרך להקריא בשביל לא לפגוע ביחסים בתעשייה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי KurtH
    כן, אני בטוח שזה היה הדבר הראשון שנינטנדו חשבו עליו כשהם החליטו לא להקליט פסקול אורכסטרלי לTP.
    בכל מקרה, זה נחמד מאוד בתיאוריה. עד שלא תביא לי מנגינת Midi שנשמעת טוב כמו זה, לדוגמא, אני עדיין אעדיף פסקול אורכסטרלי במשחקים שלי.
    ברור, כי פסקול מידי תמיד ישמע מחורבן יחסית לפסקול אורקסטרלי. כבר לפני יותר מ15 שנה יצאו כרטיסי AWE של קריאטיב שאיפשרו לאנשים לטעון לכרטיס מודולים מיוחדים של MIDI בשביל חווית קול יחודית, אבל כמה שלא תשקיע במידי שלך בבית, אין סיכוי שזה ישמע טוב כמו איכות הציוד שיש באולפן הקלטות מקצועי. הרבה יותר קל להפוך פסקול אורקסטרלי לדינמי (משתנה עם התפתחות המשחק) מאשר להפוך MIDI למשהו שנשמע טוב כמו פסקול אורקסטרלי.
    המידי מת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אנומה מסביר שהסיבה שנינטנדו השתמשה ב-midi בזלדה הוא בגלל אילוצי לוח הזמנים. הוא מבטיח מוזיקה תזמורתית במשחק הבא. לא רק זה, הוא מבטיח שטווילייט פרינסס הוא כלום לעומת מה שמתוכנן למשחק הבא לווי :inlove: :inlove: :inlove:

אבל, הוא מוסיף ואומר שנינטנדו איתנה בדעתה לא להשתמש בדיבוב במשחקי זלדה, בטענה שדיבוב ייאלץ את המפתחים לעצב את רעיון המשחק מחדש, לא כפי שהם מאמינים שצריך להיות למשחק זלדה. למען האמת, לא חושב שהבנתי למה הכוונה, אבל שיהיה.

קראתי זאת ב-IGN בימים האחרונים, אך לא מוצא כרגע את העמוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי רונן
    אנומה מסביר שהסיבה שנינטנדו השתמשה ב-midi בזלדה הוא בגלל אילוצי לוח הזמנים. הוא מבטיח מוזיקה תזמורתית במשחק הבא. לא רק זה, הוא מבטיח שטווילייט פרינסס הוא כלום לעומת מה שמתוכנן למשחק הבא לווי :inlove: :inlove: :inlove:
    נכתב במקור על ידי רונן

אבל, הוא מוסיף ואומר שנינטנדו איתנה בדעתה לא להשתמש בדיבוב במשחקי זלדה, בטענה שדיבוב ייאלץ את המפתחים לעצב את רעיון המשחק מחדש, לא כפי שהם מאמינים שצריך להיות למשחק זלדה. למען האמת, לא חושב שהבנתי למה הכוונה, אבל שיהיה.

קראתי זאת ב-IGN בימים האחרונים, אך לא מוצא כרגע את העמוד.
    עלק הגבלת זמן, עבדו על TP 4 שנים. כמה תירוצים בהודעה אחת ומה זה השטויות של הלתכנן מחדש את המשחק בגלל דיבוב? פשוט שישימו דיבוב במקום טקסט. כן, זה כזה פשוט.
    טוב נו, לפחות הם מבטיחים במשחק הבא תזמורת מוקלטת.

ועדי, הכתבה שהבאת לא רלוונטית משתי סיבות:
    1) Many developers have been moving away from MIDI to pre-recorded, orchestrated background music, but in the process, the interactivity of game music has been sacrificed.
    נינטנדו בכלל לא משתמשת בשום יתרון שיש למידי, בזלדה זה היה 100% מטעמי הוצאה כספית (או אם אתה מאמין לתירוץ שלהם של לחץ זמן במשחק שפתחו אותו 4 שנים שכללו אקסטרה שנה ברגע שרצו להעביר אותו לווי).
    2) The incredible processing power of the next-generation consoles has changed the rules of MIDI: gone are the days where MIDI sounds like R2-D2 singing.
    לWII אין כוח של קונסולת דור הבא אז מן הסתם המשפט הזה לא רלוונטי אליה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    רונן, אם זכרוני אינו מטעני, אתה טועה בקשר לתגובה שלו לגבי הדיבוב.

לפי מה שאני זוכר, הוא הודה בזה שלפי דעתו המשחק יכול טוב יותר עם דיבוב, אך ללינק אסור להיות דיבוב, מאחר והוא מקשר בין השחקן למשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי F.P
    רונן, אם זכרוני אינו מטעני, אתה טועה בקשר לתגובה שלו לגבי הדיבוב.
    נכתב במקור על ידי F.P

לפי מה שאני זוכר, הוא הודה בזה שלפי דעתו המשחק יכול טוב יותר עם דיבוב, אך ללינק אסור להיות דיבוב, מאחר והוא מקשר בין השחקן למשחק.
    אני אף פעם לא הבנתי מה קשור דיבוב ללינק. אפילו כיום אין לו טקסט, למה שכשהמשחק יהיה מדובב יהיה לו טקסט?
    שתף ב-Google+

^מישהו צריך לקבל משכורת..
    יש יותר מדי רווחים מהווי ואין למי לחלק, ומחלקת הדיבוב עוד לא קיבלה צ'ופר לראש השנה.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי spam
    ^מישהו צריך לקבל משכורת..
    נכתב במקור על ידי spam
    יש יותר מדי רווחים מהווי ואין למי לחלק, ומחלקת הדיבוב עוד לא קיבלה צ'ופר לראש השנה.
    אני לא בטוח ששני אנשים מסכנים שיושבים במרתף שהאחד צועק שוב ושוב "its'a me! mario!" "YAHOO" והשני עושה אנחות לינק שוב ושוב נחשב למחלקה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי נדב: עלק הגבלת זמן, עבדו על TP 4 שנים. כמה תירוצים בהודעה אחת

נו, אז אתה רואה שלמרות שהם עבדו עליו 4 שנים, הם לא הספיקו להפיק לו מוזיקה תזמורתית. הם לא גרבצו במהלך השנים האלה על חשבון המוזיקה התזמורתית שאין במשחק. אתה לא לוקח בחשבון את ההיקף של המשחק. משחק בהיקף כזה כנראה זקוק ל-4.5-5 שנים בשביל להוציא אותו כפי שהוא, אך עם דיבוב.

ומה זה השטויות של הלתכנן מחדש את המשחק בגלל דיבוב? פשוט שישימו דיבוב במקום טקסט. כן, זה כזה פשוט.

את זה גם אני פחות הבנתי.

טוב נו, לפחות הם מבטיחים במשחק הבא תזמורת מוקלטת.

בהחלט.

נכתב במקור על ידי FT: לפי מה שאני זוכר, הוא הודה בזה שלפי דעתו המשחק יכול טוב יותר עם דיבוב, אך ללינק אסור להיות דיבוב, מאחר והוא מקשר בין השחקן למשחק.

אני פחות זוכר שהוא אמר שהמשחק יהיה יותר טוב עם דיבוב, והרי אם היה אומר דבר כזה אז זה היה סותר את המשך הדברים שאמר ושייחסת לו בהודעתך. אבל, אני כן זוכר שדיבר על הקשר בין השחקן למשחק, ואני לא חושב שאני מסכים עם הטענה הזו. אני חושב שדיבוב יתרום יותר מאשר אותו קשר בין השחקן למשחק. בוא נגיד שהקשר בין השחקן למשחק שחוסר בדיבוב גורם(?), לא גרם לי, ולאף אחד אחר, לצאת מגדרו. דיבוב היה בהרבה יותר מרשים (בתנאי שהוא איכותי, כי עדיף חוסר דיבוב מאשר דיבוב גרוע).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי רונן
    נכתב במקור על ידי נדב: עלק הגבלת זמן, עבדו על TP 4 שנים. כמה תירוצים בהודעה אחת

נו, אז אתה רואה שלמרות שהם עבדו עליו 4 שנים, הם לא הספיקו להפיק לו מוזיקה תזמורתית. הם לא גרבצו במהלך השנים האלה על חשבון המוזיקה התזמורתית שאין במשחק. אתה לא לוקח בחשבון את ההיקף של המשחק. משחק בהיקף כזה כנראה זקוק ל-4.5-5 שנים בשביל להוציא אותו כפי שהוא, אך עם דיבוב.
    להזכיר לך שהמשחק היה אמור לצאת בקריסמס 2005 אבל הם בסוף החליטו לדחות אותו בשנה כדי שהוא יהיה גם על הWII.
    נכון שזלדה משחק ענק ועמוס, אבל אני לא רואה איך זה משפיע על החבר'ה של מחלקת הסאונד.
    איך UBI עשו את GRAW 2 תוך 11 חודשים יחד עם דיבוב, מוסיקה מוקלטת, מולטי עמוק ומעולה וסינגל ארוך וטוב?
    אם נינטנדו היו איזה חברה פיצית כמו EPIC שאמרו שאין קלאנים ב-GEARS פשוט כי לא היו להם מספיק מתכנתים אז הייתי מאמין להם. אבל הפרנצ'ייז הכי גדול של נינטנדו (אני אומר את זה כי אני עדין מחכה למריו שיחזור לגדולתו) הוא זלדה ולהגיד שלא היה למחלקת סאונד שלהם זמן לעשות מוסיקה מוקלטת ודיבוב למרות שעבדו על המשחק 4 שנים... תירוץ קצת עלוב לא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אתה סתם טוחן במים בדברים שאין לך מושג בהם, כל עוד אינך היית שותף לפיתוח כדי להבין מה נכון ומה לא נכון. אתה כרגע ניזון במה שנאמר בתקשורת וסתם מחפש להאשים כי חוסר במוזיקה תזמורתית הוא מאכזב, אין ויכוח עם זה.

אם מישהו יצליח להביא את הקישור לאותו עמוד שבו הריאיון דווח, זה יעזור מאוד. אני זוכר שדובר על כך בהרחבה וזה הוסבר בצורה מובנת ומשכנעת.

בכל אופן, נינטנדו הבטיחה מוזיקה תזמורתית במשחק הבא, וזה הכי חשוב(?).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני רוצה גם דיבוב כלבות!
    וזה לא לטחון מים, אין כזה דבר אין מספיק זמן בנושאים כאלה, שיגידו אין מספיק כסף...
    שתף ב-Google+

הרשמה