תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    יש לך קונטר סטרייק..?
    1.6,Condiotion Zero, Source
    נכון שנמאס לך לחפש אתרים ואחרי שעה שאתה סורק אתרים אתה צריך למצוא סרברים למשחק? או שאתה שואל אחי? יש'ך סרברים אין לי כלום ב-ג-ר-ו-ש.
    לאלו שמשחקים בפרוץ וזה בסדר גמור או במקורי יש תוכנה שתוכלו לקבל כ-4000 סרברים ברענון לדעת מה מיקומם בעולם האם יש סיסמא לסרבר כל פרט ופרט שבכלל לא מעניין אתכם ולהכנס דרך התוכנה שבכלל לא מעלה לכם את הפינג באמצע המשחק.
    להלן המדריך לתוכנה

500) {this.width=500; this.style.cursor='hand'; this.title='Click Here to open the image in a new window';}" border="0"> 500) {this.width=500; this.style.cursor='hand'; this.title='Click Here to open the image in a new window';}" border=0>

וברשימה אתם מחפשים
    (counter-strike steam (1.6
    counter-strike source
    condition zero steam
    תבחרו את המשחק שאתם רוצים.
    עכשיו תעשו auto-search כעת תופיע לכם החלונית הבאה

500) {this.width=500; this.style.cursor='hand'; this.title='Click Here to open the image in a new window';}" border="0"> 500) {this.width=500; this.style.cursor='hand'; this.title='Click Here to open the image in a new window';}" border=0>

אחרי שהוא יחפש הוא ימצא קובץ תבחרו אותו ותלחצו OK.
    שימו לב התוכנה לא תומכת במשחקי קונטר סטרייק פרוצים אלא אם כן תורידו קובץ מיוחד שמשתף אתכם ולפי מה שידוע לי הקובץ לא מופיע באתר ישראלי כלשהו. למי שיש קובץ סטים והמשחק פרוץ התוכנה תלך איתכם עד הסוף כלומר תעבוד כעת בצד יופיע לכם אייקון של המשחק שבחרתם אישית (בחרתי 1.6)

כמו שאתם רואים יש שם חצים עם מספרים
    חץ מספר 1 : עד כמה שהפינג יגיע .
    חץ מספר 2 : עם סיסמה \ בלי סיסמה.
    חץ מספר 3 : ארץ (תעשו כפי שבחרתי)
    כעת תלחצו על האיקון של המשחק ולחצו F5-Refresh וזה יעדכן לכם את רשימת השרתים
    חשוב לדעת! בכל פעם שאתם נכנסים לתוכנה לחצו ריפרש (F5)
    עד כאן המדריך! בהצלחה לכולם!
    במידה קיימת או נתקלתם בבעיה כלשהי ניתן לפנות לאייסיקיו שלי 258771970 בתודה
    Muskito

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    נתניה
    שיחקת אותה עם המדריך.
    אבל הקטע שמעכשיו התוכנה לא עובדת כל ךכך טוב מאז שהורידו אותה.
    בכל מקרה תודה רבה לך.
    הראל סעידיאן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    ואני גם ממש לא מאמין שיש פה עוד אנשים בקהילה שמשתמשים בתוכנה הזאתי.
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הרשמה