תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    חברת משחקים חדשה בישראל.

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    כל פעם שאני שומע על חברת משחקים ישראלית אני מתחיל להתרגש, אבל אז אני רואה שהיא בסך הכל עושה משחקים לפלאפון, תנו לי פא, תנו לי תט, מה קיבלנו?? פאתט!!!!

הצטרף בתאריך
    04.11.2006
    עיר
    רעננה
    זה מבאס בהחלט, למרות שאם אני זוכר נכון, יש חברה ישראלית אחת(ששכחתי את שמה), אשר עובדת על משחק MMO כלשהו (למחשב ככל הנראה), אבל לא חשפה יותר מזה. זו חברה שאני מאוד מצפה לשמוע ממנה, ולראות מה יהיה גורלה בעולם הגיימינג.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    הוא אדם די פאתטי בעצמו... =\

בהצלחה לחברה החדשה..
    אם מישהו מתכנן לקנות משחק בGreenManGaming, אודה לו מאוד שירשם דרכי, כך שנינו נקבל 2$, לאחר הרכישה. תודה!

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי FullMetalBoy
    זה מבאס בהחלט, למרות שאם אני זוכר נכון, יש חברה ישראלית אחת(ששכחתי את שמה), אשר עובדת על משחק MMO כלשהו (למחשב ככל הנראה), אבל לא חשפה יותר מזה. זו חברה שאני מאוד מצפה לשמוע ממנה, ולראות מה יהיה גורלה בעולם הגיימינג.
    נקרא Ballerium ומפותח ע"י Majorem. לאתר הרשמי.
    ד"א, המשחק הוא MMORTS.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    04.11.2006
    עיר
    רעננה
    שדיברתי על חברה אחרת, אבל נחמד לראות שיש עוד אחת (:

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    הוא דיבר על Funtactix כנראה, וגם היא עובדת על משחקים מרובי משתתפים, שלא יהיו בדיוק משחקי קזואל, אבל גם לא משחקים "רגילים". בקיצור, כמו מג'ורם הם מנסים ליצור איזשהי הכלאה היברידית של דברים.
    משום מה לכל החברות שכן התחילו משהו בישראל יש נטייה מוזרה להמציא את הגלגל וליצור איזשהו משהו חדש לגמרי שלא בטוח אם השוק יקבל אותו, או ללכת לקצה השני וליצור משחקי סלולארי/פלאש פשוטים בקבלנות עבור חברות אחרות.

הרשמה