תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    יהיה נחמד לשמוע מכל אחד איך הוא הגיע למשחק בכלל
    איך הגיע לפורום ואיך הגיע לסרבר
    אני אכתוב פה גם אחרי שכמה יכתבו:smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    הייתי בצוות של ויגיימס וגם שיחקתי בצורה חובבנית, נכנסתי בשביל לראות, אהבתי, התמכרתי
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    נתניה
    אולי התגובה שלי קצת לא מתאימה, אבל:
    אני מת ללמוד לשחק GTA ברשת ולהיכנס לשרתים שלכם.
    תלמדו אותי הכל מהתחלה מאיפה להוריד הכל.
    אני מאוד אודה לכם.
    תודה רבה.
    הראל סעידיאן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    עיר
    חולון
    אני דרך גבי שהוא חבר מהכיתה שלי....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    נכתב במקור על ידי Saidian
    אולי התגובה שלי קצת לא מתאימה, אבל:
    אני מת ללמוד לשחק GTA ברשת ולהיכנס לשרתים שלכם.
    תלמדו אותי הכל מהתחלה מאיפה להוריד הכל.
    אני מאוד אודה לכם.
    תודה רבה.
    תסתכל בנעוץ באשכול מדריכים
    הנה לינק : http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1002460
    אני אשמח אם לא תכתוב עוד דברים שלא קשורים כאן באשכול מיכוון הוא נועד למשהו מסוים
    אם תצטרך עזרה נוספת אתה מוזמן לפתוח אשכול חדש ואני אישית אשמח לעזור

יוני
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    הייתי גולש באינטרנט ונכנס פעם ביום-יומיים לוויגיימס ואז יום אחד ראיתי שיצאה גרסה של סאן אנדרס למולטיפלייר ובדיוק באותו זמן הייתי חורש על הסאן אנדרס כי רציתי לגמור אותו 100% אז לא נכנסתי אפילו לבדוק מה קורה עם המולטי והמשכתי לשחק בסינגל. רק אחרי חודש כשסיימתי את הסינגל התקנתי את המולטי
    אין לך מושג כמה אני מצטער על זה היום!
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    אני ביכלל פעם נכסתי לוואלה ופיתאום ראיתי משו של אוהבים משחקי און לין ובחינם??
    אז ישר ניכנסתיי
    וראיתי תגירסה של האן לין והורדתי והיה לי מלא הודעות שגיאה אז מחקתי והתבאסתי נורא
    אחרי זה נכנסתי שוב לויגימס אחרי איזה חודש סתם היה לי משעמם וריאתי תפורום הקטלני הזה נכנסתי ראיתי מולטיפלייאר אם הקובץ תיקון ישר הורדתי הצלחתי לשחק ניהיתי מלך הורג את כולם משתמש בציטים עושה דריחיב בי כל יום באן חדש מקלל חופשי וכל זה במולטי!!!!!!!!!!!!!!!!!!! חח
    חח
    חח
    חח
    סתם סתם סתם סתם אני שומר חוקים! העברין יענש!! אורי אחי דבר איתי דחוף מאוד!!! תעננה לי באיסיקיו!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    בוא נתחיל אז הסיפור התחיל כח הזה היה בחופשת פסח זה היה יום נורא אביבי אני הייתי אוהב מאוד לקנות כל מיני משחקים למחשב פתאום אני מריח משהו נשרף
    מיד מזעיק את אבא שלי מביאים את חבר של אבא שהוא טכנאי מחשבים הולכים ל KSP אומרים לנו הכרטיס מסך הלך אוקיי אני אמרתי בסדר מה לעשות
    לאחר שבוע הלכנו לקנות מחשב חדש אז חבר טוב שלי שהוא הבן של הטכנאי שבא לבדוק מה קרה למחשב במקרה שיחק במולטי אמרתי לו תראה לי איזה משחקים יפים יש לך הוא אמר לי פיפא דום פוררסינג4 וגם gta gta מולטי פלייר אמרתי לו שאני רוצה לקנות והוא התקין לי את כולם הוא התקין לי את כולם הוא היה אדמין בשרת היה קוראים לו פעם danico[vip] או משהו כזה שאלתי אנשים חברה איזה שרתים טובים אתם מכירים אמרו לי ויגימס וויגימס2 אמרתי להם תאיסי שלי והם נתנו ליתאיפי של השרתים הוספתי תשרתים האלה דבר ראשון ראיתי מעפן עזבתי לויגימס2 הייתה סיסמא עזבתי נכנסתי לויגימס ונדלקתי היה פיצוץ 50 איש מלא דברים כיפים ולא ידעתי שהמשחק הזה יכול להיות כיפי כל כך ומאז אני מכור
    חג האביב שמח לכולם ופסח כשר

gmR$$$<הקלאן שיפצ*ץ לכם תצורה>$$$

$אני אוהב לחורר אותכם$$:violent2
    I'm kill you.
    you'er dead.
    I'm winner.
    I'm the winner in the server.
    the gmR is winners
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    נכתב במקור על ידי polichman<adi>
    בוא נתחיל אז הסיפור התחיל כח הזה היה בחופשת פסח זה היה יום נורא אביבי אני הייתי אוהב מאוד להוריד כל מיני משחקים למחשב פתאום אני מריח משהו נשרף
    מיד מזעיק את אבא שלי מביאים את חבר של אבא שהוא טכנאי מחשבים הולכים ל KSP אומרים לנו הכרטיס מסך הלך אוקיי אני אמרתי בסדר מה לעשות
    לאחר שבוע הלכנו לקנות מחשב חדש אז חבר טוב שלי שהוא הבן של הטכנאי שבא לבדוק מה קרה למחשב במקרה שיחק במולטי אמרתי לו תראה לי איזה משחקים יפים יש לך הוא אמר לי פיפא דום פוררסינג4 וגם gta gta מולטי פלייר אמרתי לו תשים לי את כולם הוא התקין לי את כולם הוא היה אדמין בשרת היה קוראים לו פעם danico[vip] או משהו כזה שאלתי אנשים חברה איזה שרתים טובים אתם מכירים אמרו לי פליזון ויגימס וויגימס2 אמרתי להם תאיסי שלי והם נתנו ליתאיפי של השרתים הוספתי תשרתים האלה דבר ראשון ראיתי פליזון מעפן עזבתי לויגימס2 הייתה סיסמא עזבתי נכנסתי לויגימס ונדלקתי היה פיצוץ 50 איש מלא דברים כיפים ולא ידעתי שהמשחק הזה יכול להיות כיפי כל כך ומאז אני מכור
    איזה סיפור מרגש חחחח XD :smiling: :inlove:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    ואיי שלי זה סיפור אורך אז אני ירשום בקצרה

ברק בכינוי (baraksab( הראה לי את המשחק ברשת ויוממש יום אחרי שהוא התחיל לשחק אני גם התחלתי התחלנו לחפש שרת טוב ביחד בסוף הגענו לשרת vgames שבהתחלה קראו לו vip חרשנו במשחק הרבה וליעד שם אותנו אדמין ומאז אנחנו מתפתחים פה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    st4va שהוא בן דוד שלי הביא אותי למשחק :]]
    ולפני זה הייתי משחק בסינגל מידי פעם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    מאוד פשוט: שמעתי שלGTA יש פורום בוי גיימס אז נכנסתי וגיליתי שיש מולטי פלייר, התקנתי את המולטי פלייר והתחלתי לשחק!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    זה קרה בערך לפני שנה.
    היה לי פורים משעמם והתחלתי לחפש כל מני משחקים חנים.
    זה היה בתוקפה ששחקתי עוד ET ואמריקן ארמי.
    פשוט אחרי זמן שחרשתי עליהם רציתי משהו שיוכל לעניין אותי להעביר לי את השעמום.
    אחרי שבוע של הורדה התקנתי את המולטי ונכנסתי לראשונה.
    סיפרתי על המשחק לכמה חברים מהכתה הם נכסנו שחקו ואחרי זמן קצר הם פרשו...אבל אני המשכתי לשחק.
    אהבתי אז לנהוג בכלי רכב במשחק...פתאום אני רואה הודאה בצ'ט "who wanna be my driver" שכתב אותה סתיו.
    אני הייתי משועמם ואז אמרתי לו שאני מוכן להיות הנהג שלך. סבבה שיחקנו משהו כמו שעה, ננתי לו כל פעם בקאפ והצלתי אותו ממות... אחרי איזה כמה ימים אנחנו שחיקנו ביחד סתיו אמר לי בוא אני וחבר שלי עושים קלאן. אמרתי סבבה נתנו וונט שחיקנו היה סבבה. ואז נגמר החופש...כל אחד התחיל ללמוד והקלאן התפרק. מדי פעם אני הייתי נכנס אבל אחרי זה לא היה ממש זמן.
    ופתאום אני מקבל מסתיו הודעה במסן, אחי בוא לשחק אנחנו עושים קלאן... אמרתי סבבה בדיוק יש לי זמן ובגרויות עוד חצי שנה אז עד אז יהיה מה לעשות...ולפני חודשים הוקם לו קלאן קטן שהיה מורכב משלוש אנשים- הייפר (לא רוצה להזכיר את השם הקודם). אחרי כמה ימים ששחקנו ביחד אמרו לנו שיש תורניר קלאנים ואמרו לנו להרשם שאם אתם רוצים להשתתף תרשמו לפורם ושם לטורניר. טוב סבבה איליה נרשם, אז הבנו שאנחנו צריכים עוד שחקן. סתיו אמר שיש לו מישהו אחלה -חבר מהכתה, היה די טוב אבל גם מעצבן. סבבה נתנו לנו כמה ימי אימיון. יום לפני אמרו לי שאני משחק אוזי סתיו שוטגאן איליה אמ פי ותומר שלא היה ממש טוב שיחק עם אקדחים.
    אז הראנו לכל הקלאנים את חוזקנו וזכניו מקום ראשון בטורניר.
    יש כמובן המשך לסיפור אבל אני סטיתי מהנושא, אבל זה הסיפור שלי!
    מקווה שנהנתם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2006
    עיר
    חיפה
    אני פעם נכנסתי ל VGAMES וראיתי שיש פורום על GTA..
    ישר נכנסתי...
    ואז ראיתי שיש לו גרסה ברשת ..
    ואז ביקשתי קישור להורדה של SA-MP ונתנו לי..:smiling:
    ואז התחלתי לשחק ב VGAMES...:smiling: :smiling: :smiling: :smiling:

(זה הסיפור המקוצר חחחחחח))
    עורך וידאו בתוכנות
    Adobe PR,Adobe After Effects,Sony Vegas 8 Pro
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    אני במקרה סתם נכנסתי לשרתים עשיתי פינג נמוך ופתאום אני רואה את השרת המצוין הזה ומאז שמצאתי אני גולש בו כמעט קבוע מאשר שרתים אחרים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    The Land of the morning star
    מסיור קצרצר באינטרנט לפני יותר מחצי שנה, מצאתי את התוסף SAMP, הורדתי ולאחר שבועיים גיליתי סרבר ישראלי, לאחר בילוי קבוע מול המשחק לצד ליעד ולאחר הקמת ה-VIP הוקם גם השרת ואז הקהילה!

שתף ב-Google+

הרשמה