תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אוקי אז ככה שהפורומים עוד היו בהרצה , ולא יותר מדיי אנשים נכנסו לפה חשבתי שטיפשי מצידי להסביר על המשחק, כיוון שקבוצה מצומצת של אנשים יקראו וקבוצה מצומצת עוד יותר(אך עם זאת איכותית , תסחף למשחק)

אז ככה ראשית אני רוצה להבהיר שהמשחק הוא משחק מבוסס דפדפן , משחקים בו לערך 30 אלף שחקנים כרגע ( בימים הטובים הוא הגיע גם ל100 אלף ויותר ) ומי שמחפש גרפיקה על חשבון איכות מוזמן לדלג לאשכול הבא.

המבנה הבסיסי של המשחק:

המשחק מורכב מ50 איים, כל אי מכיל בתוכו מספר של בערך 30 ממלכות , כל ממלכה מכילה בתוכה עד 25 ערים, כל עיר נשלטת על ידי שחקן אחד.
    כאשר האיים בנויים בצורת מעגל מה שאומר שאדם הנמצא על אי #1 יהיה קרוב ל#50 בדיוק כמו שהוא קרוב ל#2.
    הזמן במשחק מתואר לפי ימים וחודשים שכן יום אחד במשחק הוא למעשה שעה אחת וחודש במשחק הוא יום (חודש מורכב מ24 חודשים)
    הדרך היחידה להנות מהמשחק היא לעבוד יחד עם האנשים בממלכה שלך,
    בממלכה יש מלך שאותו שאר השחקנים בוחרים , הוא בדרך כלל השחקן עם הנסיון הרב ביותר והוא זה שפונים אליו כאשר נוצרת בעיה כזו או אחרת.
    השליט בוחר את השם של הממלכה ואת הבאנר שלה.
    עוד אפשרויות שקיימות בפניו הן להכריז מלחמה ולנהל משא ומתן עם מלכים אחרים לגביי הסכמים דיפלומטיים של תקיפה או אי תקיפה הדדית.
    אתה בתור "עיר" בממלכה שלך אמור לעקוב אחרי המטרות שהממלכה שלך הציבה לעצמה ,
    היכולות שלך אינן מוגבלות מבחינת שילוב של מבנים ואסטרגיות צבאיות .
    דבר נוסף הוא הפורום של הממלכה שהוא למעשה אמצעי התקשורת הישיר עם שאר אנשי הממלכה,
    שבנוסף אליו יש מערכת הודעות מאד נוחה בן משתמש אחד לאחר,
    כיוון שהמשחק הוא גלובלי ישנה אינטרקציה בין גזעית בן אלפי אנשים ולכן השפה המדוברת היא אנגלית בלבד.
    המשחק מחולק ל3 אספקטים שלפיהם בוחנים את טיבה של העיר ,
    אדמה- ניתן להשיג ע"י כבישה מערים אחרות, וע"י שליחת משלחת לגילוי אדמה.

שווי- מספר דמיוני שנותן הנחה כללית על ערך הנכסים באותה עיר.

כבוד- בעיקר בזמן מלחמה , כל התקפה מקבלת סכום של "כבוד" כמובן שהתקפת ערים עם יותר כבוד פירושה שגם התוקף יקבל יותר כבוד,
    עוד דרך להשיג כבוד היא על ידי קסמים,ופעולות גניבה.
    דבר נוסף לגבי הכבוד הוא שככל שהוא יותר גבוה גם הבונוסים שמקבל השחקן גבוהים ושווים יותר.

גזעים ואופי:
    ישנם 8 גזעים במשחק, כל אחד מהם מאופיין בתכונות חיוביות ושליליות .
    "אלפים" - מאופיינים בגישה רחבה לקסמים , עלויות צבאיות נמוכות ועלויות גילוי קרקע גבוהות.
    "בני אדם" - תוספת במשכורת ,ניצול ידע כדי לשפר את כל המשאבים הקיימים.
    "אורקים" - מכונת מלחמה, רווחים גדולים בהתקפה ,אך אין רווחים של "כבוד"
    "גמדים" - יעילים מאד , בניית בנינים בחינם , בעלי תאבון גדול ולכן צורכים הרבה אוכל.
    "פיות" - גישה טובה לקסמים ולפעולות גניבה , אינן צורכות "רנס" לצורך הטלת כישופים.
    "הוביטים"- גנבים מעולים , יחידת העילית שלהן היא הזולה מכולן , חסרי כוח רב מספיק להיות מתקיפים טובים.
    "אביאנים"- חצי אדם חצי ציפור, מהירים מאד בהתקפות , חסינים בפני ערפל קרב , לוקים בהרבה אבדות בקרב.
    "המתים החיים"- גזע מיוחד , מתקיפים מאד חזקים , מפיצים את "המחלה" אינם צורכים מזון שכן הם מתים, גישה מאד מצומצת לידע.

אופי הוא למעשה בחירה שנעשת ע"י השחקן כדי למתן את הגזעים ולהשתמש בהן למטרה שהוא צריך:
    "הסוחר" - תוספת במשכורת , חסין בפני כישופים מדכאי הכנסה.
    "רועה הצאן" - מפיק אוכל מכל בניין שהוא בונה, בנוסף הבנינים\חיילים\ידע שהוא רוכש נרכש במהירות גבוהה בהרבה .
    "המדען" - רכישת ידע בחצי מחיר , חסין להתקפות "ידע" (בהן הצבא בוזז אחוז מסוים מהידע שנרכש")
    "הגנב" - גישה לכל פעולות הגניבה + 3 פעולות יחודיות רק לו.
    "הקוסם" - יצור מואץ של "רנס" (איתן ניתן להטיל קסמים) וגילדות הקוסמים עובדות פי שתיים יותר יעיל.
    "גיבור מלחמה" - מנצל בונוסים של "כבוד" פי 2 יותר ביעילות , בעל גנרל נוסף המשמש לתקיפה.
    "הלוחם" - שכירי החרב זולים משמעותית .
    "הגנרל" - פחות אבדות בקרבות.
    "הפריק" - רנדומליות רבה בהכל. (בונוסים משוגעים,התקפות חזקות וכו)

זה בערך הבסיס, אם אנשים יראו עניין אמיתי אני באמת מוכן לשבת וללמד אותם הכל על הכל, אני משחק בערך 6 שנים במשחק הכרתי חברים מכל העולם,
    נפגשתי עם הרבה אנשים מהמשחק , בקיצור מקום מדהים להכיר אנשים איכותיים .
    games.swirve.com\utopia

אני ממש ממש ממליץ לקרוא את המדריך ולהירשם עכשיו!
    כי העידן החדש מתחיל ממש ברגעים אלה (כל 3 חודשים יש איפוס של המערכת).

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    אצ'קלונה
    תודה, הרבה זמן לא שיחקתי במשחק דפדפן איכותי...
    מקווה שהוא באמת טוב כמו שאתה מתאר.

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    וואו נוסטלגיה אמיתית.
    שיחתקי לפני מעל 3 שנים ברצינות וחזרתי כמה פעמים במהלך השנים ופעם אחת אפילו סיימתי אחד מהאלף היותר חזקים.
    שיחקתי תמיד אוויאן קוסם.
    אבל אחרי משהו כמו שנה זה פשוט נמאס.
    למי שלא שיחק מומלץ ביותר.
    Peace is our profession, killing is just a hobbyדיפלומטיה: האומנות הפטריוטית של לשקר בשביל המדינה שלך
    The more you complain, the longer God makes you live
    להיות בטוח: לטעות בקולי קולות

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    EmperorOfNothin
    אף פעם לא מאוחר מדיי לחזור לשחק
    אגב אני משחק בממלכה שהיא טופ5 בהכל...
    סיימתי את המשחק עם כל תואר אפשרי .. מקום ראשון ב
    NW,LAND,HONOR
    מקום ראשון לHONOR עם הממלכה... באייג' האחרון

אני עדיין מפציר במי שלא אכפת לו לנסות .. להירשם עכשיו לפני שהאייג' מתחיל ..
    אפשר גם ליצור איתי קשר בהודעות פרטיות דרך האתר (ואח"כ במסנג'ר\איסיקיו\מירק)

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    העניין שכדי באמת לשחק ברצינות זה אומר שצריך להיכנס לפחות פעמיים ביום.
    וגם זה ממש תלוי לאיזה ממלכה אני אפול כי למלך גרוע אין לי כוח הפעם האחרונה ששיחקתי הייתי הכי חזק בממלכה במצב של פי 2 מההכי חזק.
    ובגלל שיש לי בעיות כתיב מעיקות באנגלית אני לא נוהג להגיב או להיבחר להיות מלך (למרות שהייתי פעמיים כזה) והיה לי ריב עם המלך שהסתיים בזה שבמשך שבוע חיסלתי אותו לאט לאט 8 מתקפות ביום עד שחיסלתי אותו ואז הרסתי את הממלכה שלי ופרשתי בעצבים.
    Peace is our profession, killing is just a hobbyדיפלומטיה: האומנות הפטריוטית של לשקר בשביל המדינה שלך
    The more you complain, the longer God makes you live
    להיות בטוח: לטעות בקולי קולות

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    בגלל שיש לי המון קשרים במשחק ובמירק .. אם תרצה אחרי שתעשה מן נסיון אייג' אחד נסיון לראות מה אתה זוכר ומה לא... אני יכול לדאוג לך מקום בממלכה מקצועית..

הרשמה