תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    The Land of the morning star
    ובכן, כמו שרובכם יודעים שרתינו שפועל 24 שעות ביממה, נכון לעכשיו ממוצע השחקנים בשרת לשעות הצהריים עד הערב עומד על 35-40 איש!

מאחורי ההצלחה זאת עומדים אנשים וכל אחד מהם הוא הטוב שבטובים! כל אחד מהם מרכיב
    חלק בעליתה שנקראת "קהילת GTA", כולם ביחד מרכיבים את סיירת MATCAL

Man And Tactics Combined As Lions!-בעברית "אנשים וטקטיקות מאוחדים כאריות!"
    משמעות- כל אחד מאנשים אלה יש לו תפקיד בשרת, הוא ממלא את תפקידו על הצד הטוב ביותר כאשר הוא משתמש בתכונותיו האנושיות ובטקטיקות שונות, מה שמקנה לו איכויות של אריה! אני גאה להציג לפניכם את הסיירת המובחרת שמורכבת מהטובים שבטובים!

INDIGO- אחראי שרת, מפעיל סדר הנהלת השרת, לוקח חלק בפיתוח רעיונות למודים ותמיד אבל תמיד משגיח על כולם מלמעלה! מלבד תפקידו כאחראי קהילה ושרת, ליעד חבר בקלאן האגדי VIP שעל ידו הוא הוקם וכמובן לקח חלק גדול מאוד בהקמת השרת והקהילה!

Orl^SeLIA
    -מנהל הקהילה והשרת, אחראי על סדר הנהלת השרת ועל האדמינים, אורי לסלע יקרא לימים "האיש והאגדה" על נחישותו ומלחמתו הבלתי פוסקת לפיתוח הקהילה והשרת! אורי יעמוד בכל מצב למרות שהרגליים נראות על סף קריסה! ותמיד יהיה נכון לעזור ולקבל, חבר וותיק בקלאן VIP האגדי ולקח חלק בהקמת השרת והקהילה!

GuY050-משנה למנהל קהילה ומנהל שרת, גיא הוא אחד האנשים שהתחילו הכל, הוא פתח בעבר יחד עם ליעד את הקלאן VIP שבמהלך הזמן התגלגל והפך להנהלת Vgames-gta. גיא היה פה בזמנים הקשים ביותר שנראו לקהילה ותמיד איכשהו מצא את עצמו מציל את הקהילה.
    (לא נכתב ע"י גיא050)

BlAsNoS- משנה למנהל קהילה ואדמין בשרת, תום חבר בקלאן האגדי VIP, הוא לוקח חלק פעיל בסדר חדרי הוונטרילו, ותמיד ישמור על ביצוע תפקידו ולמרות היותו מטיל אימה כמעט כמו גיא050, הוא תמיד ישמור על חוש הומור ושמחת חיים.

LucifeR- אחראי מתכנתים ואחראי תחזוקת שרת, בעזרת קשריו של שגיא ומעורבותו בקלאן VIP, הקמת השרת והקהילה הפכה לביצוע קל הרבה יותר! כיום שגיא תורם רבות למערכות אבטחה שונות לשרת ומפציץ מדיי יום בסקריפט חדש שמקפיץ את השרת!

enprac- מתכנת ואדמין, מתן חבר בקלאן האגדי VIP, הוא לוקח חלק גדול ברעיונות ובביצועים שונים למודים ותוספות שונות לשרת! את עבודתו הוא מבצע בנחישות תוך כדי הקשבה וביצוע המוטל!

SCORPION-אדמין, ערן איתנו מההתחלה, חבר בקלאן VIP וחבר לכל משתמש חדש! ערן נוהג לשמור על הומור, לפעמים קצת תכונות נשיות (מירית!) וכאפה מאחור!.

Ketchup-אדמין, מאור הוא בחור הטוב שבטובים, לכל בקשה טענה ומענה הוא תמיד יספק תשובה והבנה. מאור חבר בקלאן האגדי VIP ואיתנו מתחילת הדרך, מאור תמיד שומר על אופטימיות קצת מוזרה, ואם תכנס לקריזה תקבל ממנו "זה לא כל כך נורא!".

LoGen- אחראי אדמינים ואדמין, פרנקו חבר בקלאן המשעשע ביותר בשרת- Matrix, פרנקו עמד לצידנו לאורך רוב הדרך, כשהיינו קהילה קטנה עד היום, הוא טיפס בסולם והגיע לתפקידו המשמעותי רק בגלל היותו מתמיד ואדם ששומר תמיד על חוש הומור! לבעיות טענות ומענות הוא תמיד יגיב גם אם הוא נמצא בסיביר!

baraksab-מתכנת ואדמין, ברק חבר בקלאן המשעשע ביותר בשרת- Matrix, ברק הגיע לקהילה בעוד היותה בחיתולים ומאז לא הפסיק להתמיד ולהפציץ בכל הקשור בפיתוח השרת! ברק חבר שיעמוד תמיד לצידך, לכל בקשה הוא יענה בחיוב גם אם הוא בכינרת על אבוב!

Naory17- אדמין, נאור או נאורי כלשון החברים, חבר בקלאן המשעשע Matrix, נאורי הגיע במקביל לברק, את מקומו הוא הרוויח ביושר וכבוד ותמיד הוא יחתור לעוד! נאורי שומר על צחוקים ודאחקות, אך כשתשמעו אותו צוחק תתחילו לבכות!

KaLiO-אדמין, בר, או קליו בלשון חברי הוונט הוא חבר בקלאן הבלתי מעורער Hyper, קליו מבצע את עבודתו כאדמין גבוהה על הצד החכם ביותר וך כדי לקיחת שיקולים וניסיון מהעבר, לקליו יש קצת מהפכי מצב רוח אך תמיד הוא ישמור על קור רוח!

S1nRoN-אדמין, בר סינרון חבר בקלאן המשעשע Matrix, בר תמיד שומר על נוכחות מלאה, ואם חס וחלילה יוצא לטיול בהרי האלפים הוא יודיע על כך לפני שלא יהיה מחסור באדמינים, בר איש טוב אך לפעמים שואל יותר מדי שאלות, אבל בר אדמין סוס ועל זה אין מה לתהות!

Avi.Mr.DX-אדמין, אבי די אקס בעל השם המוזר, הסתנן אלינו באופן קצת מאולתר, הם נלחם כדי לקבל את תפקידו , לאט לאט חבר אבי לכולם, והיום הוא מככב בקלאן המשעשע מכולם Matrix.

Tal-אדמין, טל תמיד נהנה לשחק ולשמור, כל מי שניסה לערער על כך במקומו נמצא בור, טל מעדיף לבלות את זמנו עם קלאנו- Hyper, ואת מירב תכונותיו הוא מחלק לחבריו.

oRmeyeR- אדמין, אור החמוד יראה לנכון לדפוק לכל צ'יטר באן וביזיון, אך מסביב למעטפת הכה קשוחה מסתתרת לה דמות אדמין ברוכה!

Shocker
    -אדמין, מאור או שוקר בלשון המעטה, חדש בתפקיד אך לא מפסיק להתמיד, מי שישאל לא ייצא מבולבל כי מאור שלנו חבר חדש ב-MATCAL!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    כל הכבוד גיא! כל הכבוד!

ד"א: די נהרגתי מבושה כשהמצתה כינויים לכל הקלאנים.........

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    חחחח גיא יסטלן רואים שהיה לך משעמם

ויש לי חוש הומור!גבוה מאוד
    ------------------------------------
    ------------------------------------
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    נכתב במקור על ידי FranKo
    חחחח גיא יסטלן רואים שהיה לך משעמם

ויש לי חוש הומור!גבוה מאוד
    צודק! למרות שרואים כאן השקעה, רואים כאן גם איש בעל איכויות של סוס מסיירת Matcal עד שהוא השקיע בכזה דבר!

לא שזה רע......

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    חחחח גיא אחלה השקע
    אהבתי מה שכתב אלי חחחח
    נקרעתי מצחוק!!!

לכול בעיה\בקשה\ואיומים לפנות אלי בפרטי =]
    S1nRoN^DK
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    ריספקט אנשים!!!!!!!!!!!!!!!
    אחלה השקעה!
    אנשים אלו הם מחזיקי הקהילה!!
    תנו כבוד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    גבעתיים
    חח אהבתי!...
    אמת...

ולמי שתוהה למה של גיא יצא כל כך מעאפן...
    זה מכיוון ששגיא הבכיין לא יודע לכתוב בחרוזים, ועל כך אנו יושבים ובוכים:sad3:
    שגיא הוא חבר מתכנת וסקנדינבי אבל לא יותר. לשגיא אין כישרון חריזה
    אולי משום כך הוא הגיע לקהילה....

חח סחטיין עליכם
    צוות ניהול - GTA Community
    הצטרפו למחאה: <SPAM/> - כולם עוצרים את הספאם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    עיר
    טבריה
    מטריקס קלאן משעשע. XD
    זה קרע אותי.
    maory(MATRIX)L

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    עכו
    באמת כל הכבוד לכל הסיירת

.'''''''''||||||||||'''''''''''' |||||||||||\||||||||||| ''''''''|||||||||||''''''
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    כל הכבוד לגיא על ההשקעה ובכלל לכל הסיירת על ההשקעה שלה ועל שמירת והחזקת הקהילה והבאתה למצבה שלה כיום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    יפה גיא אהבתי!
    תנו כבוד! מי יכול לדבר אה?
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    איזה השקעה וואוההה

אני אדמין קשוח מחהמאהמאוהמאחהמאוהאה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.02.2007
    עיר
    אשקלון
    כול הכבוד על ההשקעהה@!!XD XD XD
    יוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו
    יודעים מזה מזכיר לי את הספר מחזור!
    חח על כול תלמיד רשום בסגנון!!
    מה לא שמתם לב

------------Shadow---------------
    CaHoS *שולטים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    נכון מאוד חחחח D:
    יפה מאוד גיא , כול מה שנאמר פה , הוא אמת לאמיתה =]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    כל הכבוד באמת לכולם על זה שהם מקדישים את רוב היום שלהם רק בלטפל בשרת וכו'
    יש לי רעיון איך אפשר לפנק אותם אני ידבר עם החברה שלי ונראה חברה מגיע לכם פינוק מכולם ויש לי רעיון
    חג האביב שמח לכולם ופסח כשר

gmR$$$<הקלאן שיפצ*ץ לכם תצורה>$$$

$אני אוהב לחורר אותכם$$:violent2
    I'm kill you.
    you'er dead.
    I'm winner.
    I'm the winner in the server.
    the gmR is winners
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    איזה יופי חחח כל הכבוד על ההשקעה
    נראה לי שזה הזמן להוסיף
    תודה ענקית לכל ההנהלה האדמינים
    ותודה לכל האנשים שדואגים לקהילה הזאת ובזכותם היא קיימת ומתפקדת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    כל הכבוד גיא אהבתי!

רגע מה אני מגיסת גיא חח סתם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    חחחח היה משעם לך??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    למה משעמם זה יפה מאוד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    גבי לדעתי מה שהוא רשם זה אחד הדברים היפים שיש בפורום!
    יפה לראות שלא מסתכלים רק על העבודה ושממש מכירים את הבן אדם וכותבים משהו במיוחד אליו!
    גיא כל הכבוד על ההשקעה!
    Hyper
    שתף ב-Google+

הרשמה