תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    למה בשרת ה- CONTROL אין את הנשקים הרגילים? ועד מתי זה יישאר כך?
    יש מישהו בכלל שמחבב את ההגדרות האלה?
    חשבתי ששרת ה CONTROL יישאר ללא שינויים והשרת השני יהיה שרת נסיוני (שלמשל יהיה CONTROL בלי נשקים...).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    תחזירו את הנשקים לאלתר!

DimaIL (10:56 PM) : ‎
    נייה, השאיפה שלי לעתיד נשארה אותו דבר
    ‎DimaIL (10:56 PM) : ‎
    שגאידמק יאמץ אותי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    זה לא מוד וזה לא ביגלל שהם רוצים שזה יהיה ככה, זה בעיה, מקודם גם בלי שום סיבה היה FF, תיקנו את זה לפחות שהיה אפשר לשחק, הם עובדים על ליפתור את הבעיה הזאת גם
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    טוב, ה-FF לא היה כ"כ בלי סיבה... הוא היה בעיקר בגלל שספיר ויאיר אידיוטים שגילו פתאום את ה-SCMD...
    יכול להיות, כמובן, שאני טועה, אבל לאור הנסיון שלי איתם, אפשר להניח שאני צודק.
    בכל מקרה, ה-UA לא היה בכוונה. ספיר גם נראה מופתע (או לפחות כתב בצורה כזאת) כשהוא שמע על זה. דבר שקרה פה בפורום, אגב. הוא ינסה לסדר את זה (או כבר ניסה). בכל מקרה, זה מצב זמני והוא יחזור לקדמותו בזמן הקרוב, לדעתי.
    השרת השני אמנם לא יהיה לנסיונות, אלא יתפקד כשרת רגיל, אבל מדי פעם נסגור אותו לטורנירים וכו'.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    תוכל לתת הערכה לגבי הזמן שהשרתים יחזרו למצב הרגיל? אני מתכוון להביא חברים לשחק במשחק וככה לא ממש כדאי

DimaIL (10:56 PM) : ‎
    נייה, השאיפה שלי לעתיד נשארה אותו דבר
    ‎DimaIL (10:56 PM) : ‎
    שגאידמק יאמץ אותי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    יש לי מחשב! לחצי שעה בערך...
    אז ככה- משהו קרה לשרתים :/ ה FF לא היה באשמתנו (תודה באמת, דני) וגם כל השאר הדברים לא.
    כבר מאתמול אני מנסה לגרום לאולג לעדכן את השרתים כבר, אבל הוא עסוק עם שרתי האתר עצמו...

סקיצור- ברגע שנוכל נחזיר את השרתים למצב הנורמאלי שלהם. אני מקווה שזה יהיה עוד היום.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    היה דווקא מצחיק לראות את כולם לוקחים את ה SW ומקמפרים על מאגרי התחמושת :smiling:.

השרתים עודכנו, דרך אגב, וחזרו לתיפקודם הרגיל.
    "Democracy is founded on one simple rule: get out there and vote or i'll motherf*cking kill you", puff daddy, southpark
    שתף ב-Google+

הרשמה