תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    שלום לכולם, בקיץ אני טס לארצות הברית וקונה על בטוח את אחת מקונסלות הדור הבא. אין לי בעיה של תקציב ואני צריך את העזרה שלכם. הנה הטענות:

PS3:
    - עדיף על Wii כי אני יותר מעדיף משחקים שרק יושבים על הכורסה ומשחקים ולא כל רגע רצים עם השלט.
    -שמעתי שהוא מתוחכם מאוד עם טכנולוגיית Blu-ray שהוא באיכות מאוד מאוד טובה.
    -יש בו הרבה יותר אפליקציות מאשר Wii.
    -הWii יותר מוגבל - לPS3 יש יותר אפשרויות חיצוניות.

Wii:
    -המשחקים פה נשמעים יותר כיפים ופחות מסובכים.
    -יש לי DS והוא יכול להתחבר אליו
    -יש בו Mii
    -יש לו ביקורות יותר טובות מה-PS3
    -הוא יותר פופולרי כרגע מה-PS3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    מה אתה מחשיב בתור האפליקציות של ה-PS3?

כי אני יודע שאמא של חבר שלי משתמשת המון במזג אוויר והחדשות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    בווי אפשר לבדוק את מזג האוויר אז כמובן שהווי עדיף.

ועכשיו ברצינות, אם אתה אוהב משחקי נינטנדו תקנה ווי, אם לא אז לא הייתי ממליץ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אם אין לך בעיה של תקציב. אז תקנה את שתיהן!

אם בכל זאת יש קצת לחץ. במחיר של PS3 אתה יכול לקנות Wii שלט, ו-6 משחקים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    ארצה לנצל את הנושא הזה ולשאול אילו מבין הקונסולות אינה מבדילה בין שיטות השידור השונות, מבחינת תמיכה במשחקים וכאלה (כי שמעתי שיש אחת כזו, יכול להיות שאני טועה), ועד כמה זה מסובך, אם בכלל, להשיג קונסולה אירופאית באמריקה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי Abelone
    ארצה לנצל את הנושא הזה ולשאול אילו מבין הקונסולות אינה מבדילה בין שיטות השידור השונות, מבחינת תמיכה במשחקים וכאלה (כי שמעתי שיש אחת כזו, יכול להיות שאני טועה), ועד כמה זה מסובך, אם בכלל, להשיג קונסולה אירופאית באמריקה?
    הפלייסטיישן 3 לא מבדילה בין שיטות השידור של המשחקים (בסרטי דיוידי ובלו-ריי היא כן). ה-Wii כן, למרות שיש שמועות על שיטות לעקוף את זה.

להשיג קונסולה אירופאית בארה"ב יכול להיות אפשרי, אבל בלתי משתלם בעליל. בדרך כלל זה עולה הרבה יותר מלקנות באירופה עצמה. מה גם שמכיון שגם Wii אמריקאית לא פשוט למצוא באמריקה, ושהפלייסטיישן 3 האירופאי עדיין לא יצא - אני בספק אם זה רלוונטי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    חחח, יפה, אהבתי 599$,
    אבל בוא נגיד ככה... תשאל את עצמך...
    האם יותר חשוב לי לשבת ולראות משחק באיכות יותר גבוהה ולא לשנות כלום
    באפשרויות המשחק מבחינת השליטה או...
    לשחק בגרפיקה יותר נמוכה אבל... עם המון אפשרויות ומשחק יותר ריאליסטי,
    כלומר... השלט הופך לחרב, מחבט, פטיש, מגן, מקל בליארד וכדומה,
    זה הכל
    ואגב... אם מדובר במשחק מגוף ראשון אז ב-ווי השליטה יותר פשוטה ונוחה,
    אתה פשוט מצביע על המטרה ויורה, ממשק נוח וקל למשחק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    ראיתי בדיון אחר שכתבת שאתה בן 13. לכן, אולי לא יצא לך לשחק במשחקים מהעבר. בקלאסיקות. ולכן ה- VirtualConsole יכולה להשלים לך הרבה משחקים שמעולם לא שמעת עליהם, ועד היום הם מצוינים. מנם ל-PS3 יש את הקטלוג משחקים של ה-PS1 וה-PS2, אבל ל-Wii יש קטלוג עצום בהרבה, עם המון קלאסיקות שאולי לא יצא לך מעולם לשחק. נכון שזה לא משתווה לגרפיקה של ימינו, אבל קלאסיקות הן קלאסיקות, והן עדיין טובות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי AquaLord

Wii:
    -יש בו Mii
    ה-Mii מתו רישמית לפני כחצי שעה.

ככה עושים את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני מניח שסגנון אומנותי, קריקטוריסטי, זה משהו שלא מגרד לך טוב בביצה השמאלית, אה ג'ימז?

יש ל-Mii אופי, שלא משנה כמה שתביא פה תמונות הייפר ריאליסטיות, הם תמיד ייראו כמו עוד אנשים. מה גם, שזה סוד, ואל תגלה, אנשים מקימים חיים וירטואלים כדי לברוח מהמציאות, לא לברוח אליה. אבל בוא נחסוך את הויכוח ונבין ששנינו הבענו דעה ואין טעם להתווכח ולשנות אותה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    בצעד חריג אני חייב להסכים עם עדי.
    ה-MII פי 10 יותר טוב מהעולם הריטארדי הזה שסוני מקימים כצעד נואש לשפר את האונליין המביש שלהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    בצעד חריג אני חייב להסכים עם עדי.

ה-MII פי 10 יותר טוב מהעולם הריטארדי הזה שסוני מקימים כצעד נואש לשפר את האונליין המביש שלהם.
    מחזק (את זה שה"עולם" של סוני ריטארדי (מאוד), ולא את זה שה-Mii יותר טובים. הם פשוט פחות גרועים).
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    מה אתם מעשנים, תגידו לי?

אומנות... אופי... קריקטורה... טוב(!)...

מה זה Mii, לכל הרוחות? זה - Mii. רק עם פחות אפשרויות. ותפסיקו להיות זונות גרפיקה. אני מדבר על הפונקציונליות, לא על איך שזה נראה. מצד אחד יש לך Avatar (קריקטורי מהמם!!!111) שאם תחפש בנרות מישהו בשביל להחליף איתו Friend Codes, ואז תחכה שבוע שהמערכת תאשר שאתם חברים, ואז אם הוא ייבחר לקבל Miiים מאנשים ואתה תבחר לשלוח אותם לאנשים אז ה-Mii שלך יסתובב אצלו בקונסולה, בלי שום אינטראקציה אחד עם השני, בלי שום שליטה שלך... אה, כן.. ואתה יכול לקחת את ה-Mii שלך בשלט.

מהמם.

ולעומת זאת, יש לך Avatar שאתה יכול לקחת אונליין בשביל לפגוש עוד אלפי אנשים, להסתובב ב-"Live Arcade", שהוא באמת Arcade שהוא לייב ולשחק משחקי Arcade עם עוד אנשים, לעשות סטרימינג של אודיו, וווידאו דרך הספייס הפרטי שלך שאתה מעצב עם פריטים שיושבים אצלך במחשב (כמו תמונות). יכולת לקפוץ ישירות אל תוך משחקי מולטיפלייר עם קבוצה שאתה פוגש, תמיכה בקלאנים וכדומה, מקום בעולם שמייצג את ה-accomplishments שלך לכל העולם ועוד אלף דברים.

אנשים שחושבים שהרעיון הזה מטופש צריכים לשבת רגע ולחשוב על העובדה שיש יותר שחקני WoW מאשר תושבים במדינת ישראל. אני לא אחד מהם, ואני עדיין לא יודע מה אנשים מוצאים ב-Second Life (שגם בדרך לעקוף אותנו מבחינת תושבים) אבל אני לא עיוור מספיק על מנת לפספס את העובדה שזה פי 10 ממה ש-Nintendo או Microsoft מציאים כרגע, ובחינם. וזה יכול רק לגדול ולגדול. אנשים שמתלהבים לי מערוץ ה-Everybody Votes אבל לא מתלהבים מזה הם צבועים לחלוטין. אני רואה אנשים שמדליקים את ה-PS3 שלהם כשהוא נכנס ישר ל-Home והם משתמשים בכל היכולות שלו דרך הספייס הפרטי שלהם. זה הדור הבא. וה-Blades לא מסוגל להתחרות בזה, שלא נדבר על הערוצים של ה-Wii.

אם זה משהו, אז זה צעד בכיוון הנכון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    ובחינם.
    מחיר התענוג בימינו: 600 דולר, או 500 דולר (אם בא לך חוויה קצת פחות טובה).

תוסיף לזה את העובדה שאם תרצה בית מרהיב, תצטרך לשלם, אם תרצה להוסיף שטיחים מזהב, זה יעלה כסף. זה לא בחינם, ממש לא. זה משהו שאם מישהו יישאב לזה, הוא יוציא הון כסף. המון. אל תשלה את עצמך, זה לא חינם בכלל.

וכן, יש משהו מאוד מדליק לקחת את השלט שלך לחבר ולשחק אצלו עם ה-Mii שלך. לדעתי.

וזה בהחלט נשמע מלהיב על ה-home הזה. אבל כרגע זה רק נשמע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    סתם שאלה עוד אין לי WII[אני מחכה לו כבר חודשיים] ועדיין לא הבנתי את הMII כאילו אני ידוע שזה לבנות משהו כדמותך אבל מה עושים עם זה אחר כך?חח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi

וכן, יש משהו מאוד מדליק לקחת את השלט שלך לחבר ולשחק אצלו עם ה-Mii שלך. לדעתי.
    כן, אני בטוח שכולנו פה לוקחים את השלטים שלנו לחברים כל יומיים בשביל לשחק אצלו עם ה-Miiים. כמו שאמרת - זה "נשמע" מדליק.

אצלנו, איפה שה-Wii הרבה פחות זמינה, היכולת לקחת את ה-Avatar שלך אל חבר, דרך האינטרנט, היא אפילו יותר מעניינת. ובאופן כללי, היכולת לפגוש אנשים חדשים ולא רק לקחת את הבקר שלך לששון שגר במורד הרחוב בשביל לשחק איתו קצת באולינג נשמעת לי יותר מרגשת. אני כבר מדמיין לעצמי שאנשים יקימו קהילות למשחקים מסויימים... ומי יודע מה עוד סוני תוסיף לזה במהלך השנים.

בחייך? איך אפשר להשוות בין הדברים?

אבל כן, אני מסכים שאנשים שייתמכרו לזה יישלמו על זה. אבל בהנחה שאתה לא משלם, אתה מקבל הרבה יותר ממה שאתה מקבל ממסלול הסילבר של ה-Live. ועם כל ה-Micro-Transactions שרצים על הלייב המצב שם לא יותר טוב מבחינת עשיקה של לקוחות. וגם נינטנדו לא כזאת תמימה. קח בטא של הדפדפן עכשיו בחינם, עוד חצי שנה אחרי שבדקת אותה וסידרנו את כל הבעיות נרשה לך לקנות אותה. כולן פה בשביל הכסף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    ברור שכולן פה בשביל הכסף.
    ואני מאמין שיהיה אפשר לקחת את האבטר הזה של ההום ולשחק איתו בכל מיני משחקים.
    לי אישית, ה-Mii פשוט יותר חמודים כאלה. אבל זה הסגנון של נינטנדו, וזה הסגנון של סוני.

כרגע, זה לא מה שימכור את הקונסולה. אבל יהיה מעניין לראות מהפך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי moonjib
    מחזק (את זה שה"עולם" של סוני ריטארדי (מאוד), ולא את זה שה-Mii יותר טובים. הם פשוט פחות גרועים).
    אולי באמת הגדרה יותר טובה.
    כל כך מיותר כל השטויות האלה. לבנות MII באמת נראה משעשע אבל בדיוק לשעה וחצי עד שהספקת לעשות MII של בר רפאלי ושאול יהלום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לא נמאס כבר שאנשים מתלהבים מדברים מיותרים כמו ה-MII או ה-HOME הזה?
    למי איכפת מה-HOME הזה בכלל? מי יקנה PS3 בגללו?
    זה סתם תשובה של סוני לאצ'יבמנטס ול-MII כי הם פשוט חייבים להעתיק כל מה שהמתחרים שלהם עושים, זאת השיטה של סוני תמיד (אינובציה? אבולוציה? העתקה!).

הרעיון נחמד, הביצוע חמוד, שימושיות? כלום.
    למי איכפת מהשטויות האלה, אם משהו רוצה להתלהב ממשהו על הPS3 שיתלהב מהוונלי סורד, המשחק נראה אדיר.
    שתף ב-Google+

הרשמה