תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    שלום לכולם, בקיץ אני טס לארצות הברית וקונה על בטוח את אחת מקונסלות הדור הבא. אין לי בעיה של תקציב ואני צריך את העזרה שלכם. הנה הטענות:

PS3:
    - עדיף על Wii כי אני יותר מעדיף משחקים שרק יושבים על הכורסה ומשחקים ולא כל רגע רצים עם השלט.
    -שמעתי שהוא מתוחכם מאוד עם טכנולוגיית Blu-ray שהוא באיכות מאוד מאוד טובה.
    -יש בו הרבה יותר אפליקציות מאשר Wii.
    -הWii יותר מוגבל - לPS3 יש יותר אפשרויות חיצוניות.

Wii:
    -המשחקים פה נשמעים יותר כיפים ופחות מסובכים.
    -יש לי DS והוא יכול להתחבר אליו
    -יש בו Mii
    -יש לו ביקורות יותר טובות מה-PS3
    -הוא יותר פופולרי כרגע מה-PS3

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    תלוי מה אתה מחפש. בWII יש בעיקר משחקים לשחקנים לא רציניים. משחקים שקל לשחק בהם ושהרעיון שלהם כיפי ופשוט. אם אתה מחפש משחקי כבדים יותר אז רוב הסיכויים שעל הPS3 יהיו הרבה יותר משחקים מהסוג הזה.
    כמו כן, אם אתה מחפש גרפיקה ברמת דור הבא, הWII לא תספק את זה כל כך. הPS3, לעומתה תציג בעתיד כמה מהמשחקים היפים ביותר שאי פעם נוצרו והגבולות של הקונסולה עדיין לא ידועים.

לWII יש גם את זלדה שאמור להיות כמעט מושלם...
    בPS3 אין הרבה משחקים כרגע ולכן, אם אין לך סבלנות לחכות כמה חודשים, לא יהיו לך הרבה משחקים טובים לשחק בהם.

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    1 בתוראחד שיש לו PS3 אני ממליץ לך אבל העיה שהוא לא יריץ את המשחקים של ישראל כי זה תומך בתדרים שונים כנ"ל גם הסרטי בלו-ריי

2 תגיד בן כמה אתה-- כי אם אתה בערך 12 ומעלה אני אומר ווי זה יותר לילדים קטנים והיו שם רוב משחקי נינטנדו (המשחקים החמודים אבל לילדים יותר קטנים....

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    בן 13.
    אין לי בעיה של תקציב אבל אני לא יכול לקנות את שניהם. אני מעדיף איכות גבוהה יותר ולשבת על הכורסה (PS3) אבל בכל זאת, אני גם מעדיף אחת יותר פופלרית ומשחקית שמתחברת לNDS (WII). ראיתי אחד שכתב שאפשר לקנות WII ועוד 6 משחקים וזה די טוב...

אנצל את ההזדמנות ואשאל - איזה פונקציות יש לPS3 בנוסף לבלוריי והמשחקים?

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי yuvi77
    1 בתוראחד שיש לו PS3 אני ממליץ לך אבל העיה שהוא לא יריץ את המשחקים של ישראל כי זה תומך בתדרים שונים כנ"ל גם הסרטי בלו-ריי

2 תגיד בן כמה אתה-- כי אם אתה בערך 12 ומעלה אני אומר ווי זה יותר לילדים קטנים והיו שם רוב משחקי נינטנדו (המשחקים החמודים אבל לילדים יותר קטנים....
    אם אתה כבר עוזר למישהו, אז תעזור עד הסוף.
    ב-1 דיי הטעתה את הבחור.

ולתיקון, אם אתה קונה עכשיו PS3 מארה"ב או יפן, לא תוכל לשחק את משחקי ה-PS2 וה-PS1 שלך (שהם כנראה 99% בפורמט PAL) אלא רק משחקי NTSC (ארה"ב) כי משם קנית את הקונסולה.
    בנוסף לזה גם סרטי Blue-Ray לא יפעלו. ד"א, ל-Blue-Ray יש שלושה אזורים שחולקו מחדש (דיי שונה מהחלוקה ל-NTSC ו-PAL), בשביל עוד מידע כנס לויקיפדיה ותראה איך זה מחולק.

בקשר למה ה-PS3 מציע בנוסף לנגן Ble-Ray ומשחקים: יש לו שירות הורדות שבו אפשר להוריד דמואים ולקנות משחקים מלאים (כמו ב-Xbox Live Arcade), יש לו דפדפן אינטרנט, הוא מנגן וידיאו ומציג תמונות, הוא יכול להריץ משחקי PS1 ו-PS2 שקנית בעבר*1 (במקרה שיש לך PS3 אירופאי. ההשקה האירופאית ב-23.3), יש לו אינטרנט אלחוטי כך שלא תצטרך כבלים בשביל להתחבר לאינטרנט*2 (כמובן במידה שיש לך ראוטר אלחוטי), אפשר לשלוח הודעות, לדבר קולית, ולעשות שיחת וידיאו (בנוסף לקול).

*1: סוני הכריזו לא מזמן שהוקונסולות האירופאיות יפעילו משחקי PS2 ו-PS1 בעזרת אמולציה במקום צ'יפ ייעודי שקיים בגרסאות האמריקאיות והיפניות, מה שכנראה יגרום להפעלת פחות משחקים.
    אך לפי הכרזה של אחד הבכירים (פיל האריסון) נאמר שיפעלו אלפי משחקים ובנוסף לזה הרשימה תעודכן בעזרת עדכוני תוכנה למכשיר.
    אני אישית חושב שזה לא משהו שיחליט אם קונים קונסולה או לא, אבל זה רק אני.
    *2: רק בגרסת ה-Premium (עם ה-60 ג'יגה) יש אינטרנט אלחוטי.
    אבל זה לא משנה, כי רק הגרסה הזאת תגיע לארץ, וברוב העולם קונים רק את הגרסה הזו.

אני מציע לחכות קצת עם הקנייה (כמה חודשים טובים), כדי לראות מה המצב בשוק, איזה משחקים יצאו ומה אז יעניין אותך, ומה יקרה עם שירותי האונליין של נינטנדו ושל סוני (של מייקרוסופט נחשב למצויין והוא מקדים את שתי החברות בלפחות כמה שנים, אבל עולה 50 דולר לשנה).

גם לא העלת את האפשרות של לקנות Xbox 360, שהיום הכי אטרקטיבית (שירות אונליין מנצח, הרבה משחקים טובים, משחקים עתידיים טובים, הממשק הכי טוב מבין כל קונסולות הדור הבא, ושירות הרבה יותר מוגמר).

עריכה: בשביל עוד מידע על ה-PS3, כנס לפה.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    אוקיייייי...... אפשר לקנות PS3 אירופאי באמריקה??? :S

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי AquaLord
    אוקיייייי...... אפשר לקנות PS3 אירופאי באמריקה??? :S
    הלוואי אבל באמת שאלה טובה כי דוד שלי גם קונה אמריקאית כמוני אבל אם יש אירופית אז אני יגיד לו שיקנה
    ובקשר לרעיון: אני עושה כזה דבר רובכם יודעים PS3 מכיל המון אופציות אז רק שתדעו שיש לי ICQ בPS3 אבל זה לא ממש קשור אז קיצר אפשר פשוט להוריד אימיול ב-PS3 ולהוריד משחקים אני
    אני עדיין לא ניסיתי לשים אימיול על הPS3 אז בנתיים אני מוריד משחק אחד של PS3 ואחד של PS2 אז אני יעביר למכשיר וככה אני יוכל לשחק ולהוריד ולמחוק כל פעם!!!!

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי yuvi77
    הלוואי אבל באמת שאלה טובה כי דוד שלי גם קונה אמריקאית כמוני אבל אם יש אירופית אז אני יגיד לו שיקנה
    ובקשר לרעיון: אני עושה כזה דבר רובכם יודעים PS3 מכיל המון אופציות אז רק שתדעו שיש לי ICQ בPS3 אבל זה לא ממש קשור אז קיצר אפשר פשוט להוריד אימיול ב-PS3 ולהוריד משחקים אני
    אני עדיין לא ניסיתי לשים אימיול על הPS3 אז בנתיים אני מוריד משחק אחד של PS3 ואחד של PS2 אז אני יעביר למכשיר וככה אני יוכל לשחק ולהוריד ולמחוק כל פעם!!!!
    אפשר לגלוש באינטרנט הרגיל בPS3 ולהוריד סרטונים וכאלה? איך זה מתחבר למחשב אם בכלל?

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני לא מבין למה אתה בכלל שואל מה שווה יותר, לך תראה את הטריילר של Super Mario Galaxy ו-Super Paper Mario. כשתבין מה אתה עלול להפסיד, אז אתה תבין.

מה גם שאם אתה באפריל בארה"ב, אז בדיוק ייצא SPM, אז בכלל סביר להניח שלא תמצא Wii...

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    אפשר לגלוש באינטרנט הרגיל בPS3 ולהוריד סרטונים וכאלה? איך זה מתחבר למחשב אם בכלל?
    כןןן!! הוא מתחבר למחשב וגם אינטרנט מובנה עליו אבל האינטרנט שלי אבא שלי עשה משו שיהיה לי קל לגלוש בישראל אני לא יודע איך אבל הוא מאכסן המון דברים!

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    מממאאאאגגנניייב!!!! אבל תקשיבו, אחת הסיבות שאני כמעט בוחר PS3 זה שבווי יש חיישני תנועה ואני מעדיף לא להתרוצץ כל הזמן אלה לשבת ולשחק.... לאחרונה גם שמתי לב שיש לשלטים של הPS3 חיישן תנועה. הוא גם כמו של הוויי שצריך לרוץ ממקום למקום או פשוט לשבת על הספה ולסובב את הבקר סביב עצמו כדי לסבוב מטוס?

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    מממאאאאגגנניייב!!!! אבל תקשיבו, אחת הסיבות שאני כמעט בוחר PS3 זה שבווי יש חיישני תנועה ואני מעדיף לא להתרוצץ כל הזמן אלה לשבת ולשחק.... לאחרונה גם שמתי לב שיש לשלטים של הPS3 חיישן תנועה. הוא גם כמו של הוויי שצריך לרוץ ממקום למקום או פשוט לשבת על הספה ולסובב את הבקר סביב עצמו כדי לסבוב מטוס?
    לא בכל המשחקים של הWII צריך להתרוצץ. כמובן שזה חלק מהקטע של הקונסולה, אבל לא מדובר בפעילות ספורטיבית מאומצת במיוחד.

בקשר לשלט של הPS3, הפעילות עוד פחות מאומצת כי מדובר בעיקר על הטיית השלט ופחות על התזוזה שלו.

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    אז רגע, זה משנה אם אני מחזיק את השלט טיפה עקום או לא?

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אז רגע, זה משנה אם אני מחזיק את השלט טיפה עקום או לא?
    ברוב המשחקים של היום, לא. ואני בטוח שאם השלט קצת עקום זה לא מפריע למשחק עצמו. מערכת השליטה יותר מתוחכמת מזה. זה כמובן תלוי במשחק.

בכל מקרה, בכל המשחקים שאני שמעתי עליהם עד היום, זו רק אפשרות שאפשר לכבות או להדליק.

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    תמיד יש משהו חינם להוריד לPS3?

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    אל תשכח את ה-Home

שזה עולם ויטואלי בפס3 שבו אתה יכול להכין את דמותך לעשות בית,לעבוד,לדבר ,להתחתן וכו'..

אתה יכול גם להשמיע ולשמוע שירים עם אחרים מכול העולם. אתה יכול להזמין אליך לבית
    שחקנים ואז שתראו סרט " בסלון " זה יהיה אזיה סרט BD מהמכשיר שלך

באצתע הרחוב יוצבו אתגרי משחק שזה בעצמם כמה שחקנים משחקים ביחד הבמשחק חינמי ללא תשלום ..

ועוד ועוד !!

וזו רק ההתחלה ..

שמע לי עדיף לך PS3 מכול הקונסולות.

אל תשמע לסתומים שאוצרים לך שהיא גרועה , אמרו את זה גם על הPS2 בתחילת דרכו
    ואני זוכר את זה מעולה. כשהוא בא לארץ ועלה מעל 3000 אמרו כולם שזה מסריח שעדיף להאשר עם
    הPS1 או לחכות לGC ותראהלאן זה הגיע.

Sony תמיד תשלוט בתחום הקונסולות . לפחות בישראל אני יכול להגיד בוודאות שPS3 תיקח.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי eraneh10
    אל תשכח את ה-Home

שזה עולם ויטואלי בפס3 שבו אתה יכול להכין את דמותך לעשות בית,לעבוד,לדבר ,להתחתן וכו'..

אתה יכול גם להשמיע ולשמוע שירים עם אחרים מכול העולם. אתה יכול להזמין אליך לבית
    שחקנים ואז שתראו סרט " בסלון " זה יהיה אזיה סרט BD מהמכשיר שלך

באצתע הרחוב יוצבו אתגרי משחק שזה בעצמם כמה שחקנים משחקים ביחד הבמשחק חינמי ללא תשלום ..

ועוד ועוד !!

וזו רק ההתחלה ..

שמע לי עדיף לך PS3 מכול הקונסולות.

אל תשמע לסתומים שאוצרים לך שהיא גרועה , אמרו את זה גם על הPS2 בתחילת דרכו
    ואני זוכר את זה מעולה. כשהוא בא לארץ ועלה מעל 3000 אמרו כולם שזה מסריח שעדיף להאשר עם
    הPS1 או לחכות לGC ותראהלאן זה הגיע.

Sony תמיד תשלוט בתחום הקונסולות . לפחות בישראל אני יכול להגיד בוודאות שPS3 תיקח.
    כל הרעיון של ה-HOME מפגר לגמרי, העתקה בוטה של הMII והמערכת אצ'יבמנטס של מיקרוסופט רק בביצוע פחות טוב משני האחרים. אה, ואי אפשר לשתף בו סרטי BR למקרה שחשבת ככה.

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    כל הרעיון של ה-HOME מפגר לגמרי, העתקה בוטה של הMII והמערכת אצ'יבמנטס של מיקרוסופט רק בביצוע פחות טוב משני האחרים. אה, ואי אפשר לשתף בו סרטי BR למקרה שחשבת ככה.
    דווקא הרעיון יפה מאוד. אין בכלל על מה לדבר זה ברור שהוא עוקף את הMii מכל הבחינות.ובטריילר רואים חדר קולנוע וישם טייזר של BR אז..

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי eraneh10
    דווקא הרעיון יפה מאוד. אין בכלל על מה לדבר זה ברור שהוא עוקף את הMii מכל הבחינות.ובטריילר רואים חדר קולנוע וישם טייזר של BR אז..

בחדר קולנוע אתה רואה טריילרים של משחקים וכדומה.
    אי אפשר להעביר ברשת מידע של סרט ב-HD בזמן אמיתי להרבה אנשים בו זמנית (או שיש לבן אדם הממוצע חיבור במהירות 50 מגה ואני לא הייתי מודע לזה...).

ונכון שהHOME של סוני יותר מתקדם טכנולוגית מה-MII או האצ'יבמנטס אבל הבעיה הבסיסית שלו היא שהוא כמו משחק ולא כמו ממשק, יהיה נחמד בדיוק שעה לשחק בו ולהסתובב אבל אחרי שעשית את זה מי לעזאזל ירצה להתחיל להסתובב בבית וירטואלי בשביל לראות פרסים (ב-360 לפחות יש מערכת אצ'יבמנטס מתקדמת ואחידה לכל המשחקים וכל הזמן אתה רואה מי השיג מה), לצ'טט עם חברים (ב-360 אני פשוט לוחץ על חבר ברשימה שלי כמו במסנג'ר), לראות טריילרים (ב-360 אני פשוט בוחר אותם בתפריט או אפילו רואה אותם בהזרמה מהמחשב שלי) או ליצור דמויות שמנסות להיות ראליסטיות אבל הן ממש לא (ה-MII הם כמו קריקטורות אז כל אחד יכול ליצור קריקטורה של עצמו או מפורסמים ולחלוק אותם עם חברים, ב-HOME זה סתם חבורה של אנשים דיגיטליים שלא נראים מציאותי או קריקטורי ודומים מדי אחד לשני).

אתה מבין את הכוונה שלי? הרעיון נחמד, הביצוע חמוד, השימושיות של זה שואפת ל-0.

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    תמיד יש משהו חינם להוריד לPS3?
    הלו?!?!
    -תמיד יש משהו חינם להוריד בPS3? כמו מה למשל?
    -מה צריך לחבר כדי לגלוש?
    -אפשר לגלוש באינטרנט חופשי או רק באתרים מיוחדים? כמו מה למשל?

הרשמה