תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    פרסמתי דיון בפורומים הרשמיים.
    אפילו אני כבר מעוצבן, אני שנלחמתי בכל מי שאמר דברים רעים. נמאס לי לחכות כבר. בעיקר בגלל הקהילה.

http://nwn2forums.bioware.com/forums...9&topic=552636

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    עיר
    קרית חיים
    לכבוד זה אני אגיב.

אמרתי לכם, אמרתי לכם ואמרתי לכם.

אבל למה להקשיב לי?

עכשיו תיהיו ילדים טובים ותשלחו איתי מכתבים ללוקאס ארטס שבהם נתחנן שלא ייתנו לאובסידיאן להשחית את קוטור 3.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    שוב פעם אני אומר - זה לא שאף אחד לא הסכים עם מה שאמרת, זה שאתה הפצצת והצפת ושיגעת את השכל בלי סוף.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    עיר
    קרית חיים
    לא לא לא, אתם אמרתם שאני טועה והמצאתם תירוצים חסרי ביסוס וכעת כולם מסכימים איתי.
    די לבזבז את הזמן ושלח מכתבי תחנונים ללוקאס ארטס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    טוב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.11.2006
    לא שאני מכיר מקרוב את nwn 1, אבל האנשים שם אומרים שגם לראשון היו באגים ביציאתו לשוק, ועם הזמן ביוור הוציאה פאטצ'ים שתיקנו ושיפרו את המשחק, אותו סיפור כנראה יהיה עם NWN 2.
    רק צריך לחכות... אני חושב...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    באמת?

כמו שאמרתי שם, אני לא חושב שהיה מישהו שהגן על אובסידיאן ועל המשחק כל כך כמו שאני הגנתי. ואין מישהו שתירץ תירוצים ואמר שעם הזמן יהיה טוב כמוני.

אני עדיין בטוח שעם הזמן זה יהיה משחק מושלם, הבעיה היא שזמן אין לי ונמאס לי כבר.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    כן צודק
    לפי תגובות שאני רואה
    זה קצת מעצבן זה משהו שקורה אצל הרבה חברות
    JOWOOD הוציאו את G3 מבוגבאג לגמריי וכבר בטירוף יצאו פאטצ'ים שתיקנו אבל עדיין אני לא רוצה משחק רק חצי גמור
    אני רוצה אותו גמור
    ואם לא גמור אז אני מצפה לפחות לראות עשיה אמיתית
    זה ממש מעצבן
    אחרי כמה זמן באמת הכל מסתדר והמשחק ניראה מצויין אבל לאלה שקונים ראשונים יש הרגשה רעה
    הם קנו ראשונים ונהנו פחות
    ואני לא מדבר על הכסף אלא על ההרגשה כי כשיש לך משהו ראשון אתה ממש נהנה כי כיף לך יש לך את זה עד שאתה משחק ומגלה שבאסה לך היית צריך לחכות חצי שנה אז היה יותר טוב
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    כמו שאמרתי בדיון שם, אני לא חושב שיש כזה צורך בהרחבה כמו שיש בתיקון של המשחק.
    מישהו יודע אם תיקנו את הקטע שכל הparty עוברת אזור כשמישהו נוגע בAT? כי הסתכלתי קצת בטולסט וזה מתחיל להראות לי כאילו זה ככה בכוונה... מה שמאוד מדאיג אותי...

וגוגלנס, כמו שפאו אמר, הרבה אנשים מסכימים איתך, אנחנו לא סובלים אותך בגלל שאתה לא סותם את הפה לגבי זה.
    הבנו, לא אהבת את המשחק, מזל טוב, אבל למה להציף את הפורום בספאם של "NWN2 מסריח!!!!!!1111 אל תיגעו בו או שנאצים יאכלו אותכם בלילה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" ? <>
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    בן, זה בכוונה. בבנייה אתה בוחר אם המעבר יהיה כקבוצה או כאינבודואלי (ביצירת הAT), וזה די חכם במקומות מסויימים. בלי לדבר על זה שזה מונע קבוצות שמשתרעות על כל השרת (וזאת אומרת קבוצות שלא כRP, לא עקרוני בשרתים קטנים).
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    מה ההבדל בין שחרור טלאים שמוסיפים תכנים חדשים למשחק לבין חבילת הרחבה?

לא יכול לתת לך תשובה רשמית...אבל אם זה מעודד אותך... כן, תהיה חבילת הרחבה(כנראה אפילו שתיים או שלוש...תלוי במכירות על מנת לקבוע אם התכנים החדשים ישורבבו כטלאי או כחבילת הרחבה).
    .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    מה מה ההבדל? זה שני דברים מאוד מאוד שונים.
    בפאץ' מתקנים באגים, משנים תוכן קיים (מסדרים סקריפט שלא עבד או משנים את הנזק של IGMS כדי שיהיה יותר מאוזן לדוגמה) ומוסיפים דברים מינוריים (עוד פלייסאבל פה ושם או עוד טקסטורה או שתיים במקרה הקיצוני). וכמובן שזה בחינם.
    בחבילת הרחבה יש שינויים מאוד דרסטיים, כמו הוספה של מקצועות חדשים, רמות אפיות, פיטים חדשים ערימות על גבי ערימות של דברים לטולסט וזה מעבר להמשך של הOC. וכמובן שמשלמים על זה. הרבה. כן, פה עושים גם את השינויים של פאץ', אבל זה בדרך כלל במידה קטנה יותר. לא שהפאצ'ים לאחרונה כ"כ גדולים...
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    נכתב במקור על ידי Tulkas
    מה מה ההבדל? זה שני דברים מאוד מאוד שונים.
    בפאץ' מתקנים באגים, משנים תוכן קיים (מסדרים סקריפט שלא עבד או משנים את הנזק של IGMS כדי שיהיה יותר מאוזן לדוגמה) ומוסיפים דברים מינוריים (עוד פלייסאבל פה ושם או עוד טקסטורה או שתיים במקרה הקיצוני). וכמובן שזה בחינם.
    בחבילת הרחבה יש שינויים מאוד דרסטיים, כמו הוספה של מקצועות חדשים, רמות אפיות, פיטים חדשים ערימות על גבי ערימות של דברים לטולסט וזה מעבר להמשך של הOC. וכמובן שמשלמים על זה. הרבה. כן, פה עושים גם את השינויים של פאץ', אבל זה בדרך כלל במידה קטנה יותר. לא שהפאצ'ים לאחרונה כ"כ גדולים...
    ברור ש"מבחינה שיווקית" תכנים כגון: מקצועות חדשים ורמות אפיות לא יתווספו למשחק בתור טלאי(זה לא אומר שזה לא אפשרי)...כך למשל את WOW...אני הבנתי שמסת התכנים שסופקו כטלאים עד לפני יציאת חבילת ההרחבה הייתה גרנדיוזית, משהו שהוא שווה ערך לפיתוח משחק מחשב ,אם לא כמה..או שזה עדיין נחשב בעיניך כדבר מינורי?
    הכל תלוי בתקציב ובהחלטה של המפתחת/מוציאה לאור.
    .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אתה משווה את WOW לNWN? על וואו משלמים כל חודש, אז מקבלים תמורה לכסף בחינם בתור תלאי.

אגב, כשדיברתי על הקטע של חבילת הרחבה זה לא בגלל שאני רוצה לדעת אם יהיה, ברור שיהיו חבילות הרחבה. אני מדבר בעיקר על חוסר היכולת של אובסידיאן לאשר את זה לפחות ולתת קצת שקט לשחקנים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    עוד פעם אני אומר, הכל מתחיל בתקציב ומסתיים בתקציב.

אני לא עשיתי השוואה...הבאתי המחשה שטלאים לא חייבים להיות מינורים...כך גם את כל הטלאים שיצאו ל NWN1...גודל ההשקעה והתכנים ששוחררו, שקולים לחבילת הרחבה.
    ולמה אתה צריך "אישור רשמי" למשהו שאתה בתוך תוכך יודע את התשובה שלו???
    דווקא אתה בתור אחד שיש לו ניסיון וידע על המשחק...יש לך את NWN2 שיחסית עוד נחשב כמשחק חדש...חכה לשרתים ולכמה טלאים רציניים(עם תוכן) להשתחרר...לטעמי, עדיין מוקדם בשביל לדבר על חבילת הרחבה.
    .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    לא יודע, זה התחיל לעצבן אותי הקטע הזה. בעיקר בגלל שאני רואה את המצב של הקהילה. כמה חיכינו לזה וכמה היינו בטוחים שעם NWN2 הכל יהיה מושלם...

רגע של חולשה אני מניח.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    קראתי את מה שרשמת, מילים כדורבנות (חוץ מהקטע על חבילת ההרחבה, התעלמתי מזה...)
    הייתי מגיב שם אבל אין לי כוח.
    מה שהכי עצבן אותי בכל התגובות של האנשים שכולם שם לוקחים כמובן מאליו את האפשרות שצריך לחכות כדי שמשחק יהיה מושלם...
    זה לפי דעתי אבסורדי למה אני משלם 200 ומשהו שקל על משחק לא מוכן?!
    אני חושב שזה ביזיון, NWN והרחבותיו הם המשחקים היחידים שקניתי בערך ב10 שנים האחרונות (אולי יותר), ואני חושב שאסור להוציא משחק שהוא לא גמור.
    למה לעזאזל המשחק יצא שהאפשרות לשחק במולטי מלאה באגים?!\
    אתם לא בטוחים שהמשחק שלכם גמור, תעשו גרסת בטא ששחקנים יוכלו לבדוק אותה.
    לא אמורים להיות 1000 טלאים כדי שיהיה לי בגד שלם שאני אוכל ללבוש.
    ואני לא כל כך בעיניינים אבל אני לא חושב שמשחקים אחרים סובלים מאותו הבעיה בכזאת חומרה.
    בכל מקרה אני לא מאשים, פשוט אני חושב שזה אסור ושפשוט מרמים את השחקנים.
    ואני אוהב את NWN1 ואני מניח שאני גם אקנה את 2 ככה שמותר לי להתעצבן (אני רואה את הנולד...)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    עיר
    קרית חיים
    אם אתה מתכנן לקנות את 2 חכה שיתקנו את הבאגים הוא בלתי שחיק לחלוטין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    וואו גוגל אתה ממשיך?

המשחק כרגע הרבה הרבה הרבה יותר משחיק. פאץ 1.03 תיקן את רובם הגדול של הבעיות, ו1.04 הוסיף הרבה דברים ותיקן מה שנשאר. כרגע המשחק שחיק ביותר, חוץ מהקטע של המולטי שיתוקן בפאץ הקרוב בוודאות.

תאמת? סתם בוכים על המולטי, הוא לא כזה גרוע. אבל זה כיף לבכות עם כולם בלי שבאמת מנסים אה?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    שיחקתי ברשת עוד לפני ה1.03 וקצת אחרי ה1.04 ולא סבלתי כמו שחלק בוכים. אויל קיבלתי את הגירסא נטולת הבאגים, אבל במידה שלא, המשחק יותר משחיק, הוא גם מהנה ברשת ברמה בסיסית יחסית, אבל זה כבר באשמת השרת ששיחקתי בו (שכרגע יש שעות ביום שכמעט אי אפשר להכנס כי מלא כל הזמן, אחרי שפתרו את בעיות הלאגים שפקדו את השרת תקופה מסויימת). הסיבה היחידה שאני לא משחק NWN2 באופן קבוע זה בגלל בקטע של הדיסק. הדיסק שלי מתחיל לאט לאט לההרס, אז אני מעדיף לחכות לראות אם יוציאו פאץ' כמו לראשון, או לחכות שיהיה באמת שווה לסכן את הדסיק של המשחק הטוב הזה (וכן, אני יודע שאיכשהו אני מבטל את עצמי במשפט הזה, אבל פאק איט)
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הרשמה