תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ברוכים הבאים לסקירה השבועית של Raw.
    בקרב המיליונרים שיערך בין נציג של וינס לנציג של טראמפ הוחלט לבחור שופט מיוחד.
    השופט עליו הוחלט הצדיק את השמועות והוא לא אחר מאשר סטון קולד סטיב אוסטין.
    אוסטין נכנס לזירה, סירב ללחוץ את ידו של וינס ופוצץ עליו ועל שיין שתי בירות שהרטיבו אותם לגמרי.
    הקהל צרח צרחות שמחה למשמע המוזיקה של אוסטין. סטון קולד יעשה הופעה מיוחדת ב-ECW מחר בערב. מאחורי הקלעים ראו את שון וג'ון סינה מדברים אחד עם השני.
    שון אמר לג'ון סינה שהוא בגד בכל השותפים שלו ואפילו תקע להם סכין בגב אבל הוא אמר שאיתו זה שונה. סינה אמר לשון שהוא יעזור לו גם כן עד רסלמניה ואז לפני ששון עמד לצאת לזירה בקרב שלו מול רנדי הוא אמר לסינה שהוא לא צריך את העזרה שלו. שון ניצח בקרב אחרי Roll Up ואז אדג' ואורטון התחילו התקפה משותפת על שון. אורטון תקע למייקלס RKO על כיסא. סינה זינק אל הזירה בלי לחשוב בריצה מטורפת ו-rated rko ברחו עם הזנב בין הרגליים.
    רנדי אמר לאדג' שהוא לא עומד לגבות אותו בקרב שלו מול אלוף ה-WWE ולמשמע הדברים האלה המציא אדג' תירוץ שהוא לא עומד להלחם בסינה. בסוף נקבע שג'וני נייטרו ילחם בסינה.
    סינה עמד לנצח בקרב ואז בא ג'ואי מרקורי עם צ'ופ בלוק לשוק של סינה.
    אדג', ג'ואי ונייטרו התחילו התקפה משותפת על סינה.
    שון הלך על הרמפה שמובילה אל הזירה ובמשך כמה רגעים התבונן ב-MNM ואדג' מרביצים לסינה.
    שון אפילו הסתובב אחורה וכאילו סימן שהוא עומד לעזוב את סינה לחטוף התקפה.
    אבל אז הוא הסתובב רץ לזירה וניקה אותה מאויביהם. זה היה נראה כאילו שון עמד להשאיקר את סינה חשוף להתקפה. אני חושב שלקח לשון יותר מדי זמן בניגוד לסינה לבוא לזירה ולעזור לו ושהדבר מצביע על היל טרן של שון.
    בקרב "ספרות בכל מקום" שנערך בין מלינה למיקי ג'יימס על אליפות הנשים ניצחה מלינה.
    מלינה ירדה על אשלי שהייתה פרשנית מיוחדת בקרב ואשלי דחפה אותה.
    ב-Raw היה אמור להתרחש קרב ההכשרה האחרון לקרב הכסף בבנק בין פלייר לקרליטו.
    בדיוק כשהקרב עמד להסתיים נכנס קאלי לזירה ותקף את שני הסופרסטארים. הקרב הוכרז כ-no contest. קאלי צעק באנגלית אילגת: "אני רוצה את קיין!"
    אומגה ניצח את ג'ף הארדי בקלות. כריס מאסטרס ניצח את האקסו ג'ים דאגן באתגר המאסטרלוק.
    ניק בוקוינקל הוכרז כבנאדם הרביעי שייכנס להיכל התהילה בטקס המסורתי ברסלמניה.
    עד כאן הסקירה השבועית של Raw.
    אל תשכחו לצפות בסקירה הבאה של Raw ביום שני, ECW ביום שלישי, ו-!Smackdown ביום שישי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    אני בטוח ב 100% שאוסטין ייתן סטאנר גם ללאשלי וגם לאומאגה כדי לאזן את המצב ולעשות יותר מתח.
    דרך אגב, ראיתם מה רשום לו על החולצה?
    "בא. עושה בלאגן. הולך"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אוסטין פשוט מופרע, הוא באמת עלול לתת גם ללאשלי סטאנר למרות שלאשלי לא עשה לו כלום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    טוב שאוסטין חזר אני מקווה שהוא יישאר גם אחרי רסלמניה, תודה על הסיקור.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    טוב שאוסטין חזר אני מקווה שהוא יישאר גם אחרי רסלמניה, תודה על הסיקור.
    בבקשה. אני חושב שהוא ישאר אחרי רסלמניה.
    אני יודע שהוא יצא לפרישה מוקדמת בגלל שכשהוא היה בפיוד עם אואן הארט אז אואן עשה עליו את ההארט דרייבר בצורה לא נכונה ואובטין נחת עקום על הצוואר והפציעה הזאת היא משהו שגרם לפרישה מוקדמת של אוסטין, אחרת יש סיכוי שעדיין היינו רואים אותו באון קבוע ב-Raw בימי שני.
    חבל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    אומאגה ולאשלי לא ראוים לסטאנר של אוסטין למרות שהם ייקבלו אותו בטוח..שייתן סטאנר לוינס לזכר הימים הטובים..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    בטוח שוניס יקבל סטיינר הרי בשביל מה אוסטין בסביבה (:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    נכתב במקור על ידי Terminator
    אוסטין פשוט מופרע, הוא באמת עלול לתת גם ללאשלי סטאנר למרות שלאשלי לא עשה לו כלום.
    זה כל הקטע אצל אוסטין, לתת סטאנרים לכולם. למה, זה הגיע לגולדברג? לפייפר? לסטפני? ללינדה? לא! אבל זה עדיין מצחיק לאללה. אתם חייבים להודות שאתם מחכים אפילו קצת ליום שבו ארמנדו אסטראדה יקבל סטאנר XD .
    ואוסטין בא רק פעם בשנה (פחות או יותר) ונשאר מעט מאוד זמן, אז אין מצב לראות אותו קבוע.
    שתף ב-Google+

הרשמה