תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 51
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    משהו קורה פה.
    הפורום יבש כבר יומיים. בימים האחרונים ירדנו למקומות נמוכים שלא היינו בהם מעולם.

נכון, אין הרבה מה לדבר על NWN2. הוא איכזב לגמרי.
    בגלל זה התמקדנו בהלורה, ואפילו פתחנו תת פורום חדש. איך זה שחוץ מ2 אנשים אין תגובות? אין כלום? פתאום כולם מצאו חיים ועזבו את הכל?

זה פשוט מאוד - לא אכפת לכם מהקהילה? הפורום ייסגר, לא יהיה שרת, לא יהיה כלום.

זה לא סתם שאני מבקש מכם להגיב יותר. זה שאני מודיע לכם שככה זה לא יימשך לאורך זמן.
    אני משהה את העבודה שלי על הלורה ליום אחד, בינתיים. יצא לי כל החשק לעבוד שעות בשביל שארבע שחקנים ישחקו בשרת.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    אני חייב לציין שאני מרגיש אותו דבר.
    פשוט לא ממש מתחשק לי לשה"ם או להשקיע בשביל הקהילה הזאת. מה נסגר איתכם, אנשים?
    ברצינות, הפורום הזה בתהליכי גסיסה מתקדמים. אם לא תתחילו להגיב לא יהיה פורום. ואז גם לא יהיה שרת.

אני מודה, גם אני לא מגיב כמו שאני יכול, אבל זה מהסיבות הנ"ל. כל פעם אני מתאמץ ומשקיע, עובד עם פאו על עלילות להלורה, מתרגם מאמרים, מארגן פרויקטים... וכלום לא קורה. עלילות ומאמרים נשאיר בצד לרגע, אבל כל פעם שמנסים לארגן פרויקט כולם בורחים. אני כבר מתחיל לחשוב שאין ממש טעם להמשיך לנסות...
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

חבר'ה, מה קרה?

בקרוב ינתן לרשות הקהילה שרת משחק מפלצתי בחוזקו, ועולם Helora יחזור לחיים חדשים ומחודשים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    לא יעזרו תירוצים ולא יעזור כלום, אתם פשוט עצלנים.
    הקהילה כפי שאני רואה אותה כרגע מורכבת מ6 אנשים בערך שמגיבים קבוע ובאמת שייכים. כל השאר נכנסים להגיב מדי פעם, או כשהם צריכים עזרה, ועוד בערך 15 איש שנכנסים רק לקרוא מדי פעם אבל באופן קבוע.

עד שזה לא ישתנה, לא יתקיימו שום תחרויות, פרוייקטים יוקפאו ויהיה אפשר להגיד ביי ביי לקהילה. שכל אחד ימצא שרת וישחק בו, וזהו. אם זה מה שאתם רוצים. לי כבר נמאס לבזבז את החיים שלי לחינם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    פשוט לא ייאמן. גם כשהקהילה בסכנת הכחדה וכך גם הלורה, לאף אחד לא באמת אכפת.
    קראו את הדיון הזה לפחות 7 חברי קהילה שונים, וכל אחד מהם שלא הגיב חייב לראות עצמו כפושע שדן את הקהילה לגזר דין מוות.

לי כבר באמת נמאס. אני יוצא לחופשה בקרוב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    Grah.
    I play a lot on Helora, I'm just realy not the forum type.
    I did post in the characters thread !
    AKA §, if you remember me.
    Summoned from the shadows beneath the stones,
    because where there is light, there is a shadow.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    מצטער, אבל הפורום זה הבסיס להכל.
    אי אפשר להחזיק שחקנים בשרת בלי פורום. אין קהילה בלי פורום. אם אתם רוצים להיות קהילת שרת ולא קהילת משחק, נוותר על פורום וכל אחד יילך לדרכו, כששחקני הלורה הקבועים יריצו אותה בעצמם וישחקו. זה מה שאתם רוצים?

NWN2 בקרוב יהיה משחק טוב. לאט לאט נוכל להתחיל לשחק במולטי. זה יגיע. ואז נארגן קבוצות משחק, תחרויות, אפילו מודול קהילתי אם תהיה הענות.\

אבל בינתיים אי אפשר להמשיך ככה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אני מקווה שממש בקרוב אני יקנה את ההרחבות ואני ישחק (חבר שלי הודיע לי רשמית שהוא לא מוצא אותן)
    אבל בנתיים אני מגיב בפורום
    ביומיים שלוש האחרונים לא הייתי הכי פעיל זה נכון
    אבל לא תמיד יש תקופה חזקה וזו הייתה תקופה חלשה
    מקווה שבכל מקרה יהיו אנשים ולא יסגרו את הפורום ולא את הלורה כדי שגם לי יהיה זמן לשחק ולהנות שמה
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    תל מונד
    לא יודע מה קרה.
    הפסקתי להגיב כי הייתה תקופה של עומס, ולא מצאתי סיבה טובה לחזור לנוור.
    אני מתעדכן אחת לשבוע במצב השרתים בעולם, ולאכזבתי הרבה אין שרתים כמו למשחק הראשון.

אולי בעתיד יהיו, אבל בינתיים אני פשוט מעלה דברים אחרים לראש סדר העדיפויות שלי...
    ,Ash nazg durbatuluk
    ,ash nazg gimbatul
    ,ash nazg thrakatuluk
    .agh burzum-ishi krimpatul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    שמעו, לדעתי המשחק בתהליכי גסיסה, ואיתו הקהילה.
    זה בחיים לא יהיה כמו שזה היה לפני שנתיים, לא משנה בכמה פרויקטים ישקיעו וכמה שרתים ידפקו בנו.

הדבר היחיד שיכול להציל קהילה הם משתמשים (או שחקנים במקרה של הלורה). בלי משתמשים אין עם מי לדבר, אין את הקליק של הקהילה, אין בכלל איך ליצור שום דיון.

כנ"ל לגבי הלורה, לא משנה כמה תשקיעו בהלורה2 הזאת שלכם, בלי שחקנים שיממשו את הפונטציאל הענקי שיש לעולם הזה, גם הלורה2 תמות בסופו של דבר (וזה לא יקח יותר מידי זמן לפי הערכה שלי, תסתכלו עלינו, יש בקושי 10 שחקנים שבאמת משחקים, בממוצע יש שניים בשרת באותו זמן).

עכשיו מאיפה להביא שחקנים\משתמשים חדשים?
    לא יודע!

המשחק לא פופולרי כמו שהוא היה פעם, שחקנים לאט לאט עוזבים אותו למשחקים אחרים כמו WOW וחרא כזה, והקהילה העולמית שנשארה באמת אמינה למשחק הראשון מצומצמת יותר מתמיד.

אין מה לעשות, כנראה שזה לא מסוג המשחקים שנועדו לחיות עשור שנים מלא ועוד להמשיך לתת בראש כמו CS.
    זה אולי חרא אבל זה החרא שלנו וזה החרא הכי טוב בעולם!

Battlefield2ID: Malfanshee
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    מישהו בזמנו אמר שצריך להתחיל לפרסם את הקהילה. בזמנו גם לא הסכמתי איתו. עכשיו אני כן מסכים.

תתחילו לתלות שלטי חוצות לפני שנטבע בים של חוסר משתמשים. אנחנו צריכים עוד אנשים ואנחנו צריכים אותם עכשיו.... <>
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007

אני מגיב כי אני לא רוצה לדון את הקהילה למוות. אבל יש משהו בדברים שנכתבו למעלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    באמת שאני לא יודע מה להגיד לכם...
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    מה שבירדי אמר פשוט נכון
    אי אפשר לצפות כל כך הרבה מקהילה כל כך קטנה
    רוב הקהילה, כפי שאתה מכיר אותה מימי גיימר, כבר גדלה בכמה שנים וזה לא כזה פשוט ליהיות פעיל בפורום ובמשחק כמו פעם, אין מה לעשות
    אתה צריך לזכור גם שלחלק מהאנשים בקהילה אין את נוור1, אז הם בכלל לא יכולים להיכנס להלורה (ואז למה שיהיו פעילים בפורום בנושאים שקשורים להלורה?)
    לא יודע. במקרה של הלורה לפחות, צריך עוד שחקנים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    אתם מרגישים תחושת ניכור בגלל מספר דברים. אובסידיאן בהחלט דפקה הכול.
    המשחק כבד מדי, ולא כולם נהנים לשחק עם FPS 10 , המשחק הקודם היה נחמד לא פחות אפשר היה לעשות שיפורים קלים פה ושם אבל הם הוסיפו יותר מדי פרטים מכבידים, הורס.
    PWC- חרטה של דבר. זה אחד הגורמים שמכול האנשים ששאלתי למה הם מפסיקים לשחק או לא עוברים שרתים חדשים מאלו שהם ציפו להם זה בגלל שאין להם כוח לרדוף אחרי הPWC ולהוריד חדשים כול הזמן זה סתם מעצבן ומציק.
    המשחק אכזב במספר דברים נוספים...אבל בעיקר , לפי דעתי באלו הנ"ל.
    יש למשחק גם מעלות אבל הדברים הפשוטים הם שנלקחו מאיתנו וכך גם ההנאה שבהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    *מנופף לשלום*
    .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    פרדסיה
    אני דיי מסכים עם מה שבירדי אמר
    ואני לא רואה איך הקהילה תמשיך לגדול כרגע.

תסלחו לי שאני לא מרחיב את הדברים אבל אני לומד למבחן ואין לי זמן.
    Dies irae, dies illa, solvet saeclum in favilla : teste David cum Sibylla. Quantus tremor est futurus, quando judex est venturus, cuncta stricte discussurus !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.10.2006
    עיר
    באר שבע
    כל מילה של אבירם נכונה

פשוט ויותר

אבל ברגע NWN2 יהיה שחיק באינטרנט יהיה בוסט עצום לקהילה

כרגע NWN2 פשוט לא
    ולעומת משחקים אחרים שכן שחיקים

נקודה
    Bonzyאומר : גל, החתימה שלך מטומטמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    הכל טוב ויפה.
    אני לא מבקש מכם פתרונות קסם.

אני מבקש מכם להיות פעילים. אין מה לעשות, זה מה שישאיר אותנו על המפה וזה מה שיביא שרת.

ואני גם מודיע לכם שכל עוד אין פעילות שנראית לי מספיקה, בפורום ובשרת, אני לא מתכוון לעבוד על הלורה. זה לא איום, אני פשוט לא מעוניין לבזבז זמן כשאני לא רואה שזה עוזר למישהו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אני גם מודיע שאני כרגע מפסיק לעבוד על הלורה, כי אני באמת מרגיש שאני רושם את זה בשביל 3 שחקנים.

אני לא עצבני, לא מאיים - אם אתם לא מתכוונים לשחק, אז פשוט תגידו, ותחסכו לי ולעוד כמה חבר'ה שעות של עבודה.

ברצינות, לא בקטע של עצבים או אכזבה, ממש לא. אני מבין את זה שלפעמים יוצא החשק, קרה לי לא פעם. רק פשוט תגידו, כדי שהאנשים שכן עובדים לא יבזבזו את הזמן שלהם. ואתם לא עוזרים כשבהתפקדות אתם מראים שיש 15 אנשים, כשפועל זה לא ככה.

זה סתם לא הוגן.

שוב, פשוט תגידו מה אתם רוצים - אם אתם מראש בגישה של אין מה לעשות, ומאמינים בזה ולא מוכנים לנסות למצוא אנשים לשרת, אז סבבה. אבל לפחות תגידו, כדי שאנשים לא יחרשו את התחת בשביל כלום.
    שתף ב-Google+

הרשמה