תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    נכון זה ממש פאטתי שלגריפין/היפוגריף/פגסוס שהם חיות פרא יש יותר תבונה
    מלאורק ממוצע! ולדעתי זה אבסורד שאורק עם 8 בתבונה יאלף יצור שהוא יותר נבון ממנו

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    זאת עוד דוגמה לאופן בו החוקים לא בדיוק קולעים למציאות... זה כנראה אמור להיות משהו כמו "גריפין הוא חכם יחסית לחיה", אלא שאין כזה דבר "יחסית" בסולם התכונות, מלבד יחסית לערכים אחרים באותו הסולם.

אני חושב שאין מה לעשות, אבל זה גם לא נורא - אני לא משחק מו"ד בשביל הנאמנות למציאות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    למה שלא יהיה מה לעשות, בעבר כשנתקלתי בבעיה הזאת פיתחתי טבלאות תכונות שונות לכל הסוגים שפשוט היוו פונקציה של דמויי האנוש. אם אני אמצא אני אפרסם אבל נראה לי שזה נעלם.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    מה הבעיה עם זה?
    זה שאורקים יכולים לדבר וחפ"ק(חיות פרא קסומות)לא יכולים לא אומר כלום.
    אני בקלות יכול לדמיין מצב שבו פגסוס יצא יותר חכם מאורק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.03.2007
    מסכים. אני לא חושב שהעובדה שחיה יכולה לדבר אומרת שהיא אוטומטית חכמה יותר מחיה אחרת. בנוסף צריך להתחשב בעובדה שהיפוגריף לא מדבר מדוברת. אבל מצד שני גם האורק הממוצע לא מדברת מדוברת. הוא מדבר אורקית, ואורקים היא אחת השפות שנשמעות יותר כמו קישוקוש ונהמות חסרות פשר מאשר שפה נורמלית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    בואו נשים דברים על מקומם,לגריפון ולהיפוגריף יש פחות תבונה ויותר חוכמה שבמקרה הזה יכולה לתאר את אינסטינקט ההשרדות של החיות הללו. אנחנו מדברים על חיות פרא קסומות לדוגמא הפגסוס שלו יש תבונה 10 ויכול להטיל לחשים כך שהוא נחשב חכם לפחות כמו כל אדם ממוצא, אך לצערנו האבולוציה של מו"ד לא נתנה לו יכולת דיבור, אלא רק הבנת שפה (כפי הנראה הם רצו ליצור מצבים דמויי לאסי) דבר שלדעתי נראה מוזר משום שחיה תבונית במידה הזאת יכלה לפתח שפה מהקולות המיוחדים שלה.

נ.ב. מתי אנשים יבינו שלא מחפשים הגיון במו"ד כי הוא פשוט לא קיים, זו היא שיטה שלא מנסה להיות הגיונית וזה חלק מהכיף בה.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

דיברתי על זה שאורק יאלף פגסוס למרות שהתבונה של הפגסוס גבוהה יותר

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    עיר
    מצפה הושעיה
    אורק ממוצע לא יצליח לאלף כלום כי הכריזמה שלו (=מה שמשפיע על מיומנות טיפול בחיות) הרבה יותר מדי נמוכה (ואין לו את המיומנות טיפול בחיות). אורק שיש לו מקצוע שמאפשר לו לקחת מספיק רמות בטיפול בחיות כדי להצליח לאמן פגסוס יהיה גם די נבון.
    מה?! אורק זה עם c? אופס...
    May The ORS Be With You
    שתף ב-Google+

זה בידיוק כמו לאלף גמד!, אורק עם הרבה תבומה וכריזמה יצליח לאלף גמד!

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    עיר
    מצפה הושעיה
    הוא לא, כי על גמד לא רוכבים
    מה?! אורק זה עם c? אופס...
    May The ORS Be With You
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    אני מצליח לחשוב לפחות על דרך אחת איתה ניתן לרכב על גמד אבל בגלל מגבלת הגיל על דברים כאלה אני רק אציין שזה בד"כ לא יערב את הסכמתו של הגמד. >.<
    שתף ב-Google+

אבל עובדה שפגסוס לא יתנגד יותר מידיי

האסטור(טוב זה לא דוגמאה טובה- גם אלף ממוצע לא יתנגד...)

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הרשמה