תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    אני מתכוון שרת לא של בליזארד שישראלים יכולים לשחק בלי לאגים מישהוא מכיר?

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    יש דבר שנקרא שרתים פרטיים (גם: פרוצים, פיראטיים וכו'...).
    השרתים האלו הם לא חוקיים, והפורום הזה הוא לא המקום לדבר עליהם.

נ.ב. אני מכיר מלא שרתים, הייתי GM במלא שרתים, ויש לי ניסיון בכאלו שרתים...שיחקתי בהם יותר משנתיים (במקביל לתקופה ששיחקתי גם בגלובאלי) ויצאתי עם מסקנה אחת:
    זה חרא.

Alpha
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    הי, הוא אמר חרא! lets stone him to death
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    נכתב במקור על ידי Alpha
    יש דבר שנקרא שרתים פרטיים (גם: פרוצים, פיראטיים וכו'...).
    השרתים האלו הם לא חוקיים, והפורום הזה הוא לא המקום לדבר עליהם.

נ.ב. אני מכיר מלא שרתים, הייתי GM במלא שרתים, ויש לי ניסיון בכאלו שרתים...שיחקתי בהם יותר משנתיים (במקביל לתקופה ששיחקתי גם בגלובאלי) ויצאתי עם מסקנה אחת:
    זה חרא.

Alpha

אפשר הסבר למה זה חרא?

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    כי זאת גרסה מעוותת של המשחק. המערכת כולה, של הדרגות, המקצועות, הכסף, הסקילים, הטלנטס- הכל דפוק. זה משונה על ידי מי שמריץ את השרת, ו לרוב זה ממש לא כיף, לעלות 10 דרגות על כל מפלצת ולמות מסנאים שתוקפים אותך.

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    הי, הוא אמר חרא! lets stone him to death
    revenge yoav,REVENGE

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    כי זאת גרסה מעוותת של המשחק. המערכת כולה, של הדרגות, המקצועות, הכסף, הסקילים, הטלנטס- הכל דפוק. זה משונה על ידי מי שמריץ את השרת, ו לרוב זה ממש לא כיף, לעלות 10 דרגות על כל מפלצת ולמות מסנאים שתוקפים אותך.
    עזוב את העניין הזה, אני הייתי GM כבר בכמה מהשרתים הגדולים בארץ (אחד מהם היה הגדול ביותר בארץ) והם בד"כ שרתי Blizzlike מבחינת כמויות XP ודרופים, ואני שיחקתי כבר בדי הרבה שרתים והסקתי מספר מסקנות, שאני אתן לכם את התמצות שלהם:
    • שרתים פרטיים בד"כ מלאים בבאגים שונים, ביניהם: מחסור במפלצות במקומות מסויימים, קווסטים שלא עובדים, חפצים חסרים, התנתקויות עקב כניסות לאינסטנסים, מחסור בNPC, קסמים וטאלנטים שלא עובדים, וכמה בעיות בPROFFESSIONS (למרות שבאימולטורים היותר מתקדמים כדוגמאת לודמילה, חצי מאלו כבר מסודרים).
    • בעיות עם חיבור האינטרנט, פינג על מחשב אישי ממוצע שלא מאוכסן על קופסא מיוחדת ובחוות שרתים נע בין 300-1200 כאשר כמות המחוברים סובבת את ה20. בשרת הכי גדול בארץ שהיה בבית של מישהו, עם חיבור 6MB ומחשב חזק מאוד יחסית הפינג נע בין 300-1200 בחיבור של 60 אנשים בו זמנית.
    • כמות השחקנים הממוצעת בשרתים הישראלים היא 20-30 איש בשיא, כמות המחוברים הגדולה ביותר בה נתקלתי בארץ היא 70 מחוברים, בחו"ל כ300 מחוברים בשרת הגדול בעולם.
    • רמה של שחקנים שם הרבה יותר נמוכה, מידי פעם מגיעים אנשים שהגיעו מהסצנה של השרתים הגלובאליים והפסיקו או אנשים בוגרים ואיתם אשכרה כיף לשחק, אבל בד"כ שחקנים מעדיפים לשחק לבד.
    זהו, זה סה"כ מה שאני חושב שנורא מפריע לשחק.

Alpha.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    איפה אני יכול למצוא את השרתים הישראליים האלה? אני מנסה לחפש כבר הרבה זמן

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    למה שלא תשחק בשרתים הגלובאליים? יהיה לך חיים קלים וטובים יותר. אני לא מבין בשביל מה אתה צריך שרת ישראלי. אם חשוב לך כל כך לשחק עם ישראלים, בוא לגילדה הישראלית.

הרשמה