תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני רוצה לדעת מה יהיה מהלך הקרבות. זאת אומרת איזה קרבות יהיו בבתים בשמינית בחצי ברבע ובגמר. דבר שני מה יהיו החוקים. כלומר: האם תהיה סטמינה, האם יהיה DQ, האם יהיה מותר לבחור את קאלי, שיטת הכוונון כלומר האם אתה מתכוונן על אנשים כשאתה מזיז את האנלוג הימני או שזה מתכוונן אוטומטית לשחקן הקרוב ביותר אליך. האם יהיו ספירות חוץ, וכמובן הפרטים על התחרות עצמה: מתי בדיוק היא נערכת משמע תאריך ושעה ומקום מדוייק וגם הדרכה איך להגיע אליו.
    חשוב לתכנן מראש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    הקרבות בשלב הבתים יהיו אלמנשיון טאג, תהיה סטמינה, יהיה DQ, לא יהיה מותר לבחור את קאלי,
    שיטת הכיוונון כל אחד יבחר בעצמו זה יהיה על D אבל אם מישהו ירצה לשנות שישנה בתחילת הקרב יש את האופציה אז זה לא בעיה. יהיו ספירות בחוץ.
    את הפרטים על התחרות עצמה אני גם לא יודע עדייין לא קיבלתי תאריך מדויק, אני מאמין שזה יהיה בדזינגוף סנטר.
    לגבי השלבים הבאים זה תלוי כמה זמן הם יקצבו לטורניר.
    אם למישהו יש הצעות מה לעשות אחרי שלב הבתים תציעו ואני אתחשב בזה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    הקרבות בשלב הבתים יהיו אלמנשיון טאג, תהיה סטמינה, יהיה DQ, לא יהיה מותר לבחור את קאלי,
    שיטת הכיוונון כל אחד יבחר בעצמו זה יהיה על D אבל אם מישהו ירצה לשנות שישנה בתחילת הקרב יש את האופציה אז זה לא בעיה. יהיו ספירות בחוץ.
    את הפרטים על התחרות עצמה אני גם לא יודע עדייין לא קיבלתי תאריך מדויק, אני מאמין שזה יהיה בדזינגוף סנטר.
    אבל איזה אלימינישן טאג-טורנדו או נורמל?
    אני מציע שיהיה קרב סולם בשמינית גמר, ברבע גמר כלוב, בחצי גמר הארדקור ובגמר TLC.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    אני חושב שצריך בשמינית גמר קרב כלוב
    קרב רבע גמר:קרב סולם
    קרב חצי גמר:קרב TLC
    קרב גמר:קרב תא הגהנום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אבל בתא הגיהנום אך אחד לא יצא מהזירה כי יש סיכונים גדולים מדי כשעולים למעלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    בשלב הבתים יהיה טורנדו אלמניישון טאג ויהיה KO מהשלב הבא לא יהיה אפשרות לנצח בעזרת KO/

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי Terminator
    אבל בתא הגיהנום אך אחד לא יצא מהזירה כי יש סיכונים גדולים מדי כשעולים למעלה.
    זה הכי מאתגר ביגלל זה צריך להיות קרב כזה ותאמין לי הרוב היצאו כי זה לא כיף להיות בתוך התא אפילו שיש דברים שאפשר לעשות בתא שאי אפשר לעשות בקרב רגיל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני דווקא חושב שקרבות הארדקור, TLC, לאדר ו-HIAC הם דווקא הכי גרועים, כי יש בהם נשקים... ואם יש נשקים, הדמג' יורד ביותר קלות, וככה גם בנאדם אפס יכול לא לוותר על כיסא, להרביץ רק איתו, ולנצח את האדם הכי טוב במשחק...

אני מציע על קרבות שמעידות על ניסיון, טאגים למיניהם.

שוב, נשקים לא מביעים ניסיון ולפעמים גורמים לקרב להיות מעצבן, קצר ו...חרא!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי CarlJohnson
    אני דווקא חושב שקרבות הארדקור, TLC, לאדר ו-HIAC הם דווקא הכי גרועים, כי יש בהם נשקים... ואם יש נשקים, הדמג' יורד ביותר קלות, וככה גם בנאדם אפס יכול לא לוותר על כיסא, להרביץ רק איתו, ולנצח את האדם הכי טוב במשחק...

אז איזה קרבות אתה מציע?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006

רשום, כלומר, קרבות טאגים של אלימיניישן, קרבות טאגים רגילים, טורנדו, או קרבות ladder שיש איסור להשתמש בסולם ככלי נשק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    רשום, כלומר, קרבות טאגים של אלימיניישן, קרבות טאגים רגילים, טורנדו, או קרבות ladder שיש איסור להשתמש בסולם ככלי נשק.
    אבל ברגע שאתה שולל קרבות עם נשקים אתה בעצם שולל את רוב סוגי הקרבות בהם אפשר לעשות קרב טאג טים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    עדיין לא החלטתי לגבי הכיוונון מה דעתכם?, לא יהיה רופ ברייק וGIVE UP יהיה ON.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    y2pach תעשה פליזזזזזז בלי Stamina אני גרוע עם זה פליזז תגיד לי אם אתה יכול
    תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    הקטע של הסטנימה חשוב. כי לצערי הרבה אנשים ניצלו את זה בטורניר הקודם כדי להשים מישהו על החבלים וככה פצעו אותו בקלות.
    החלטתי להשים את הסטינמה כדי שלא ינצלו את המצב.
    יש לך חודש וחצי תתאמן קצת ואני בטוח שתצליח להתרגל, זה די פשוט אחרי כמה זמן.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    טוב שהיה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    הקטע של הסטנימה חשוב. כי לצערי הרבה אנשים ניצלו את זה בטורניר הקודם כדי להשים מישהו על החבלים וככה פצעו אותו בקלות.
    החלטתי להשים את הסטינמה כדי שלא ינצלו את המצב.
    יש לך חודש וחצי תתאמן קצת ואני בטוח שתצליח להתרגל, זה די פשוט אחרי כמה זמן.
    אני מסכים, עשו לי גוף צהוב רק בגלל שניערו אותי שעה על החבלים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    להיפך! כשאין סטמינה ומנערים על החבלים, מה שקורה זה שהסטמינה יורד אבל לא רואים אותה יורדת, כלומר שבסוף יקרה מצב של התעייפות ונפילה... וזה יכול לגרום להפסד! אז מי שמנער על החבלים כשאין סטמינה יכול לפגוע בעצמו!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    להיפך! כשאין סטמינה ומנערים על החבלים, מה שקורה זה שהסטמינה יורד אבל לא רואים אותה יורדת, כלומר שבסוף יקרה מצב של התעייפות ונפילה... וזה יכול לגרום להפסד! אז מי שמנער על החבלים כשאין סטמינה יכול לפגוע בעצמו!
    אבל גם כשאין סטמינה יש לך עדיין יותר זמן ניעור על החבלים מאשר עם סטמינה רגילה.
    בקיצור עדיף Stamina on אני אומר ששיטת הכוונון צריכה להיות ידנית כלומר שכשמזיזים את האנלוג הימני אז מתכווננים על מישהו חדש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    מתי תהיה התחרות תאריך וגם איפה תהיה כי אני צריך לדעת אולי אני טס לחול
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused1:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי SIMO
    מתי תהיה התחרות תאריך וגם איפה תהיה כי אני צריך לדעת אולי אני טס לחול
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused1:
    אמרו שעוד לא סגורים על זה. התחרות תתקיים בסביבות פסח.
    שתף ב-Google+

הרשמה