תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    בזמן שאני משחק בסרבר אני רואה מלא ילדים מניאקים שכדי לתפוס תמסוק שמים C4 עליו וכו'
    וראיתי אתמול אחד שהוריד תמסוק עם Stinger ועשה דבל TK צילמתי אבל אז עשיתי העתק על משהוא אחר אייזה IP של סרבר ולא יכולתי לשמור את התמונה ובנוסף לזה שהמחשב שלי מריץ חלק את הBF2 בהגדרות הכי נמוכות כי הוא חלש [מלבד 100% ראייה לרחוק]
    ואם אני ממזער תמשחק כדי להדביק תתמונה המשחק בקושי חוזר
    רציתי לשאול אם יש תוכנה שאתה לוחץ לך לחצן אחד והיא ישר מצלמם ושומר תוך כדי
    אני חושב שבXFIRE אפשר לעשות את זה[תקנו אותי] אבל אני לא יודע איך -.-

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    קודם כל.. אתה מתחיל מה זה להציק עם כל הסקרינים..
    במקום לצלם עברות כמו שוטר.. שחק את המשחק..
    ואם כבר קרה.. שהייתה חמורה לאלה.. ואתה מת לצלם.. יש לך כמה דרכים
    xfire (תגדיר מקש שבו אתה רוצה לשמור את הסקרינים..ב-xfire>tools>options(
    אתה יכול ללחוץ print screen (שתי מקשים ימינה מF12).. ואתה יכול למתי שאתה מסיים לשחק.. לכנס לצייר לשמור
    יש גם את התוכנה פראפס שיכולה לתפוש סקרינים..
    קיצר יש לך ים אפשרויות..

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    XD קרעת אותי כמו שוטר אבל זה מציק למשל שיש קומנדר וכל שנייה הוא עושה בייסריפ על הספינה או ש10 נלחמים על מטוס ואני תופס את המטוס ומישהוא עושה ליTK עם בזוקה או משהוא כזה אז אני רוצה לצלם P:

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Shikako
    XD קרעת אותי כמו שוטר אבל זה מציק למשל שיש קומנדר וכל שנייה הוא עושה בייסריפ על הספינה או ש10 נלחמים על מטוס ואני תופס את המטוס ומישהוא עושה ליTK עם בזוקה או משהוא כזה אז אני רוצה לצלם P:
    תתרכז במשחק, במיוחד כשאתה קומנדר ואני מבקש ממך שמונים אלף פעם UAV.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    כי אתה שחקן מציק כזה (לא רק אתה אני רואה עוד מלא כאלו, גם אני חרא של בנאדם בכל מה שנוגע למטוסים ומסוקים).
    לדוגמא יצא פעם אחת שאני ואתה נכנסנו למסוק ביחד, ולא היה לי שדה ראיה לאויב בשביל לפגוע עם טיל (אתה מודע לזה שאתה מוגבל עם הראיה במצב של הטיל נכון?) ויצא שנהרגנו.
    אח"כ שנכסנו שוב למסוק סירבת להטיס אותו, והתחלת לצעוק לי BAIL OUT מיליון פעם ולקלל...כבר ממש נמאס לשחק ככה...

או לדוגמא הייתה פעם אחת שאני ואתה שנינו היינו במטוסים, שנינו נהרגנו...והמטוס שלי חזר קודם, אז אתה לא תחכה למטוס שלך אתה תרוץ לזה שלי....זה כבר קרה...

ואתה לא היחיד שעושה כאלו דברים, יש הרבה....
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    לול
    אף פעם לא ראית את התיקיה של BF2 במסמכים שלי?
    C:\Documents and Settings\bulbul\My Documents\Battlefield 2\Screenshots

כל פעם שאתה לוחץ על
    PrtScn
    SysRq
    אז התמונה נשמרת בתיקיה

אה, וזה מובנה במשחק |:

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    XD
    לא ידעתי תודה אחי

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    כדי שלא תדבר על קומנדרים כי אתה אתמול הייתה קומנדר והייתה מסתובב לך בכך במפה ולא עושה כלום בתור קומנדר . סתם הייתה תופס את התפקיד ונלחם.

אתם מוזמנים לעיין במדריכים מבית היוצר REAPER_082©

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    עלק זה ממש לא היה ככה
    קפצו עלי שני נובים והיתי ANTI TANK וזה שחיסלתי את שניהם עם MP5 כדי שהם לא יחסלו אותי לא אומר שאני נילחם

הרשמה