תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    שלום אני עוד מעט קונה מחשב חדש רוב הסיכויים מIVORY אני מעונין לדעת בנוגע למוניטין שלהם.
    חלק אומרים טוב.חלק גרוע מה אתם חושבים.המחשב הזה
    מעבד E6300
    לוח אם INTEL GUARDFISH 965
    דיסק 160
    זיכרון 512 אני אשדרג.לכמה צריך 1GB או 2
    כונן צורב DVDX16
    כרטיס מסך 7100 GS GB או MSI
    ב2400
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    לא משהו...
    המעבד עוד בסדר אבל הכרטיס מסך חרא ואין הרבה מה לעשות עם 512 ראמ כיום.

אני ממליץ לוותר על אייבורי וללכת לKSP.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    תגיד KSP יותר זולים מIVORY/אמינים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    כאדם שקנה מאייבורי את שני המחשבים האחרונים שלו וקיבל מהם שירות נהדר לאורך כל חיי המחשב (4 שנים ו2 תיקונים), אני ממליץ עליהם בחום. השירות שלהם נהדר והם לא יקרים במיוחד.

אם אתה רוצה מחשב למשחקים, כדי לך לשדרג את הזיכרון הפנימי ואת כרטיס המסך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    אחלה מחשב, איזה יופי שאתה קונה מוצר של אינטל
    אבל לא חשבת על- DirectX 10?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    רמת גן
    תתתרחק מאיבורי כמו מאש!!!
    היה לי סיפור אתם ולעוד כמה שאני מכיר...
    קניתי מהם מחשב ראשון שלי ועל השבוע הראשון נערס לי 3 פעמים הספק ואז גם הזכרונות הלכו וככה בערך שבועים אחרי שקניתי את המחשב לאחר מכן זה היה ביקור פעם בחודש לסדר דברים כמו לוח אם וכאלה.. לאחר מכן נמאס לי וזרקתי את הלוח אם לעזעזל וקניתי לוח של GIGABYTE (הכי פשוט) עלה לי 300 שח... מעולם לא הייתה לי בעיה איתו... ואז גם הזכרונות זרקתי וקניתי חדשים.. וספק החלפת י כי נמאס לי שמחליפים לי והוא נהרס אחרי כמה שעות..

לאחר שנתיים (כנראה שלא למדתי) וקניתי מחשב שני (לאחותי) ועל השבוע הראשון נהרסו הזכרונות וכך בערך שבוע וחצי עד שהם שמו זכרונות טובים.. הפעם אחרונה שהייתי אצלהם זה לפני שבוע בערך... ניסו לדחוף לי מאוורר ב150 שח (במסגרת האחריות).
    קיצור לא כל מה שזול טוב.. הרבה ישראלים נופלים בקטעים האלה.. וסתם יהייה לך כאב ראש.. עדיף לשלם 1000 שח יותר אבל לא לבקר בחנות כל שני וחמישי...

זו דעתי תקשיב הרווחת לא תקשיב שאלוהים יתן לך את הכוח לסוע אליהם כל שבוע.
    My System:
    CORE Duo QUAD Q6600 2,400MHZ B3
    Corsair 2GB DDR2 667MHZ
    ASUS P5N32-E-SLI
    8800GTX POINT OF VIEW 768MB DDR3
    SUPREAME FX SOUND
    400W ENERMAX LIBERTY
    ANTEC P180 BLACK
    SUMSUNG CRT 17' MAX RESULUTION 2054X1568
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אם אתה רוצה.. יש חנות מחשבים "חידוש מחשבים בע"מ".. זה ברחובות ברחוב מנוחה ונחלה 27..

יש להם מחירים זולים יחסית ואתה יכול לבנות כל מחשב שאתה רוצה.. יש להם שמה הכל.

ivory הם רמאים... חבר שלי קנה מהם מחשב אחרי שבוע הוא העלה עשן.. (לא יודע בדיוק מה הייתה הבעיה) אחרי זה הוא כל הזמן היה צריך לחזור ל ivory כי כשתקנו את הבעיה הראשונה אז איזה בעיה אחרת צצה.. בסוף הוא קנה מחשב אחר...

וכשאני רציתי לקנות שמה מחשב.. ואחותי רצתה לפטופ לאוניברסיטה אז רצו לדחוף לה לפטופ ב 12,000 שקל.. כי הם טוענים שלפטופ מתחת למחיר הזה זה לא לפטופ טוב.. אחרי ששמעתי את זה הבנתי שהם סתם מזבלים בשכל...

בשורה התחתונה.. עדיף לא לקנות מהם.. מנסיון שלי..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    רמת גן
    מחזק^^^^^^
    My System:
    CORE Duo QUAD Q6600 2,400MHZ B3
    Corsair 2GB DDR2 667MHZ
    ASUS P5N32-E-SLI
    8800GTX POINT OF VIEW 768MB DDR3
    SUPREAME FX SOUND
    400W ENERMAX LIBERTY
    ANTEC P180 BLACK
    SUMSUNG CRT 17' MAX RESULUTION 2054X1568
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.09.2006
    עיר
    ת"א
    חאני לא רוצה להרוס את השמה אבל הסיפורים שאני שמעתי על האחריות ב IVORY ו KSP גם יחד, המחיר הזול לא סתם...
    אני באמת מאחל לך לא להפעיל אחריות, חוץ מזה הכל בסדר

בהרבה מאד מקרים אני מעדיף לשלם טיפה יותר אבל אני יודע שאם תיהיה בעיה יש עם מי לדבר. בדרך כלל השירות כלול במחיר, וב KSP ודומיו פשוט הורידיו את זה מהמחיר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    האמת שעם אייבורי זה קצת תלוי במזל...(אים זה טוב או רע זה החלטה שלך)
    אני קניתי מחשב מהם בהרכבה עצמית על בסיס של אחד המבצעים שלהם...
    דבר ראשון סיפור על סניף אייבורי בראשון לציון - ישבתי עם אחד מהמוכרים שלהם על הרכבה, קיבלתי ממנו מחירים לפי רכיב והלרכבה שלמה ואמרתי לו שאני אחשוב על זה, אחרי שישבתי בבית מול המחשב ראיתי שהוא תמחר לי ב 500!!! שקל מעל המחירים המוצהרים באתר(3500 במקום 3000)!
    כמובן שלא חזרתי אליו ומאוחר יותר הלכתי לאייבורי בבאר שבע (אני סטודנט בבן גוריון).
    דבר ראשון שם קניתי אותו מחשב,עוד הוסיפו לי דברים שלא ביקשתי ללא תוספת תשלום
    (חברות הרכבה יותר טובות ו512זכרון במסך במקום 256) והמחיר יצא לפי הפרסומים
    (נראה אפילו קצת פחות ועוד המוכר הציע לי שיפורים נוספים במחירים ממש זולים)

ואז, קיבלתי מחשב מקולקל (ריסט עם הפעלת גרפיקות ממש לא כבדות) וכשהגעתי למעבדה ראיתי שאני לא היחיד, היו שם עוד כמה עם מחשבים בני שבוע/שבועיים עם תקלות, כנראה שזה מה שקורה כשנותנים לכמה נערים במשכורת מינימום להרכיב כמה עשרות/מאות מחשבים ביום.
    דבר ראשון עלי להוסיף שזה קורה, שנים הייתי לקוח של חידוש במחשבים ברחובות(שמישיהו המליץ פה עליהם) וגם אצלם זה קרה לי עם מחשב חדש.
    אחרי עיקוב נוסף של התיקון (לא מצאו את התקלה) החליפו לי לספק כח יותר חזק ולכרטיס מסך אחר. ומאז לא היה לי שום בעיה איתם...(עכשיו כבר חצי שנה והכל בסדר).

בכל מקרה אחרי שאתה יושב עם המוכר על תקנה במקום, לך ותבדוק אותו, דבר שני,נראה לי(לא בדקתי לעומק) שניתן להשיג כרטיסי מסך במחירים יותר משתלמים ממה שהם מציעים, ודבר אחרון נראה שלהרבה אנשים(גם ממה שראיתי במעבדה) יש תקלות עם ספקי הכח שהם מרכיבים כברירת מחדל.
    ולחיוב- זאת רשת ארצית עם כל היתרונות הנלוות מכך (כבר קרה לי שחנות פשטה רגל ואז אין למי לפנות עם האחריות). הם מאד מאד זולים. והם עושים משלוחים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.03.2007
    חרא חברה
    קניתי ממנה מחשב ...
    עשו לי סלט בחוטים עד היום המעבד על 75-80 ...
    לא יודעים לבנות מחשב
    חרא חברה
    חרא

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    היה ל אח שלי נגדם תביעה
    המחשב שלו ויתקלקל חודש לפני שנגמרה האחריות (בלי קשר ניסרף לי ספק 3 פעמים שנה -שנתיים ליפני) הם לקחו אותו היה אצלם חודש נגמר האחריות החזירו לו אותו מקולקל ואמרו שניגמרה האחריות. והם גם קראו לו א ת האימיילים
    וגם שהיתקלקל לי פק שנה שנתיים ליפני (אחי מהנדס אלקרוניקה וזה במאה אחוז היתרחש מפני ש250W לא מספיקים למחשב ובמקום להרחיב את הספק 6400 וואט הם השאירו לי אותו ככה כל פעם שתיקנו) בסוף זכתי וקיבלתי קצת מעל 10000 שח וקנתי את המחשב ב 4800 הרויוח חח
    בקיצור לא להתעסק!!
    מזל שלאחי יש זמן ורצון ללכת לבית משפט ולחכות!
    מי שיירצה עזרה הליתבוע אותם אשמח לישאול אותו שאלות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    הרכבת מחשב היא לא בשמיים והדרך הנכונה היא לבנות מחשב לבד ולפני כן להבין מה אתם עושים, לקנות רכיבים איכותיים איפה שצריך ולהשוות מחירים באינטרנט ובטלפון.
    קניתי רכיבים מהמון חנויות, כולל מKSP ומאייבורי. נדיר מאוד שקרה לי שקיבלתי משהו דפוק וכשקרה לי דבר כזה אז באתי איתו לחנות ומיד החליפו לי.
    לא ניתן לסמוך על החנויות האלה ומאוד מאוד לא מומלץ לקנות את המחשבים הבנויים שהם מציעים. לא ניתן אפילו לסמוך על באג היקרנים, כמו שחברים שלי למדו על בשרם.

אם אתם חייבים לקנות מחשב מורכב ומוכנים לשלם על זה אז תמיד תקנו מערכת מורכבת של חברה גדולה (HP,Dell,IBM וכדומה) זה יעלה לכם כמה אחוזים יותר אבל תקבלו מערכת איכותית, אמינה ושקטה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    נכתב במקור על ידי noamkot
    הרכבת מחשב היא לא בשמיים והדרך הנכונה היא לבנות מחשב לבד ולפני כן להבין מה אתם עושים, לקנות רכיבים איכותיים איפה שצריך ולהשוות מחירים באינטרנט ובטלפון.
    קניתי רכיבים מהמון חנויות, כולל מKSP ומאייבורי. נדיר מאוד שקרה לי שקיבלתי משהו דפוק וכשקרה לי דבר כזה אז באתי איתו לחנות ומיד החליפו לי.
    לא ניתן לסמוך על החנויות האלה ומאוד מאוד לא מומלץ לקנות את המחשבים הבנויים שהם מציעים. לא ניתן אפילו לסמוך על באג היקרנים, כמו שחברים שלי למדו על בשרם.

אם אתם חייבים לקנות מחשב מורכב ומוכנים לשלם על זה אז תמיד תקנו מערכת מורכבת של חברה גדולה (HP,Dell,IBM וכדומה) זה יעלה לכם כמה אחוזים יותר אבל תקבלו מערכת איכותית, אמינה ושקטה.
    הם מוכרים מחשבים בארץ?
    חשבתי רק ניידים
    שתף ב-Google+

הרשמה