תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    21.01.2007
    אז ככה, אלה ה addons שאני משתמש בהם (העיקריים) יש פה רשימה והסברים.
    אפשר להוריד הכל מ wow ui או מ curse gaming או מכל אתר אחר שמחזיק addons ל wow
    (הסיבה שאני לא שם לינקים היא כדי שתמיד תורידו את הגרסה הכי עדכנית מהאתרים האלה).
    חשובים ושווים - אי אפשר בלי, לדעתי:
    Ace, Ace2 - עם כל הספריה שלהם - המון מידע ומעקב על הכל. לא מציק כשלא צריכים אותו.
    Cartographer - מידע למפה ולמיני מפה. זוכר הכל ומסמן במפה. כל מי שדיברתם איתו או כל חפץ שאספתם (גם mining/herbalism) ישמר.
    Bongos - ה addon המושלם ל custom של הממשק - כל מה שאי פעם רציתם לעשות עם הכפתורים של הקסמים.
    sct - המקורי והידוע (scrolling combat text), לדעתי טוב יותר מזה של בליזרד.
    sct spell alert- מציג קסמים שהאוייב מתחיל להטיל בתוך sct
    e-casting bar - הרבה אפשרויות להצגת הקסמים שמטילים עם זמנים בתוך ה bar. הקלד "/ecb" כדי לקבל תפריט.
    MobHealth - לא יודע איך הייתי מסתדר בלי לדעת כמה כוח בדיוק נשאר לאויבים שלי.

כאלה שאני ממש אוהב:
    Smart Buff - כל מי עושה באפים (מייג' פריסט דרואיד) מטיל את הקסמים לפי אפשרויות שנקבעות מראש בעזרת ה mouse scroll. ממש נוח ושימושי.
    Smart Debuff - מציג את חברי הקבוצה ומי נגוע בקסמים/השפעות שאתה יכול להסיר (dispell magic, disease וכו') ונותן לך להסיר אותם בלחיצת כפתור. קטן ונוח על המסך.
    HealBot - לכהנים ולמרפאים בעיקר. הופך אותך למרפא עם זריזות על. ממש נוח, כשתראו תבינו.
    TitanBar - נראה מעולה ושימושי להפליא. אחלה bar והרבה יותר טוב מ foobar לדעתי.
    InFlight - מודד את זמן הטיסה שנשאר ומציג על המסך בצורה כמו הטלת קסם. גם מסמן flisht masters במפה. עדכון: נמצא עכשיו ב Ace2. שימו לב להודעה שהוספתי בסוף.
    Clique - הטלת קסמים בלחיצת כפתור או שילובים של כפתורים ללא בחירת הדמות שעליה רוצים להטיל את הקסם.
    Battlefield Commander - אחלה דבר ל BG. אם אי פעם הרגשתם אבודים ולא ידעתם מה שייך למי ואיפה, זה הדבר. הקלידו "/bfc" לאפשריות ולהפעלה (אם לא נדלק אוטומטית ב BG).
    DragQueen - מאפשר גרירה של כל המסגרות במסך.
    DetachedMiniButtons - מאפשר להוזיז את הכפתורים ב mini map. כשיש כמה addons צריך את זה.
    x-Perl unit frames - אני מת על איך שזה נראה ויש לזה המון אפשרויות. נוח.

טוב אז זה עיקר הדברים. יש עוד כמה דברים קטנים שאספתי במהלך הזמן אבל תצטרכו למצוא לכם מה שאתם אוהבים לבד.

הוספתי תמונה עם חלק מהדברים (מה שאפשר לראות):
    ?????? ???? ??????? ?????? ???? ??????? להגדלת התמונה, לחץ כאן. 

שם: Anmar_addons.JPG‏ 
צפיות: 82 
גודל: 77.7 קילובייט 
מק  

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    מגניב אחלה השקעה!

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    לינקים יהיו נחמדים לא מצאתי את ה inflight ב curse... בכל מקרה, השקעה מצוינת, מצאתי כאן כמה דברים שימושיים! כל הכבוד!
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    לינקים יהיו נחמדים לא מצאתי את ה inflight ב curse... בכל מקרה, השקעה מצוינת, מצאתי כאן כמה דברים שימושיים! כל הכבוד!
    גם בWorldofwar לא מצאתי, גם אני חיפשתי את זה...
    נראה כמו Addon שימושי ביותר...
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    21.01.2007
    האמת היא שחלק מהדברים התקנתי מחבילת addons שנקראת Zenmas Addon Pack ויש שם גם את InFlight.
    עכשיו שימו לב: אל תתקינו את כל החבילה איך שהיא. לכו ל Custom בהתקנה (יש התקנה ממש נוחה) ותסירו כל מה שאתם לא רוצים או לא צריכים חבל שיהיו לכם הרבה זבל של addons שיתפסו לכם זכרון (יש לי 2GB אבל עדיין אני לא רוצה שטויות).
    אז מהחבילה הזו התקנתי כמה דברים ביחד רק כי זה חוסך זמן מאשר להוריד כל דבר בנפרד ואת שאר הדברים הורדתי והתקנתי בנפרד (יש שם Cartographer, Battlefield Commander, InFilight ועוד).
    חשוב: אל תתקינו את ה BugGrabber משם (בצורה אירונית ל addon שתופס באגים יש באג...).
    בהצלחה ותודה על המשוב החיובי!

הנה לינק: http://ui.worldofwar.net/ui.php?id=1877
    (ב WorldOfWar חפשו zenma)
    ועוד דבר: מסתבר שהיוצר/יוצרים של InFlight הצטרפו לצוות של Ace2 אז זה כנראה נמצא בחבילה המלאה של Ace2 אבל לא בדקתי את זה.

הרשמה