תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    טוב אז לפני יומיים קניתי את המשחק אני שיחקתי בפרוץ ואמרתי אני חייב את המקורי...
    אז קניתי אותו ואני משחק בקלאבים עכשיו רציתי לדע
    1.אם יש קלאבים לויגיימס ואיך נרשמים להם ואיזה תוכנה צריך
    2.אם יש אולי קלאן שמחפש שחקנים
    3.אם תוכלו לתת לי קצת טיפים פה ושם למשחק, אני לא גרוע אבל לא יזיק לי טיפים

והאם יש קונפיג יותר טוב מCPL PRO(אני משתמש בו)
    תודה D: (ניק במשחק: Su4FeR)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    לויגיימס יש קלאבים, אם אני לא טועה בקרוב אמור לצאת סידור באתר שבו אתה תוכל להירשם לקלאבים בקלות, בינתים כל אחד יכול להיכנס לקלאבים.
    יש תוכנה - busted, פעם היה קישור, אני לא יודע אם הוא עדיין קיים, אני ינסה למצוא אותו.

תשמע לגבי טיפים, לא משנה כמה פעמים יגידו לך שאתה צריך להוריד את הכוונת ככה וככה שאתה מרסס, ולכןן לראש או את העצה המטוטמטמת הזאתי לרסס לבטן ואז הכוונת עולה לראש, או כל מני שטויות כאלה של להתכופף, זה לא משנה כמה טיפים יגידו לך, בתכלס מה שבאמת ישפר אותך יהיה הזמן, ככל שתשחק יותר אתה תבין יותר את המישחק, ואתה תשחק יותר טוב והכל ישתפר,

טיפ היחידי זה אל תשחק עם צ'יטים, גם אם זה לנסות, זה הורס הכל, וגם יכול להידפק לך החשבון.

לגבי הקונפיג, תוציא את זה מהראש - אין דבר כזה קונפיג יותר טוב, או קונפיג הכי טוב, זה הכל תלוי בך, כמובן זה תלוי גם בקונפיג, אבל כמעט ולא, כל מה שצריך זה 3 פקודות מאוד מאוד בסיסיות של רייטים, שיש אותם לכולם אני בטוח ב 99 אחוז!, ואת הבינדים שאתה רגיל אליהם, וזהו.
    ואל תקשיב לכל אלה שאומרים לך שיש להם קונפיג עם ריקיול מיוחד או
    ריקיול 0.002 , זה סתם שטויות שמישהו המציא, אין דבר כזה ביכלל. הכל עיניין של הרגל, אני יכול להבטיח לך שאם היית מתרגל לשחק עם הקונפיג הבסיסי של המישחק, במשך שנה, אתה לא היית משנה אותו בחיים ובישבילך זה הקונפיג הכי טוב.

אה כן ועוד משו, אל תשחק בפאבליק, תנסה להיכנס יותר למשחקים, תכיר אנשים בוונטים, תשחק איתם מישחקים או כנס לגאטרים מהמירק.

GL
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי matan1q2w
    לויגיימס יש קלאבים, אם אני לא טועה בקרוב אמור לצאת סידור באתר שבו אתה תוכל להירשם לקלאבים בקלות, בינתים כל אחד יכול להיכנס לקלאבים.
    יש תוכנה - busted, פעם היה קישור, אני לא יודע אם הוא עדיין קיים, אני ינסה למצוא אותו.

תשמע לגבי טיפים, לא משנה כמה פעמים יגידו לך שאתה צריך להוריד את הכוונת ככה וככה שאתה מרסס, ולכןן לראש או את העצה המטוטמטמת הזאתי לרסס לבטן ואז הכוונת עולה לראש, או כל מני שטויות כאלה של להתכופף, זה לא משנה כמה טיפים יגידו לך, בתכלס מה שבאמת ישפר אותך יהיה הזמן, ככל שתשחק יותר אתה תבין יותר את המישחק, ואתה תשחק יותר טוב והכל ישתפר,

טיפ היחידי זה אל תשחק עם צ'יטים, גם אם זה לנסות, זה הורס הכל, וגם יכול להידפק לך החשבון.

לגבי הקונפיג, תוציא את זה מהראש - אין דבר כזה קונפיג יותר טוב, או קונפיג הכי טוב, זה הכל תלוי בך, כמובן זה תלוי גם בקונפיג, אבל כמעט ולא, כל מה שצריך זה 3 פקודות מאוד מאוד בסיסיות של רייטים, שיש אותם לכולם אני בטוח ב 99 אחוז!, ואת הבינדים שאתה רגיל אליהם, וזהו.
    ואל תקשיב לכל אלה שאומרים לך שיש להם קונפיג עם ריקיול מיוחד או
    ריקיול 0.002 , זה סתם שטויות שמישהו המציא, אין דבר כזה ביכלל. הכל עיניין של הרגל, אני יכול להבטיח לך שאם היית מתרגל לשחק עם הקונפיג הבסיסי של המישחק, במשך שנה, אתה לא היית משנה אותו בחיים ובישבילך זה הקונפיג הכי טוב.

אה כן ועוד משו, אל תשחק בפאבליק, תנסה להיכנס יותר למשחקים, תכיר אנשים בוונטים, תשחק איתם מישחקים או כנס לגאטרים מהמירק.

GL

אפשר להגיד שהבחור כיסה הכל...
    תודה רבה לך מתן :-)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    נכתב במקור על ידי Saidian
    אפשר להגיד שהבחור כיסה הכל...
    תודה רבה לך מתן :-)

אין בעד מה הראלוש : )
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    פשי תודה רבה.. לפני שאני יהיה בגאטרים משחקים וכל זה אני מעדיף להתאמן בקלאבים אחרים(לא של וי גיימס) אבל אתם עוד תראו אותי..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    כולם אומרים שהם תותחים במשחק אבל ראיתי סרטונים של אנשים מארהב והם מפחידים!!
    סמים זה לא הכול בחיים........יש גם חשיש
    שתף ב-Google+

הרשמה