תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    עיר
    יבנה
    טוב אז אני לא יודע אני מתלבת בין druid ל wariror אוו hunter מה יותר טוב וכיף בבקשה תודה לכל מי שעוזר

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    Warrior הוא סתמי (לדעתי) Hunter הוא יותר מדי חזק...אבל קצת מבאס כי רוב הדמויות הם הנטר
    Druid יש שיריון בסדר קסמים טובים ברמות גבוהות ולחשי ריפוי. סה"כ הבחירה שלי ממה שאתה מתלבט הוא Druid כי הוא יכול להיות סוגים שונים של מקצועות, כמו, Cat Form-Rogue
    Bear-Warrior (והוא יכול להטיל לחשים בצורה הזאת)

או הנטר, שפותח לכולם תתחת!

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    עיר
    יבנה
    טוב אם מישהו רוצה להמליץ לי חוץ ממה שנתתי זה גם בסדר וגם מה הדרך הטובה לעלות רמות כי אני רק רמה 13 אם ה druid ואני משחק בערך שבוע אם ה druid :sad3:

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    warrior הוא לא סתמי!!! אי-אפשר בלי לוחמים בואו כל מי שעשה ריידים לפיניי הברנינג כרוסייד
    יודע. דרויד יכול להיות טוב בישבילך מאחר שהם מחליפים צורה ללוחם ורוג כביכול זה נותן לך אפשרות להיות עושה נזק או סופג נזק או הצורה הרגילה שפשוט עושה קסמים.

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    יש לי כאן לינק לאתר שיש בו את כל המאפיינים של כל גזע ורמה (CLASS) כולל מאפיין בשם "כיף (FUN)" אולי זה יעזור לך לבחור.
    מקווה שיעזור לך..

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    עיר
    יבנה
    טוב תודה למרות ליפני שנכנסתי ללינק אז בחרתי druid ^^

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    הגעתי עם הWARRIOR שלי לLVL25 והוא לא היה משהו, עכשיו אני עם הDRUID שלי בLVL10 והוא מפגיז!
    גם MAGE חזק מאד לפי מה ששמעתי.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי NightMuse
    הגעתי עם הWARRIOR שלי לLVL25 והוא לא היה משהו, עכשיו אני עם הDRUID שלי בLVL10 והוא מפגיז!
    גם MAGE חזק מאד לפי מה ששמעתי.
    דרואיד היה לדעתי הקלאס הכי שווה עד הNERF של 2.0.10...
    זה החלשה משמעותית מה ששמו להם....
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    21.01.2007
    נכתב במקור על ידי NightMuse
    יש לי כאן לינק לאתר שיש בו את כל המאפיינים של כל גזע ורמה (CLASS) כולל מאפיין בשם "כיף (FUN)" אולי זה יעזור לך לבחור.
    מקווה שיעזור לך..
    זה לינק ממש ישן, כל כך הרבה דברים השתנו מאז שזה נכתב שאין לך מושג, חוץ מזה שמי שכתב את זה הוא לא איזה תותח WOW אז אל תסמכו על זה במאה אחוז...

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    הברקת
    השאלה היא איזה סגנון משחק אתה אוהב.

Warriors בהחלט גורמים נזק, אבל המטרה העיקרית שלהם בקבוצה היא לספוג נזק, מה שנקרא tank. אם אתה אוהב להיות צמוד למפלצות ולא מתעצבן מזה שהן מרביצות לך בחזרה - יש סיכוי טוב שתהנה.

Hunters הם גורמי נזק, או dps (בדומה ל mages ו rogues). בדרגה 10 הם גם מאמצים חיה, ולכן החיה סופגת את רוב הנזק עבורם, בזמן שהם יורים מרחוק. זה די אלגנטי להיות צייד, אבל אני משוחדת.

Druids מאפשרים מגוון יותר מכולם. הם יכולים להטיל קסמי ריפוי כמו Priests או Paladins, אבל גם יכולים לשנות צורה לחיה ולפעול כמו tank. הדרואיד נחשב קלאס למתחילים בדיוק בגלל היכולת הזו, שבה לא צריך להתחייב לסגנון משחק ברגע הראשון.

אם אתה נסגר על סגנון משחק מועדף (קרב מרחוק/קרוב, גרימת/ספיגת נזק, לחימה/ריפוי וכדומה), אתה מוזמן לפרט ואשמח לעזור לך לבחור דמות מתאימה.
    Rehab Is For Quitters
    ליהי אזר (גיימרית, כתבת, א' מפיות)
    (Gadia (Draenei Huntress

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    עיר
    יבנה
    טוב אז אני בחרתי druid אבל יש לי שאלה מה אני צריך ליבחור כדי שברמה 30 אני יהיה נמר ( צ'יטה ) גם לפי דעתי זה נזק טוב וגם החיה אהובה עלי זה נמר :inlove:

תודה לכל מי שעוזר

הרשמה