תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    שלום,
    האם אתם מכירים אתר שאפשר להוריד ממנו דמו של HL2 בקצב סביר, ובלי הרשמות מיותרות?
    היה פעם בויגיימס, אבל זה כבר לא נגיש.
    שם ברשת פס3: KilimSO.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אני חושב שהדרך היחידה היא דרך סטים... אז אם יש לך סטים, תוכל להוריד אותו משם. אם אין לך, תאלץ להוריד מהאתר של סטים ואז להוריד... מעורב בעניין הרבה הרשמות ובעיות וגם אם אתה מוריד את זה ממקום אחר, זה עדיין אותו המצב כי צריך סטים בשביל להפעיל אותו.

אם אתה רוצה את הדמו בשביל לבדוק האם המשחק שווה קניה, אין לך סיבה לעשות את זה. הוא אחד המשחקים הטובים ביותר שנוצרו אי פעם והוא מאוד מומלץ... גם הפרק שיצא אחריו נהדר.

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    אוקי כנס לקישור הזה

http://www.download.com/3120-20_4-0....0life&tag=srch

ותוריד את הדבר הראשון

קוראים לזה HL2 demo

אם אני לא טועה...

בקיצור ההורדה הראשונה ... המהירות לא הכי גבוהה אבל בכל זאת תשאיר את זה ללילה ויש לך תמשחק
    There are alot of noobs in BF2
    YOU ARE ONE OF THEM

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    אני חושב שהדרך היחידה היא דרך סטים... אז אם יש לך סטים, תוכל להוריד אותו משם. אם אין לך, תאלץ להוריד מהאתר של סטים ואז להוריד... מעורב בעניין הרבה הרשמות ובעיות וגם אם אתה מוריד את זה ממקום אחר, זה עדיין אותו המצב כי צריך סטים בשביל להפעיל אותו.

אם אתה רוצה את הדמו בשביל לבדוק האם המשחק שווה קניה, אין לך סיבה לעשות את זה. הוא אחד המשחקים הטובים ביותר שנוצרו אי פעם והוא מאוד מומלץ... גם הפרק שיצא אחריו נהדר.
    הרבה הרשמות ובעיות?
    מאיזה חור יצאת?

ליצור חשבון סטים ולהוריד משהו ממנו לא יכול להיות יותר קל, במיוחד עם העדכון הדיי חדש.
    אל תטעה אנשים, אם אתה לא יודע עדיף שתשתוק.
    אני גם מתאר לעצמי שאין לך סטים בכלל.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הרשמה