תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    איך מחשבים את דירוג האתגר של דמות?
    לדוגמא: מה דירוג האתגר של לוחם בדרגה 10
    או מה דירוג האתגר של מינטאור ברברי ברמה 8?

ואם אני רוצה להתעלל בשחקנים עם בוס חזק - כזה שמתחילים איתו עם 100% משאבים וגומרים אותו עם 1-2 מחברי הקבוצה מעולפים והשאר גוססים
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    לפי החוקים היבשים, כל דרגה במקצוע שחקן מוסיפה 1+ לד"א (אז אלף לוחם 10 יהיה בד"א 10).
    יוצא הדופן הוא יצורים עם ק"פ גזע: מרבית המקצועות הם "לא משוייכים" עבורם- כלומר, מוסיפים רק 0.5+ לד"א עבור כל דרגה, עד שמספר הדרגות במקצוע יחיד שווה לק"פ.

לדוגמה, בגביר (ד"א 2, 3 ק"פ):
    בגביר ברברי 2 יהיה בד"א 4, כי ברברי הוא מקצוע משוייך עבור הבגביר (וכך גם לוחם ונוכל).
    בגביר מכשף 2, לעומת זאת, יהיה בד"א 3- ק"פ הגזע והטלת הלחשים שלו לא ממש הולכים ביחד.
    בגביר מכשף 3 (הק"פ ודרגות המכשף שווים) יהיה בד"א 3 ("3.5", למעשה), אבל המכשף הופך להיות מקצוע משוייך עבורו- כל דרגת מכשף נוספת, מעבר לשלישית, תגדיל את הד"א שלו ב-1.

למרות זאת, תמיד מומלץ לפעול גם לפי ההרגשה- אם בגביר מכשף 2 הוא בד"א 3, אולי גם לוחם 3\מכשף 1 הוא לא בדיוק בד"א 4.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    בקשר לשאלה השנייה אני יענה לך.
    מס"ך שה"ם - אתה מסתיר את כל הנתונים של הבוס שלך מאחורי המסך מטיל את הקוביות שלו מאחורי המסך.
    אתה שליט המבוך אתה קובע את הכל אתה רוצה שהקבוצה בקושי תשרוד את הקרב תדאג שזה יהיה ככה.
    Peace is our profession, killing is just a hobbyדיפלומטיה: האומנות הפטריוטית של לשקר בשביל המדינה שלך
    The more you complain, the longer God makes you live
    להיות בטוח: לטעות בקולי קולות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    נכתב במקור על ידי EmperorOfNothin
    בקשר לשאלה השנייה אני יענה לך.
    מס"ך שה"ם - אתה מסתיר את כל הנתונים של הבוס שלך מאחורי המסך מטיל את הקוביות שלו מאחורי המסך.
    אתה שליט המבוך אתה קובע את הכל אתה רוצה שהקבוצה בקושי תשרוד את הקרב תדאג שזה יהיה ככה.
    אני מודע לזה אבל גם לקושי צריך להיות הגיון- לקבוצה ברמה 4 בוס בדרוג אתגר 10 הוא בלתי אפשרי , מה הרמה של בוס כזה? רמת הקבוצה +3 +4 +2, אין לי כוח לבחון את זה על השחקנים.
    אגב ,איך יודעים אם מקצוע הוא משוייך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    הגיון בסיסי, אתה קורא על המפלצת ומחליט האם זה משויך או לא.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    טל מנשה
    בד"כ מפלצת שקשה לדמויות זאת מפלצת בד"א אחד מעל הדרגה הממוצעת של הדמויות
    בד"כ מפלצת שהיא אתגר לדמיות זאת מפלצת ב2 דרגות מעל ההדרגה הממוצעת של החבורה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    לפי מה שכתוב במגדיר מפלצות, דרוג אתגר של מפלצת הוא שווה לדרגתה של חבורה ממוצעת בעלת ארבעה שחקנים כאשר כל אחד מהשחקנים משתמש ב25% מהמשאבים שלו. אם תעשה חישוב מהיר תראה שדרוג אתגר בעצם יהיה שווה לדמות ממוצעת שתשתמש ב100% מהמשאבים שלה.
    אולי המידע יעזור....

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    נכתב במקור על ידי yoyodragon
    לפי מה שכתוב במגדיר מפלצות, דרוג אתגר של מפלצת הוא שווה לדרגתה של חבורה ממוצעת בעלת ארבעה שחקנים כאשר כל אחד מהשחקנים משתמש ב25% מהמשאבים שלו. אם תעשה חישוב מהיר תראה שדרוג אתגר בעצם יהיה שווה לדמות ממוצעת שתשתמש ב100% מהמשאבים שלה.
    אולי המידע יעזור....
    באמת שזה נראה פחות...
    וואני הייתה בטוח שזה -20%
    שתף ב-Google+

הרשמה