תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    כתבה שכולה ההסטוריה של C&C, אתם מפרסמים כתבת רשמי דמו ששליש ממנה, לא פחות, עוסק שוב בעלילה ובהסטוריה של C&C. לא מיותר? היה אפשר לכתוב עוד קצת על הרשמים הראשונים. :\

" אין לי מושג... אני לא מבין כלום בצלילות, ואני גם לא רוצה להבין כלום בצלילות. אני שונא צלילות. אני שונא ים וכל מה שקשור בו: שונא דגים ושונא אלמוגים ושוניות. שונא ספינות, סירות, משחתות, נושאות מטוסים, חסק'ה ואוניות. אני שונא מספנות, מבדוקים, מזחים, רציפים ושוברי גלים. אני שונא שיט, ימאות, חובלות. אני שונא גלים, מלח וקצף.את החוף אני דווקא אוהב."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.10.2006
    עיר
    תל אביב
    "הבינה המלאכותית של המשחק טובה, אבל לא מתקרבת לאכזריות שמצאנו ב-Company of Heroes כששיחקנו נגד המחשב. שחקנים מנוסים לא יתקשו לנחש מאיפה תגיע המתקפה הבאה או למנוע אותה."

יצא לך לפתוח את הטאב של דרך חשיבת האויב?
    בניגוד למשחקי CnC הקודמים כאן אפשר לבחור האם הצבא שנגדך הוא לא רק
    Easy \ Medium \ Brutal
    אתה גם יכול לבחור במה הוא מתמקד.
    Turtle\Rusher etc etc.
    לדעתי זה קידום עצום באיכות הAI
    אם לא התרשמת מקושי הAI אני מציע לך לנסות לשחק נגד Brutal Rusher.
    לא תשרוד חמש דקות.
    זקן מדי בשביל החרא הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    למרות שחצי משפט היה נכון ככל שזה נוגע ל-Brutal... אתה אכן לא מתקשה לנחש מאיפה תגיע ההתקפה (מכל הכיוונים) אבל למנוע אותה זה סיפור אחר. אני חושב שה-Brutal פה יותר ברוטאלי מ-7 ברוטאלים במשחקים הקודמים בסדרה. וזה רק נעשה חמור יותר מעצם העובדה שהוא גם מתוחכם... הוא יודע מה אתה בונה ומגיע עם קאונטר מתאים, משתלט על המפה, עושה פגע וברח על מהנדסים, מתקמפר במרכז המפה ואם הוא רואה שהוא לא יכול לנצח אז הוא פשוט לא בא... עד שיש לו מספיק כוחות. בחיים לא נהניתי לשחק נגד AI כמו שאני נהנה במשחק הזה. האמת שהבחורים ב-EALA בכלל עושים עבודה טובה כשזה מגיע ל-AI במשחקים החדשים שלהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    הדמו באמת שולט אני בדיוק היום רוצה לנסות את הסקרימיש כי לא היה לי זמן עד עכשיו

נ.ב. עוד החודש יהיה לי את המשחק ואני ישלם רק 50 שקל עליו(אני קונה מקורי שלא תחשבו) פשוט שיש לי תלוש נחמד של 200 ש"ח בבאג ככה שאני בקושי אשלם מהכסף שלי
    מור - MPTG
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    בשבילי בינה מלאכותית זה לא דפוס בודד או מערכת חוקים (שזה מה שהמשחק הזה מציג), אלא אויב שבאמת משתנה ומגיב לכל דבר שאתה עושה.
    אפילו ברמת Brutal אתה הוא זה שמגדיר למחשב את ההתנהגות שלו או את הדפוס הכללי של התנועה שלו, והוא לא יוצא ממנו גם אם זה ממש יועיל לו.
    זה מה שהתכוונתי- אתה תמיד תוכל להיות כמה צעדים קדימה ברמת הידיעה. כמובן שלמנוע מתקפה בברוטאל זה לא קל לא משנה מה תעשה גם אם ידעת מאיפה היא תגיע וכמה חיילים יהיו בה, אבל זה לא בינה מלאכותית, אלא סתם רמת קושי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    אני מקווה שהם לא הרסו את המשחק אני הולך אולי להוריד תדמו ולראות
    There are alot of noobs in BF2
    YOU ARE ONE OF THEM
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    אני הייתי רוצה לראות מאמר שבאמת מנסה לבחון לעומק את הנוד ולא מתאר אותם כלאחר יד בחצי שורה כ'כת טרוריסטית'. שמתי לב לזה גם כאן, וגם בכתבה על ההסטוריה של הסדרה (שם בכלל היה יותר מתאים להרחיב).
    גם אם בסופו של דבר הם טרוריסטים חסרי רחמים, שווה לנסות להבין מה הוביל לזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    אני מסכים עם תגובה מס' 2: השיפור בAI הוא בהחלט משמעותי, פשוט עוד לא ראינו אותו.
    שיחקתי מספר פעמים בסקירמיש של הדמו ויש שיפורים, המחשב כן בונה מערכי הגנה או תוקף בשיטת הAurora מג'נרלס, בנוסף עוד לא ראינו חצי מהאפשרויות שהוזכרו (turtler, rusher וכו').

לגבי הגרפיקה ובכלל אני חושב שאתה משווה את CoH כל הזמן בהשוואה שלא ממש מתאימה פה, מאחר וCoH הוא בדיוק אותו ג'אנר. הגרפיקה של C&C3 בהחלט הגרפיקה המרשימה ביותר שנראתה במשחק אסטרטגיה קלאסי, ואני מחזק את דעתך גם לגבי הסאונד.

דבר אחרון שבינתיים בהחלט הגניב אותי אבל אני משער שבעתיד יציק לי אם זה ימשך הוא ההרס של נשקי העל (להלן SW). ראיתי רק את הNUKE והION CANNON אבל הם בהחלט "מעלימים" בסיס ברדיוס גדול... אאוץ'

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    כשמדברים על AI במשחקי מחשב אז בוודאי שלא מדברים על משהו שהולך להיות שווה לתודעה האנושית, אלא על מערכת של חוקים שמזייפת את זה על הצד הטוב ביותר.

ההבדל בין C&C3 למשחקים אחרים הוא שאתה אכן מגדיר למחשב את ההתנהגות, אבל לא לפי ההגדרות לפני המשחק אלא לפי המהלכים שלך במהלך המשחק. משחק אחד נגד ברוטל יכול להיות שונה לחלוטין ממשחק אחר נגד ברוטל, אם אתה משחק אחרת.

אני לא בטוח כמה התעמקת בהתנהגות שלו, אבל אתה בהחלט תראה אותו משנה את דרך ההתנהגות שלו כשזה מועיל לו. הוא נמנע מלתקוף כאשר הסיכויים לנגדו, הוא נמנע מלתקוף איזורים מבוצרים היטב והוא מגיע מוכן להתמודד עם היחידות שבנית, כלומר, הוא לא בונה פשוט הכל אלא ספציפית את היחידות שהוא זקוק להן, מה שמשתנה ממשחק למשחק.

זה לא מעבר למערכת חוקים, אבל זה בהחלט הרבה יותר מרשים ומהנה ממה שנתקלתי בו עד היום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    הם היו צריכים לפצות על הכתבה הקודמת, שנכתבה פשוט רע.

והצליחו אפילו. כל הכבוד.
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    ביום בהיר ויפה נפלו כמה מטאורים חביבים מו השמיים, שהחילו מינרל ירוק ומוזר (אתם כבר מנחשים מהו...).
    הדבר המוזר הזה שגילו, התפשט במהירות, וגם גילו שאפדר להפיק ממנו דבים נחמדים.
    אבל מצד שני הוא הרסני ביותר, ולכן הוקמה ברית ה GDI במטרה למזער את הנזקים.
    כמו בכל סיפור, תמיד צץ איזה רשע ורצה את הטיבריום לעצמו, מבלי אכפתיות להרוג בשבילו.
    כן, כן, זהו קיין.
    הוא הקים ברית משלו (מעניין מאיפה הכסף?) וקרא לה NOD.
    מכאן הוא התחיל להילחם ב GDI במטרה לקחת את הטיבריום לעצמו.
    בהתחלה הוא פעל במחתרת (כפי שאתם רואים בטכנולוגיות ההעילמות שלו בדמו...) ושצבר כוח התחיל להשליט טרור על העולם. סוף טוב הכול טוב- קיין מת.
    בחלק השני יש את אותה מלחמה ישנה וטובה, רק עם גוקים שנוצרים ע"י אנשים שנפגעו מטיבריום. זה הכול, ועם טרוריסט חדש.
    בשלישי קם קיין לחיים (מוזר...) והתחיל את המלחמה בשלישית, ומכאן מתחילה העלילה של השלישי.
    מקווה שנתתי לכם קצת רקע.
    עכשיו יש את ההמשך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    לא ממש מדויק שלא צריך מחשב טוב...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    המחשב הכי טוב בבית שלי יש לו 3K GHZ ו רדאון 9550 משהו כזה
    ובכל זאת המשחק רץ על הגדרות
    נמוכות-בינוניות...אומנם חלק אבל נמוך...ניסיתי להתאים לו הגדרות גבוהות יותר אבל הוא מקרטע מאוד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    ראיתם איזה גודל עשו את תותח היונים?!!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!??!?!?!??!?!?!?!?
    לא צריך לטרוח לבנות צבא רק הגנות לבסיס עד שהתותח מוכן!!!!
    "אישה שמנה נכנסה לחנות הנעליים היום עם הבן שלה, הוא ביקש ממני בלון, אז שאלתי אותו למה? הרי כבר יש לך אחד"

אל באנדי
    הוגה דעות מודרני

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    הדמו הרשים אותי מאוד לטובה! מחכה שהמשחק יגיע לארץ...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    תגידו...
    מישהו באמת הצליח לנצח בקרימיש עם ברוטאל?
    ניסתי כמה אסטרטגיות והם לא עלו יפה...
    ניסתי לכבוש את האדמה מלמטה או מצד שמאל ואת ה "נפט" או איך שקוראים לזה ובכל פעם אני לא מצליח לבסס את עצמי בבסיס כדי להתכונן למתקפה...
    מישהו הצליח?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2007
    תורידו אותו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    הרצתי את COH על מינימום זה יעלה לי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    נכתב במקור על ידי Bender
    ראיתם איזה גודל עשו את תותח היונים?!!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!??!?!?!??!?!?!?!?
    לא צריך לטרוח לבנות צבא רק הגנות לבסיס עד שהתותח מוכן!!!!
    כן הא ? .
    שהפעלתי אותו פעם ראשונה חשבתי שהוא יהיה סתם יריית לייזר קטנה ומחורבנת שיורדת מהשמיים
    שנייה אחרי שאתה לוחץ כמו במשחקים הקודמים, פה זה חתיכת פאקינג נשק להשמדה המונית !
    זה פשוט שינוי עצום ! נראה כאילו הוא מבוסס על ה-ion canon
    מ- Rengade (אתם יודעים, הוא לא עובד ישר והוא חתיכת עמוד אור ענקי XD )

THE HOLY MOTHAFUCKA ION CANON
    שתף ב-Google+

הרשמה