תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    אנחנו מחפשים שחקנים Dawn Of War טובים להרחבת הקהילה שלנו. כרגע אנחנו כ14 ילדים והיה ויהיו פה שחקנים. יש סבירות טובה שנעבור לפה. ונקיים פה את הטורנירים שלנו.

אז שחקני DOW תשאירו פרטים.
    G.W

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    יש לי חבר שמשחק בזה, אני יכול להזמין אותו.

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    אני די שחקן טוב ב-dawn of war

הצטרף בתאריך
    05.03.2007
    אני רואה שאין היענות רבה, אך בכל זאת, לאלו מכם הבודדים שכן רוצים לקחת חלק בקהילה הישראלית של DOW, אני מזמין אתכם לעיין בדיון הראשי של הקהילה.

הדיון נמצא בפורום אסטרטגיה באתר Gamer.
    http://www.gamer.co.il/gamer2/php/re...TopicID=816751

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    אממ אין עוד אנשים כאן שמשחקים ב DOW/DC ?

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    איך המשחק??
    איזה פוקי....
    0130-1761-5985-סמאש
    0866-9669-7894-0660-ווייייייי

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    זה משחק RTS
    למי שמכיר את company of heroes - אז dawn of war זה משחק שפותח ע"י אותה חברה לפני 3 שנים בערך, ו dark crusade זאת ההרחבה החדשה שלו (הרחבה, אך אפשר לשחק בזה גם בלי המקורי).
    המשחק מציג גישה חדשה לאיסוף משאבים - אין יותר מכרות זהב שצריך לאסוף מהם משאבים אלא יש מס' נקודות במפה, שאתה צריך להתשלט עליהם, ושליטה בהם נותנת לך יותר משאבים. דבר זה יוצר תחרות על שליטה במפה ועל הנקודות הללו, ככה שכל הזמן יש אקשן וקרבות סביב נקודות אסטרטגיות כאלה, כיוון שיותר משאבים - יותר צבא, יותר צבא - ניצחון ברוב הפעמים.
    יש ב DOW ארבעה גזעים שניתן לשחק איתם: space marines, כאוס, אורקים ואלדר. אם יש לך גם את חבילת ההרחבה winter assault אתה יכול לשחק גם עם ה imperial guard. לעומת זאת, ב dark crusade שהוא מה שנקרא "stand alone" יש שני גזעים בלבד - נקרונס וטאו. עם זאת, אם יש לך גם את המשחקים הקודמים, אתה יכול לשחק ככה עם כל הגזעים - עד ל 7 גזעים!

זה משחק אסטרטגיה מהיר מאוד, עם הרבה אקשן, בעיקר בזכות השיטה של הנקודות האסטרטגיות, מה שמוביל למשחקי מולטיפלייר אינטנסיביים ומהנים מאוד.

אתה יכול לנסות את הדמו של המשחק, ולבדוק אם אתה אוהב אותו, רק יש לזכור שהמולטי הוא פי 10 יותר מהנה מאשר המשחק לשחקן יחיד (שהוא די בנאלי יש לציין)

הצטרף בתאריך
    08.05.2007
    עיר
    אשדוד
    יתכן שבקרוב נעבור לפה מגיימר, ונשמח לצרף ולהכיר חבר'ה שיש להם את המשחק.
    The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    אצ'קלונה
    עוברים לפה!

הרשמה