תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 36
    הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    כבר הרבה זמן אני חושב לעשות תוכנה כלשהי שתקדם את הקהילה בדרך כזאת או אחרת.
    בהתחלה חשבתי לעשות תוכנת "רשימת המתנה" כאשר אחד הסרברים מלא, ובמקום ששמונה אנשים יחכו מחוץ לסרבר מלא כולם פשוט יאכלסו את הסרבר הריק. כך שלא יווצר מצב שהרבה אנשים מחכים ואף אחד לא משחק.
    יש רק בעיה אחת- הרעיון לא הכי פרקטי. הרבה אנשים שיראו סרבר ריק לא יכנסו לרשימת המתנה, אלא פשוט יוותרו ויסגרו את המשחק.
    אז הבעיה שלי היא כזאת: אני ממש אוהב לתכנת ואני ממש אוהב FEAR, אבל אני לא יצירתי :un1:. אז אם יש לכם רעיון לתוכנה(במקרה והוא לא קשור ל FEAR אני אשמח לשמוע עליו בפרטי) תפרסמו אותו פה!

עוד דבר אחד, לפני שכולם זורקים פה רעיונות- אני לא תכנת מקצועי, אבל אני יודע לעבוד עם אינטרנט ושטויות(העברת טקסטים\קבצים).
    "Democracy is founded on one simple rule: get out there and vote or i'll motherf*cking kill you", puff daddy, southpark
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אני יודע שבCS יש אפשרות כזאת
    אתה משחק בשרת בזמן שאתה נמצא ברשימת המתנה לשרת אחר
    ברגע שמתפנה מקום אתה אוטומטית עובר לשרת שבו אתה נמצא בהמתנה
    זה יכול ליהיות ממש ממש חמוד
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    העברת טקסטים?!

שפר את הצ'אט במשחק! (מקסימום תוכנה חיצנית ש'מתלבשת' על מערכת הצ'אט במשחק. האם אעז לומר זאת? VoIP FTW -צ'אט קולי!)
    Which is better, eternal happiness or a ham sandwich? It would appear that eternal happiness is better, but this is really not so! After all, nothing is better than eternal happiness, and a ham sandwich is certainly better than nothing. Therefore a ham sandwich is better than eternal happiness.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    חחח כאילו אתה יכול לתכנת משהו מעבר לדברים שפותחים את ה CD.
    XD
    הממ... אתה חושב שאתה יכול לעשות תכנה שמאפשרת שינוי פשוט של הגדרות השרת? תוכל להשתמש במדריך שדני יפרסם מתישהוא.
    אולי זה יביא לכך שסוף-סוף יעדכנו את השרתים כמו שצריך :/

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    תמציא צ'יטים ם:
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    XD
    קרעת אותי
    יש בכלל בוטים וכאלה לFEAR? קשה לי להאמין שזה כל-כך פשוט לבנות בוט שמחשב מספיק מהר כדי לפגוע במטרה בלי לאג שנגרם מהחיבור לאינטרנט והעובדה שהמשחק כבד אחושרמוטה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    תוכנה שמתלבשת על המשחק זה קצת מעבר ליכולות שלי, בלשון המעטה .
    צ'אט קולי אני יכול לנסות להכין, אבל כשיש תוכנות כמו ונטרילו וסקייפ אני לא רואה מה הטעם :un1שלא נדבר על העובדה שצריך שרת).
    רשימת המתנה כמו ב CS זה מסובך מאוד. חוץ מזה אני צריך את הקוד הפתוח של המשחק, שגם אם היה לי אותו לא הייתי יודע מה לעשות.

לגבי שינוי הגדרות השרת- אפשרי מאוד, אפילו יחסית קל. אני רק צריך שדני יסביר לי מה הולך בתוך קובץ ההגדרות(או לחילופין לחכות למדריך). אהבתי את הרעיון של ספיר. אם ויגיימז יאשרו אני גם יכול לעשות שמנהל הקהילה יוכל לשנות את ההגדרות מהבית, בלי צורך באי-מיילים מפורטים.
    "Democracy is founded on one simple rule: get out there and vote or i'll motherf*cking kill you", puff daddy, southpark
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    זה לא ידרוש פתיחה של קובץ EXE ממקור לא מזוהה (AKA יאיר...) על מחשב השרתים שלהם?
    אולי נתקל בבעיה עם זה, אבל אני לא בטוח.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    יש מלא בוטים עם מוד
    coop warfare
    וזה פועל חלק לגמרי, אפילו בשרת שהוא לא ישראלי, הכל אחלה.
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי Tepik
    זה לא ידרוש פתיחה של קובץ EXE ממקור לא מזוהה (AKA יאיר...) על מחשב השרתים שלהם?
    אולי נתקל בבעיה עם זה, אבל אני לא בטוח.
    בגלל זה אמרתי "אם ויגיימז יאשרו". שווה בדיקה, זה יכול לחסוך הרבה מאוד זמן. אני יכול גם להראות להם את הקוד של ה EXE, אם הם מתלבטים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    סבבה
    עשרתווים
    עשרתווים
    עשרתווים
    עשרתווים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי HiViH
    תמציא צ'יטים ם:
    אגב, יאיר גם ככה מרמה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    במידה והשרת מלא התוכנה תשים את השחקן ברשימת המתנה לשרת וברגע שיתפנה מקום בשרת השחקן יכנס
    אם יהיו 4 או מספר סביר אחר שמחכים להכנס לשרת מלא כולם יועברו ביחד ובאותו הזמן לשרת ריק אחר

עריכה: כשכתבתי את התגובה הזאת כתבתי אותה אחרי שקראתי רק את ההודעה הראשית של הדיון, ואחר כך המשכתי לשאר. עכשיו אני מבין שזה לא אפשרי...

DimaIL (10:56 PM) : ‎
    נייה, השאיפה שלי לעתיד נשארה אותו דבר
    ‎DimaIL (10:56 PM) : ‎
    שגאידמק יאמץ אותי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    וחבל שכך. מה שכן אפשר לעשות זה תוכנה שאתה מעפיל כאשר אתה רואה שהשרת מלא והיא בודקת שוב ושוב ומקפיצה לך הודעה כשהשרת מתפנה.
    חיסרון- יכול להיות שהשרת יתפנה ועד שתפתח את המשחק המקום ייתפס :/

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    פשוט תישתמשו בxfire כמוני D;
    רואים ישר כמה אנשים יש בשרת בלי ליטעון את המישחק או לעשות חיפוש אחרי ששומרים במועדפים בשניה, בודקים מדי פעם, אין בעיות.
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני זוכר שניסיתי פעם Xfire וזה היה גרוע ולאגי :/

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    הרעיון ב-Xfire הוא להיות תוכנה לגיימרים שמשחקים במולטי. היא מעולה, מלבד החלק של הצ'אט הקולי, ומאחר ואני משחק רק ב-FEAR במולטי, היא די מיותרת. אמרתי ליאיר שיעשה תוכנה כזאת, שבודקת את הסרבר, כמה אנשים משחקים שם, מי וכמה נקודות יש לכל אחד, אבל הוא לא יודע לעשות כאלה דברים. חוצמזה, Xfire הפכה לתוכנה שממליצים להתקין אותה כשאתה מתקין משחקים שונים, אז אני מניח שיש הסכמים בין החברה שיצרה אותה וחברות המשחקים השונות, כדי לאפשר ל-Xfire להתחבר לשרתים כדי לבדוק את המצב שלהם, ליצור מדרגים של משקים באתר שלהם וכו'.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    אני מישתמש באקספייר רק לפיר וזה עדיין מצויין, לוקח מעט מקום, לא מעט את האינטרנט או מחשב, אני מחובר אז לזה כל זמן שהמחשב פועל לא כמו מסנג'ר וזה, אין שום לאגים באקס פייר ונכון שבהתחלה זה ניראה גרוע ולא מבינים למה זה טוב או איך מישתמשים בזה כמוני, אבל רואים כמה מצויין זה >:ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    היום אני אברר בקשר לתכנה לשינוי ההגדרות. זה יהיה נהדר!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    אני רואה שכנראה הולכים על הרעיון של תוכנה לשינוי ההגדרות, אבל אני אוסיף הצעה משלי ולו רק כדי שיהיה מאגר רעיונות גדול יותר לבחור מתוכו.

אותי זה די מעצבן שאפשרויות השיחה היחידות הן או עם הקבוצה שלך או עם כולם, אז מה לגבי פלאג-אין או תוכנה שמאפשרת "ללחוש" למישהו ספציפית בזמן משחק? נניח שפשוט רושמים בצ'אט <שם שחקן>, רושמים משפט כלשהו ואז התוכנה תשלח את המשפט הנ"ל לשחקן ששמו תואם לשם השחקן.

אם זה פשוט מדי אז אפשר גם להוסיף:
    1. drop-list שבה אפשר לבחור עוד כמה שחקנים (משתי הקבוצות) שאליהם תגיע ההודעה.
    2. אפשרות שליחת הודעות בין שחקנים שנמצאים בשרת לבין שחקנים שעוד מחכים בלובי. לדוגמא- שחקן שנמצא בלובי בוחר שרת, בוחר שחקן מרשימת השחקנים שבשרת ואז התוכנה מאפשרת לו לשלוח הודעה לאותו שחקן בשרת (מן הסתם רצוי שהתראה קולית תתנגן במחשב השחקן שמשחק בשרת על מנת שישים לב שקיבל הודעה).
    3. אפשרות לחסום שחקנים (נראה לי שזה כבר קיים במשחק עצמו) שתהיה תקפה ללחישות (אם mute לשחקנים דרך המשחק עצמו לא משפיע עליהן).
    4. אפשרות לשמירת log-ים של הצ'אט במשחק, כמו ה-history במסנג'ר ואייסיקיו.
    5. הגדלת מספר התווים המקסימלי להודעה בצ'אט המשחק. די נמאס שאי אפשר לשלוח יותר משורה מצ'וקמקת אחת בכל הודעה.

אני יכול להמשיך עוד ועוד אבל נראה לי שזה מספיק לבינתיים. אז יש סיכוי שנראה משהו כזה בעתיד?
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

הרשמה