תפריט ראשי

12311 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 395
    הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נא לכתוב בדיון הזה כל תלונה או בקשה שלכם בקשר לשרתי הראנק. תמונות של TK, בקשות להורדת באנים וכו', הכל לפה, תודה.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    יש לי רק בעיה אחת...
    רשום בחוקים שאם מישהו לוקח רכב ומשהו צועק לו שהוא רוצה להיכנס אז אותם אנשים לא שמים עלינו ופשוט נוסעים עם הרכב..
    ובמפה WAKE ISLAND 2007 הייתי עם הבלאק אוק מהנושאת מטוסים טסתי עם עוד איזה 3 והיה רק חייל אחד שביקש לעלות, חזרתי חזרה פתאום כולם אומרים לי נוווו מה אתה עושה?!?! וגם משהו קילל אותי במקרופון... ואז שהיתפוצצנו לפני נחיתה על האי אז באתי לקחת עוד פעם מסוק ולפני שעליתי פתאום TK

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי RoDeX
    יש לי רק בעיה אחת...
    רשום בחוקים שאם מישהו לוקח רכב ומשהו צועק לו שהוא רוצה להיכנס אז אותם אנשים לא שמים עלינו ופשוט נוסעים עם הרכב..
    ובמפה WAKE ISLAND 2007 הייתי עם הבלאק אוק מהנושאת מטוסים טסתי עם עוד איזה 3 והיה רק חייל אחד שביקש לעלות, חזרתי חזרה פתאום כולם אומרים לי נוווו מה אתה עושה?!?! וגם משהו קילל אותי במקרופון... ואז שהיתפוצצנו לפני נחיתה על האי אז באתי לקחת עוד פעם מסוק ולפני שעליתי פתאום TK
    אתה לא חייב לחזור חצי מפה בשביל לקחת משהו, פשוט תשים לב שכשאתה על הקרקע אם מישהו מבקש טרמפ חכה לו, אותו דבר עם כל כלי הרכב.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    אתה לא חייב לחזור חצי מפה בשביל לקחת משהו, פשוט תשים לב שכשאתה על הקרקע אם מישהו מבקש טרמפ חכה לו, אותו דבר עם כל כלי הרכב.
    לא, זה היה איך שהמראתי..
    ואז הוא אמר שהוא רוצה טרמפ אז חזרתי, אני לא כל כך טוב עם הבלאק אוק אלה יותר עם האפאצ'י אז לקח לי קצת זמן להיסתובב ואז בינתיים כולם נוו מה אתה עושה

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי RoDeX
    לא, זה היה איך שהמראתי..
    ואז הוא אמר שהוא רוצה טרמפ אז חזרתי, אני לא כל כך טוב עם הבלאק אוק אלה יותר עם האפאצ'י אז לקח לי קצת זמן להיסתובב ואז בינתיים כולם נוו מה אתה עושה
    כי זאת היה טעות.אני עד היום זוכר בתקופה של השרת הישראלי הישן
    נכנסו אני,נתנאל נדמה לי זה היה ועוד כמה אנשים להאמר והנהג החליט לתפוס קצת ZZZ
    ולא לנסוע כולם GO GO GO! HIT IT! אני יוצא מהאוטו מסתכל עליו ובאותה שניה נתנאל או מי שזה לא היה יוצא גם ודופק לו הד שוט ולוקח את כולם ..הנהג שלנו חברמן הוא ייקח אותנו לתימן.
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי RoDeX
    לא, זה היה איך שהמראתי..
    פשוט תשתמש בהיגיון פשוט.
    וכמו שאמרתי, כשאתה על הקרקע ומבקשים טרמפ תחכה, אבל אחרי שהמראת פשוט תמשיך, הרי גם לך מותר לשחק לא?

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    פשוט תשתמש בהיגיון פשוט.
    וכמו שאמרתי, כשאתה על הקרקע ומבקשים טרמפ תחכה, אבל אחרי שהמראת פשוט תמשיך, הרי גם לך מותר לשחק לא?
    אוקי סבבה..

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    ירושלים
    בדיוק רציתי לפתוח דיון על בקשה שיש לי בקשר לשרת האינף.

לפי דעתי יהיה טוב להחליף את המפות של 32 שחקנים למפות של 16 שחקנים,
    יהיה פשוט הרבה הרבה יותר אקשן ומשחק יותר אגרסיבי.

שארקי לדוגמא מפה גדולה מדי כשאין בה רכבים אז הקטנת המפה תעשה רק טוב לדעתי, ובקרקנד יהיה הרבה יותר מעניין ואני גם מקווה שיהיה יותר שיתוף פעולה בין השחקנים.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי TheKaWa
    בדיוק רציתי לפתוח דיון על בקשה שיש לי בקשר לשרת האינף.

לפי דעתי יהיה טוב להחליף את המפות של 32 שחקנים למפות של 16 שחקנים,
    יהיה פשוט הרבה הרבה יותר אקשן ומשחק יותר אגרסיבי.

שארקי לדוגמא מפה גדולה מדי כשאין בה רכבים אז הקטנת המפה תעשה רק טוב לדעתי, ובקרקנד יהיה הרבה יותר מעניין ואני גם מקווה שיהיה יותר שיתוף פעולה בין השחקנים.
    כשחושבים על זה זה בהחלט מעניין
    הייתי רוצה לנסות דווקא...

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    אני אומר.. להפוך את האינף לשרת שמותר בו בייס רייפ..
    בייס רייפ זה בריא לאינף.. זה הדרך היחידה לפתור את בעיית המבצר שנוצרת.. להגיע לדגל הופך בלתי אפשרי..
    אכיפת הבייס רייפ יוצרת התקמפרות.. (נשמע מצחיק)

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    עפולה
    אפשר לשנות בשרת ה INF את המפה JALABAD או איך שלא קוראים לה ל 32?- זו מפה ממש טובה וחבל שהיא בגודל הקטן.

נשים הן הטעות השניה של אלוהים.

.If you want to shot, shot don't talk

The good the bad and the ugly

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    יוווווו אי אפשר עם הנובים האלה, תאריכו להם את הבאנים!
    אוקיי, מלפני כמה דק, בשרת הרכבים שני אנשים החליטו לעשות BASERAPING כבד על הUNCAP של הUS בDRAGON VALLEY....
    שני האנשים הם:
    Fox112233 ו...mojo_r SeroniX
    והנה התמונות הממחישות את האירועים: (נא ללחוץ על התמונה לצפייה מלאה...)

שניה לפני הפיצוץ...:
    ועוד אחת אחרונה כדי להראות שגם fox112233 עשה BASERAPE:

אנה, אני מבקש, תטפלו בהם כראוי! :mad:
    יש לי עוד מלא סיבות והוכחות לבסס את טענתי שFOX הזה הוא נוב וממש שחקן גרוע שלא מתאים להיות בשרת שלנו.... אני פתחתי לא ממזמן דיון המראה איך הוא עשה BASERAPE בSHARQI PENINSUELA ושמתי תמונות המראות זאת מצויין, אבל עדיין לא העיפו אותו...
    יש גם להוסיף, שמה שקרה היום קרה ישר אחרי שהאדמין האחרון עזב (KFIRUSH חח)

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    קיבלו באן.

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    תודה.... עכשיו שאלות נוספות:
    1. לכמה זמן הבאן?
    2. (שאלה לא קשורה לנושא) האם אפשר לשם את DRAGON VALLEY בגודל 64? זה יהיה הרבה יותר כיף ומעניין עם מטוסים...

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    נכתב במקור על ידי RegMan
    תודה.... עכשיו שאלות נוספות:
    1. לכמה זמן הבאן?
    2. (שאלה לא קשורה לנושא) האם אפשר לשם את DRAGON VALLEY בגודל 64? זה יהיה הרבה יותר כיף ומעניין עם מטוסים...
    64?
    אם היה GPS לכל שחקן אז זה משהו אחר..

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    חחחחח יהו...... זה הפיל אותי עכשיו LOL

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    אוקי...היום שחקן בשם COBRA SHIKAKO שיחק כל הזמן בתור קומנדר והיה נלחם.
    אמרתי לו אלף פעם שזה אסור והוא לא הקשיב והמשיך לשחק. לפי החוקים זה אסור אני מבקש לתת לו באן.וזה היה איזה חמש ראונדים ברצף, וזה היה מעצבן רצח כי היה צריך UAV ו-VEHICLE DROP ולא היה אפשר לקבל את זה כי הוא רץ לעצמו בתור קומנדר ולא עושה כלום שקשור לתפקיד הזה. אהה..לא הוא כן עשה כשהוא היה צריך רכב הוא היה מפיל אותו לעצמו. והוא לא היה היחיד שחקן בשם BALBALO05 היה עושה את אותו דבר רק שהוא היה בקבוצה הנגדית.
    הנה כמה תמונות עם זה לא מספיק אז יש עוד שחקנים שיכולים להגיד לכם מה היה שם.

אתם מוזמנים לעיין במדריכים מבית היוצר REAPER_082©

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    יטופל.
    רק תנו לי להבהיר משהו בקשר לקומנדר: החוק שאוסר על הקומנדר להלחם הוא כדי למנוע מצבים שקומנדר לא נותן UAV ולא תומך בקבוצה שלו, כמו במקרה הנ"ל. למרות זאת ישנם קומנדרים ואני בתוכם שיודעים לתמוך בקבוצה שלהם יותר טוב מרוב הקומנדרים תוך כדי לחימה, אז קחו בחשבון.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    ירושלים
    אין יחס לתגובה שלי (עמוד קודם)? :\

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    ולמה אי אפשר להצביע נגד קומנדר בשרת הישראלי???
    BF2 Nickname:Ballack885
    Call of duty 4 Nickname:BALLACK885

הרשמה