תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 29
    הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    היום קיבלתי קיק מהזירה בלי שום אזהרה או סיבה
    הרף היה בפייק ניק, ודורון ה"אחראי" לא יודע מי זה.
    מה שאני רוצה לדעת זה, מה זאת השכונה הזאת שיש לילדים קטנים רף שסתם נותנםי קיקים.
    שפניתי לדורון ושאלתי למה קיבלתי קיק (הייתי פונה לרף אבל הוא היה בפייק) התשובה שלו הייתה לינס
    תשובה ממש אידיוטית לנוכח המצב שהייתי אליס וכידוע לכולם או לי לפחות אין באלייס ליינס.
    לאחר מכן שאלתי אותו מי הוא הרף שוב והוא לא ידע; אז לא הבנתי מה הקטע שיש רפים בשרת הם סתם משתמשים בזה כפוזה ולא שומרים על החוקים.
    ולאחר מכן דורון תירץ לי בעוד כמה תירוצים את הקיק שלי
    שאמרו לי להיות אנג ולא הייתי וכו'. דברים שאינם נכונים כלל.

לסיכום ברצוני לדעת מה זאת השכונה הזאת איך לילדים קטנים בני 13 שהבנתי שזה היה סאביור נותנים רף שכל מה שהם רוצים, זה להנות מהעוצמה שלו ולא להשתמש בו בחוכמה, כי אין להם כזאת.
    ועוד משהו למה אין לאנשים שליטה על הרפים?

אשמח אם תענו לי במהרה מכיוון שמירק לא קיבלתי תשובות בכלל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עיר
    חיפה
    בנדו ממש פתח שלטון בנדוניזם פה אה?
    צריך לנשל את בנדו מירושת הרפים אחרת הקהילה תסבול!
    בנדו הוא לא רפ הוא סיסי ורק את אחותו אנחנו אוהבים ולכן משאירים אותו בקהילתנו!
    בנדו, אתה מבייש את דורון! הוא נתן בידך כוח לא יאומן ואתה מנצל אותו לרעה ולא לטובת הקהילה!
    הנה יש לי פה צו ראשון מבית משפט הזירה "DORONTRON" שבחדרה ובו יש לך להמנע ממגע ישיר על לחיצת השרת vGames Arena בכל דרך שהיא! אם תעבור על חוק זה תוענש בחומרה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    אשמח לדעת מה היה הכינוי שלך
    אם במקרה זה היה COMMIT
    אתה זה שלא ממש חכם .. לדחוף אותי שאני עושה LEAN
    לעשות לי TK
    להגיד לי שאני מתקמפר בספאון ומנסה לעשות כל מני דברים
    תעשה טובה .כל קיק שאני עושה הוא מוצדק אז אל תנסה להוכיח כלום - כי זה לא יצליח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    נכתב במקור על ידי suprious
    היום קיבלתי קיק מהזירה בלי שום אזהרה או סיבה
    הרף היה בפייק ניק, ודורון ה"אחראי" לא יודע מי זה.
    מה שאני רוצה לדעת זה, מה זאת השכונה הזאת שיש לילדים קטנים רף שסתם נותנםי קיקים.
    שפניתי לדורון ושאלתי למה קיבלתי קיק (הייתי פונה לרף אבל הוא היה בפייק) התשובה שלו הייתה לינס
    תשובה ממש אידיוטית לנוכח המצב שהייתי אליס וכידוע לכולם או לי לפחות אין באלייס ליינס.
    לאחר מכן שאלתי אותו מי הוא הרף שוב והוא לא ידע; אז לא הבנתי מה הקטע שיש רפים בשרת הם סתם משתמשים בזה כפוזה ולא שומרים על החוקים.
    ולאחר מכן דורון תירץ לי בעוד כמה תירוצים את הקיק שלי
    שאמרו לי להיות אנג ולא הייתי וכו'. דברים שאינם נכונים כלל.

לסיכום ברצוני לדעת מה זאת השכונה הזאת איך לילדים קטנים בני 13 שהבנתי שזה היה סאביור נותנים רף שכל מה שהם רוצים, זה להנות מהעוצמה שלו ולא להשתמש בו בחוכמה, כי אין להם כזאת.
    ועוד משהו למה אין לאנשים שליטה על הרפים?

אשמח אם תענו לי במהרה מכיוון שמירק לא קיבלתי תשובות בכלל.
    תצטט את הלוג שלנו שיהיה נכון לפחות למה לשקר?
    אני יודע מי נתן לך את הקיק ואני יודע מה הסיבה, תמשיך לעבור את החוקים תמשיך לקבל קיקים.
    תפסיקו לבוא בטענות לרפים, תבואו בטענות אל עצמכם אתם לא עושים אובגקטיב ולא עושים ליינס, אלה החוקים של הארנה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    1) אני לא הייתי COMMIT לא יודע על מה אתה מדבר סאביור
    2) דורון אל תנסה להוציא אותי שקרן , שאתה זה השקרן תשים פה את הלוג של השיחה שלנו ותראה שאמרת לי "אני לא יודע מי הרף"
    ושאלתי אותך כמה פעמים והסיבות שנתת לי היו לא נכונות אז אל תזיין בשכל.. אני שולח לך דמו אז תראה ותגיד לי ותראה לי באיזה דקות אני עושה לו TK ודוחף אותו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    אנשים לצערי שכחו או שאולי בכלל לא מבינים את הרעיון של הארינה, הארינה אינו סתם שרת פאבליק, המטרה שלו היא לתת לאנשים לשחק פאבליק עם טעם של משחק קבוצתי. בעבר השרת היה בנוי אחרת לא כולם היו יכולים להכנס אליו. לאחר מכן הוא נפתח בחלקו לקהל הרחב. היום כהארינה פתוח לכולם אנשים מרשים לעצמם לזרוק זין, לעשות מה שהם רוצים ושוכחים איזה כבוד יש להם שהם בכלל בשרת.

ולעצם העניין, השופטים. אמרתי אני אומר ואני יגיד להיות שופט בארינה זה חרא, זה להרוס לעצמך את הכיף, זה לדאוג לאחרים במקום להנות, שופט שלא מבין שרף זה תפקיד לא תואר שלא ישפוט. אבל, ויש פה אבל גדול, כמו כל תפקיד בעולם גם את התפקיד הזה צריך ללמוד זה לא לוקח יום ולא יומיים, לא מספיק לדעת את החוקים צריך ביטחון צריך הבנה צריך קריאת משחק צריך יחסי אנוש צריך הרבה דברים. תנו לשופטים זמן תנו להם לטעות על חשבונכם הם ילמדו הם ישתפרו ובסופו של דבר אלו שרוצים להפיק את המיטב מהשרת גם יהנו מהם.

לשופטים. הזכרתי כבר שלהיות שופט זה חרא אתם רוצים לעזור רוצים לתרום אז תתנו מעצמכם. כל מפה תהיו בספק 2 דקות תראו את המשחק מלמעלה. אם האלייס לא עובדים כצוות סביב האנג, להעיף את כולם לא להתבייש. לא משחקים פה בשביל פראגים, להעיף ככה לומדים תנו לדורון להתמודד עם התלונות אתם תתמודדו עם השרת, לא לפחד לקרוע את כולם!

ודבר אחרון, גם אני נתקלתי ברפים שמשחקים בפייק ואני מתעקש לתת דוגמא כי זה חזר על עצמו. יש רף שקורא לעצמו בשרת משהו כזה <0\ פלוס מינוס. כמה פעמים כבר הערתי לו ביקשתי ממנו וכל פעם הוא רושם לי מה הביות שלי ושולח אותי להזדיין. אז רפים יקרים קחו את עצמכם ברצינות אם משהו נכנס לארינה הוא לא רוצה להזדיין הוא רוצה לשחק. דרך אגב חשוב לציין שהרף הזה שפט מצויין בכל הפעמים חוץ מנושא הפייק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    נכתב במקור על ידי sami-burekas
    אנשים לצערי שכחו או שאולי בכלל לא מבינים את הרעיון של הארינה, הארינה אינו סתם שרת פאבליק, המטרה שלו היא לתת לאנשים לשחק פאבליק עם טעם של משחק קבוצתי. בעבר השרת היה בנוי אחרת לא כולם היו יכולים להכנס אליו. לאחר מכן הוא נפתח בחלקו לקהל הרחב. היום כהארינה פתוח לכולם אנשים מרשים לעצמם לזרוק זין, לעשות מה שהם רוצים ושוכחים איזה כבוד יש להם שהם בכלל בשרת.

ולעצם העניין, השופטים. אמרתי אני אומר ואני יגיד להיות שופט בארינה זה חרא, זה להרוס לעצמך את הכיף, זה לדאוג לאחרים במקום להנות, שופט שלא מבין שרף זה תפקיד לא תואר שלא ישפוט. אבל, ויש פה אבל גדול, כמו כל תפקיד בעולם גם את התפקיד הזה צריך ללמוד זה לא לוקח יום ולא יומיים, לא מספיק לדעת את החוקים צריך ביטחון צריך הבנה צריך קריאת משחק צריך יחסי אנוש צריך הרבה דברים. תנו לשופטים זמן תנו להם לטעות על חשבונכם הם ילמדו הם ישתפרו ובסופו של דבר אלו שרוצים להפיק את המיטב מהשרת גם יהנו מהם.

לשופטים. הזכרתי כבר שלהיות שופט זה חרא אתם רוצים לעזור רוצים לתרום אז תתנו מעצמכם. כל מפה תהיו בספק 2 דקות תראו את המשחק מלמעלה. אם האלייס לא עובדים כצוות סביב האנג, להעיף את כולם לא להתבייש. לא משחקים פה בשביל פראגים, להעיף ככה לומדים תנו לדורון להתמודד עם התלונות אתם תתמודדו עם השרת, לא לפחד לקרוע את כולם!

ודבר אחרון, גם אני נתקלתי ברפים שמשחקים בפייק ואני מתעקש לתת דוגמא כי זה חזר על עצמו. יש רף שקורא לעצמו בשרת משהו כזה <0\ פלוס מינוס. כמה פעמים כבר הערתי לו ביקשתי ממנו וכל פעם הוא רושם לי מה הביות שלי ושולח אותי להזדיין. אז רפים יקרים קחו את עצמכם ברצינות אם משהו נכנס לארינה הוא לא רוצה להזדיין הוא רוצה לשחק. דרך אגב חשוב לציין שהרף הזה שפט מצויין בכל הפעמים חוץ מנושא הפייק.

במקרה השם של הרף שהעיך אותי היה גם <O\
    ואני לא חושב זאת טעות תמימה
    ואני לא הספקתי אפילו לשחק פאבליק הייתי בשרת דקה וקיבלתי קיק ושאני ניסיתי לקבל הסבר כל מה שקיבלתי זה תירוצים וסיבות שבכלל לא נכונות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.11.2006
    נכתב במקור על ידי sami-burekas

הרף הזה היה סביור ... כן הוא רף מצוין הוא יודע את החוקים ויש לו החלטה נכונה , אבל לפעמים הוא ילד קטן :\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    במקרה השם של הרף שהעיך אותי היה גם <O\
    ואני לא חושב זאת טעות תמימה
    ואני לא הספקתי אפילו לשחק פאבליק הייתי בשרת דקה וקיבלתי קיק ושאני ניסיתי לקבל הסבר כל מה שקיבלתי זה תירוצים וסיבות שבכלל לא נכונות.
    אני יצטרך לשאול אותך מה היה הכינוי שלך . כי כל פעם שאני מביא קיק יש לי סיבות מוצדקות
    וערן בקשר לתגובה שלך .. שזה רף בארנה אני לוקח את התפקיד ברצינות כאשר אני מחוץ לארנה
    זה בען זונע להיות ילד קטן :}
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    1) אני לא הייתי COMMIT לא יודע על מה אתה מדבר סאביור
    2) דורון אל תנסה להוציא אותי שקרן , שאתה זה השקרן תשים פה את הלוג של השיחה שלנו ותראה שאמרת לי "אני לא יודע מי הרף"
    ושאלתי אותך כמה פעמים והסיבות שנתת לי היו לא נכונות אז אל תזיין בשכל.. אני שולח לך דמו אז תראה ותגיד לי ותראה לי באיזה דקות אני עושה לו TK ודוחף אותו
    ורק בגלל השטויות שכתבת פה ואיך שאתה מנסה להוציא פה, אני לא יתייחס אליך.
    חסר לך מעט בגרות ורציניות, שיהיה לך את זה תגיד לי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    כמה פעמים savior הביא לי ולשחקנים בארנה קיק בלי שום סיבה מוצדקת
    ופניתי ודורון וכמובן ששום דבר לא השתנה ...
    אמש חברי טרמי שחק בארנה הוא היה בallies וסביור הביא לו קיק על lines
    כנראה ששום דבר לא ישתנה בעתיד savior ימשיך להיות ref כי doron מגן עליו כל פעם מחדש
    אני אישית לא הייתי נותן לו לנהל את ארנה הוא אדם ממש לא רציני וילדותי.
    וכל הודעה שלו תראה ככה"כל קיק שאני עושה הוא מוצדק אז אל תנסה להוכיח כלום - כי זה לא יצליח"
    זה לא יצליח כי דורון מגן עליו.
    אגב הייתי מחזיר את החוק של הreal nick יש עכשיו כפול צ'יטרים וכל אחד עושה מה שבא לו אבל זה בכל אופן רק דעתי יום טוב..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    נכתב במקור על ידי amD
    כנראה ששום דבר לא ישתנה בעתיד savior ימשיך להיות ref כי doron מגן עליו כל פעם מחדש
    וכל הודעה שלו תראה ככה"כל קיק שאני עושה הוא מוצדק אז אל תנסה להוכיח כלום - כי זה לא יצליח"
    אגב הייתי מחזיר את החוק של הreal nick יש עכשיו כפול צ'יטרים וכל אחד עושה מה שבא לו אבל זה בכל אופן רק דעתי יום טוב..
    צודק ב100%
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי amD
    TeRm1 הגיע למירק וכמו בן אדם בוגר החל לקלל את סאויור, ויש כלל שאומר שאין לקלל את הרף או אף אחד מהאנשים המשחקים בארנה, הסיבה מוצדקת סוף סיפור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    נכתב במקור על ידי amD

מסכים איתך לחלוטין.

דורון אתה יכול להגיד שאני לא רציני כמה שאתה רוצה
    שלחתי לך דמו שמראה לך שלא עשיתי כלום, אם בא לך לראות תראה ואם לא אז אל תראה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    זהו לא סוף הסיפור אתה ראית את הדבר מהצד ואתה מנסה להוציא אותו מוצדק term1 היה בfake nick שיחק בארנה וחטף קיק לאחר מכן הוא כנראה מאותה סיבה התעצבן וקילל במירק לסביור אין זכות להעיף שחקנים על רקע אישי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי amD
    זהו לא סוף הסיפור אתה ראית את הדבר מהצד ואתה מנסה להוציא אותו מוצדק term1 היה בfake nick שיחק בארנה וחטף קיק לאחר מכן הוא כנראה מאותה סיבה התעצבן וקילל במירק לסביור אין זכות להעיף שחקנים על רקע אישי.
    לסאויור יש רשות להביא קיק על זה שמקללים אותו במירק \ בארנה. הסיבה שלו מוצדקת ואני עד לכך כי הייתי איתו באותו ונט סוף סיפור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    די לריב בגלל הטמטום הזה,

אכלתה קיק ואי אפשר לשנות את העבר חבל על ה ספאם,

המצב של הרפים היה ככה וישאר תמיד כי שדורון מנהל קהילה זה מה שקורה,
    ביי כולם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    לא זכור לי שהבאתי קיק לך שהייתה באליס ואם אתה חושב שאין סיבה
    תמיד יש .. יש דרכים להתלונן אבל אתם בחיים לא תלמדו גם אם יתנו לכם קיק
    אתם תחזרו ותעברו על אותה טעות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    אוי זה ממש ממש שטויות מה שאתם אומרים הראפים עושים עבודה טובה מאוד...
    ואני מסכים שצריך להחזיר את ה real nick only!...
    נמצא שאנשים משחקים עפ פייק ניים וזה כולל רפים...
    ודרך אגב במקום להתלונן על הרפים אולי תעזרו להם ותפסיקו לתקוף אותם יכול להיות שהם טועים אחרי הכול הם בני אדם ואל תשכחו שאתם משחקים אתם רק משחקים ושרף משחק הוא גם משחק וגם משגיח שכולם יצייתו לחוקים וזה קשה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    נכתב במקור על ידי Dr.sAvior
    לא זכור לי שהבאתי קיק לך שהייתה באליס ואם אתה חושב שאין סיבה
    תמיד יש .. יש דרכים להתלונן אבל אתם בחיים לא תלמדו גם אם יתנו לכם קיק
    אתם תחזרו ותעברו על אותה טעות
    זאת אחת הבעיות שאתה אפעם לא זוכר
    שתף ב-Google+

הרשמה