תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    22.12.2006
    ליושבי ומנהלי הפורום שלום,
    אשמח לדעת מדוע ההודעה הבאה נמחקה מהפורום -
    הפונדק גאה להציג: מתוך האפלה, ספר מפלצות חדש!

מה מסתתר בצללים - אורק, זומבי, עכביש ענק, או אולי איש-זאב... נמאס לכם להשתמש באותם יריבים שוב ושוב? רוצים רעיונות חדשים, מפלצות מקוריות ועוד?

הפונדק הוצאה לאור גאה לחשוף את "מתוך האפלה", ספר מפלצות חדש לק20 המיועד לשימוש עם מבוכים ודרקונים. מתוך האפלה מכיל 112 עמודים, וככזה הוא יהיה הספר העברי הגדול ביותר שיצא לאור. בתוכו תמצאו מגוון עשיר של מפלצות חדשות, שימלאו את שחקניכם פחד ויציבו בפניהם אתגרים חדשים. בספר יש כ-70 מפלצות לשימושכם.
    בתוך הספר תמצאו גם דברים אחרים, אפלים לא פחות מיצורים מזוויעים - פרק נוסף מוקדש לתיאור שבעה ארגונים מרושעים, החל בילדי הנערץ, כת של מטורפים דתיים וכלה בנצי הלילה, ארגון פשע מתוחכם. ארגונים אלה עתידים להוסיף נופך חדש ומרתק להרפתקאות שלכם.
    מתוך האפלה משמש גם כהרחבה לעולם המערכה איי הסערה, עולם מערכה מקורי בעברית, אך מפלצות הן מפלצות - כך שניתן להשתמש בו בקלות בכל עולם מערכה אחר.

את מתוך האפלה תוכלו למצוא בחנויות המובחרות במהלך הקיץ. בשבועות ובחודשים הקרובים אנו נדאג לעדכן אותכם בהתקדמות העבודה על הספר ולהעניק לכם הצצות למפלצות הטמונות בתוכו.
    אם יש לכם שאלות, מענות, ברכות או שמצאתם את ויני, האורק שלנו (הוא נראה לאחרונה שותה שיכר ביחד עם להב צללים... ומאז לא שב) - נשמח לשמוע.

דניאל,
    הפונדק הוצאה לאור
    http://publishing.pundak.co.il
    האם הודעה זו לא מעניינת את יושבי הפורום?
    האם היא לא קשורה למשחקי-תפקידים?
    האם היא מעליבה/פוגעת בקוראי הפורום?
    האם הפורום הזה הוא לא פתוח לכל משתמש?

לצערי, מכיוון שאין תגובה ממנהלי הפורום כאן, אין לי בררה אלא לצנזר בצורה הדדית כל פרסום של כ"כ בפורום/אתר שלי. חבל שההסכם שלי ושל ננסק מבוטל על-ידי כ"כ בצורה חד-צדדית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    אחי, מה אתה על היי? לא מחקו את ההודעה שלך.
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1007141

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    ההודעה שלך לא נמחקה. היא קיימת, פשוט דף אחד אחורה.
    לעומת זאת בפורום שלך ההודעות שלנו כן נמחקו - גם ההודעה בפורום מיניאטורות על גיוס כותבים לאתר החינמי החדש של WARHAMMER (אני מבין שגם יוזמות קהילתיות, שנועדו להרחיב את תחביב המיניאטורות בכלל, ואינן מסחריות, מפריעות לך כי הן מטעם כוכבי כסף ולא מטעמך). כמו כן נמחקה ההודעה המרכזת את המידע הבא: א. עדכון כשרונות 3.5 לסל"ש (שאני מבין שפשוט לא רצית שהגולשים שלך יהיו מודעים לעדכון הזה? חשבתי שאתה אמור לתת שירותי מידע בפורום, כנראה טעיתי). ב. עדכון על כך שעלה מדריך מיניאטוריסטים (שוב ,חינמי ומעודכן. אני "ממש מבין" למה זה הפריע לך...).
    אגב, העדכונים הללו רוכזו להודעה אחת, במקום להציף את הפורום שלך בהודעות. אבל גם זה לא טוב, אז פשוט מחקת הכל.
    אנחנו לא מחקנו לך הודעה - היא פשוט ירדה למטה. אתה כן מחקת, ואפילו המנהלים שלך לא מסכימים עם הצעד שעשית.

אז בבקשה דניאל "טול קורה מבין עיניך", וכן גם "נאה דורש - נאה מקיים". לפני שאתה מתפרץ ומטיח האשמות חסרות ביסוס.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אני מבקש להשתדל להישאר ניטרלי בנושא, ורק רוצה להבהיר עניין טכני: ההודעה של הפונדקאי אכן נמחקה בתחילה, כתגובה למחיקה זהה בפורום של הודעה שלנו בפורום שלו, אך הושבה מאוחר יותר כאשר הגענו להסכמה לגבי פרסומה.

כמו כן ראוי לציין שאת כל השאלות שהפונדקאי מעלה בהודעה הראשונה אוכל להעלות בדיוק באותו האופן בפורום שלו לגבי ההודעה שמחק לי, ולנסות לעורר גם שם סערה כמו שהוא מבקש לעורר כאן. דבר אינו מונע זאת ממני, מלבד אתיקה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.12.2006
    סליחה מיושבי הפורום על פתיחת עץ נוסף בנושא זה, אשמח אם פשוט אפשר להדביק את ההודעה שלי לעץ ההוא. אבל מכיוון שההודעה ההיא ננעלה מבלי שיש לי זכות להגן על שמי הטוב אני כן רוצה לעשות זאת:

ההודעה שלך לא נמחקה. היא קיימת, פשוט דף אחד אחורה.
    ההודעה שלי כן נמחקה, ננסק בעצמו מודה בכך בהודעה השנייה שלו, וגם בסדרת SMS וה"פ, אל תשכתב את ההיסטוריה.

לעומת זאת בפורום שלך ההודעות שלנו כן נמחקו
    Snip
    נכון, ההודעות נמחקו, לאחר שנמחקה ההודעה כאן. יש כרנולוגיה לדברים.
    נמחקה הודעה נוספת תוך כדי הודעה לננסק והסבר מנומק שהוא קיבל 3/4 ממנו - כולל שהוא בעצמו אומר שההודעה שלו הייתה גבולית מבחינת ה"כללים". ה1/4 הנוסף של ההודעה קיבל אישור לפרסום מחדש. שוב, ננסק יכול לאשר את דבריי.

אנחנו לא מחקנו לך הודעה - היא פשוט ירדה למטה. אתה כן מחקת, ואפילו המנהלים שלך לא מסכימים עם הצעד שעשית.
    כמו שננסק, ציין, דברייך הם לא אמת- כן מחקתם הודעה, פשוט שיחזרתם אותה, בדיוק כמו שאני שיחזרתי את ההודעה על הראיון - http://forums.pundak.co.il/viewtopic.php?t=19376
    בקשר למנהלים, אשמח לשמוע זאת - גם טרטמן טענה שיש לה תואר שני עד שביקשו שהיא תראה תעודה.

בכל מקרה, אשמח להשאיר את כל הפרשייה העגומה הזאת מאחור.
    אני לא חושב שהפונדק/איי הסערה מהווים תחרות אמיתית לכ"כ/מבוכים ודרקונים - ואין שום סיבה לכל האיבה הזאת. איי הסערה זה ק20 שנעשה מתוך אהבה לתחביב ולא כדי להתחרות מול המוביל בשוק.
    בסופו של דבר עם 2 ספרים של מו"ד בשנה (ואפילו 4) עדיין נשאר די והותר מקום גם לכמה ספרי ק20 בשוק הישראלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    כל המעורבים בדבר יודעים שההודעה לא נמחקה בגלל שכ"כ רואים בספר המפלצות החדש איום (כי הוא לא כזה, ואין סיבה שיהיה כזה), אלא בגלל הויכוח עתיק היומין בין הפונדק לכ"כ.

סבבה, הגנת על שמך הטוב. כאן זה נגמר - אני לא רוצה ויכוחים כאלו בפורום שלי, כמו שאתה לא רוצה אותם בשלך. מעכשיו דבר על הנושאים האלו בהודעות פרטיות ומיילים בלבד, בבקשה, כמו שראוי.
    שתף ב-Google+

הרשמה