תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    אז ככה madmax and or_krasny היו מגיעים עם מסוק לנקודת התחלה של ערבים וכשהיינו עולים על המסוק הם היו הורגים אותנו ישר. ואומרים שלהרוג את המסוק ולעוף משם זה בסדר.
    וכאמרתי שזה לא הוא אמר שאנחנו מגיעים גם לספוון של המסוק שלהם והורגים אותם זה אסור כי זה בייסרייפ לפי דעתם אז זה בסדר לבוא ל-uncap שלנו ולהרוג אותנו.
    למרות שהם היו הורגים אנשים אחרים שם גם שלו היו במסוק.
    הנה תמונה שלהם עושים בייסרייפ.

אתם מוזמנים לעיין במדריכים מבית היוצר REAPER_082©

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    לפי דעתי זה גם בסדר
    אבל לפי החוקים המפגרים של השרת
    לאמריקאים אסור להרוג את המסוק הערבי שהוא ממריא אבל לערבים מותר

FUCK DICE
    FUCK THE MAPS
    FUCK EA

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    לכותרת, לתוכן הדיון, ולריב שהיה לנו במשחקים אין שום קשר.
    ראשית, לא ציינת שבסיבוב הקודם, הינך יחד עם voial (ולאחר מכן עם משהו מהקלאן שלך) ישבתם לנו על ה-TV Station במשך כל הסיבוב וכך לא נתתם אפשרות להמריא והרגתם את כל מי שהיה על הגג. דבר זה נחשב לבייסרייפ מפני שהמטרה שלכם הייתה לא לעזור לקבוצה שלכם לכבוש את הדגל (לא היה שם אף אחד, וכל הבסיסים היו בידינו) אלא רק להרוג את כל מי שנמצא שם ולא לתת למסוק להמריא, ובזה אין שום הבדל בין בסיס שלא ניתן לכבישה לבסיס שאותו תוקפים בלי לנסות/לעזור לכבוש אותו.
    לאחר מכן, בסיבוב השני שממנו נלקחו גם הסקרינשוטים, הורדנו אותכם לאחר שעליתם עם המסוק שלכם לאויר, התמונה בה רואים את המסוק קרוב לאדמה צולמה לאחר שהמסוק כבר נפל במשך כמה שניות קודם לכן.
    בתמונה הזו:
    http://img249.imageshack.us/img249/4...reen097fh9.jpg
    אתה רק מראה שכבר עזבנו את בסיסכם והמשכנו הלאה בלי להרוג אותכם (למרות שראינו אותכם שם).
    יותר מזה, אין לי יותר מה להוסיף, הצגתי את כל מה שהיה מהתחלה ועד לסוף וההחלטה נשארה בסמכותם של האדמינים.

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    נו באמת...בתמונה ראשונה המסוק הספיק לזוז קצת ימינה ולעלות טיפה באוויר ואז ישר פגע טיל ז"א שיריתה אותה עוד כהיינו על האדמה ועשיתם את זה עוד כמה פעמים רק שלא צילמתי את זה כבר. ובתמונה שנייה חבר שלך יורה טילים כדי להרוג את מי שהיה במכונית ואז בתמונה שלישית רואים את ההריגה ואותכם מתרחקים.
    אהה...ואישית לא מזיז לי שעושים דבר כזה אבל עם החוקים אומרים משהו אחד אז צריך לשחק לפי החוקים ולא איך שנראה לך הוגן.
    ובקשר למילים שלך שישבנו ולא נתנו להמריא זה לא כל כך נכון ..
    1.אתה צודק היינו הורגים אותכם שם כמה פעמים ואז או שהיו הורגים אותנו או שהיינו עוזבים.
    2.דבר זה מותר ולא היה שם אף אחד חוץ ממכם לא היה שם עוד אנשים שרצו לעלות על המסוק רק שניכם! ועם אנחנו עושים את זה בלי הפסקה ונגיד במשך 5 דקות אתה לא יכול להתחיל שם אז מה שאני יכול לקבל זה קיק לפי החוקים זה מה שרשום!
    3.וגם עם כן זה לא נותן לכם רשות לעשות בייסרייפ על ה-uncap שלנו.
    4.לא הייתי מדבר על זה אפילו כי שנינו לא נובים ואני מבין את הצד שלך מה שעיצבן אותי שאמרת שמותר לעשות את זה ושזה רשום בחוקים.
    5. אני לא בקטע של שיתנו לך באן סך הכל שתבין שזה אסור!!!

אתם מוזמנים לעיין במדריכים מבית היוצר REAPER_082©

הצטרף בתאריך
    28.02.2007
    אתם ילדים קטנים
    מה אתם בוכים אז הוא הרג אתכם תהרגו אותו גם

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    ראיתי דברים כאלה קורים מליון פעם בשרת והסתפקתי באזהרה...
    יש פה בייס רייפ.. ומקס..: W! madmax base rape
    זהו נגמר..
    ובקשק לאור קרסני... חחחח אני יטפל בוא כבר.. הוא נתן לי מילה שהוא ישחק ישר.. והורדתי לו באן על דבר מאד חמור שהוא עשה..

הרשמה