תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    היום מכר שלי (DODO4455455) קיבל ban מסרבר הINF בטוענה שהשתמש בcheat כלשהו, תחילה אין בבקשה זו משום אי הערכה תלונה או הטלת ספק על התנהלותו של Admin כלשהו, לעניות דעתי היתה איזושהי אי הבנה או אי בהירות בנוגע לשחקן, שכן אני משחק איתו זמן מה ביחד ולא ראיתי שום דבר חריג באופי התנהלתו בסרבר, בנוסף לא התקבלו בעבר שום תלונות אדותיו ולכן הדבר נראה עוד תמוהה בעניי, לכן אבקש מ Blackhawk לשקול שנית את הBan ולהסתפק באזהרה בלבד במקרה זה שכן השחקן הינו מוערך ותורם לרמת הסרבר וחבל להפסידו. במידה ויתקבלו תלונות נוספות או אי אילו שהם אי בהיריות נוספות, להפעיל את כל אמצעי הענישה העומדים לרשותו.

תודה מראש.

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    חברנו כאן צודק... DODO באמת אחלה של שחקן ואני יודע שהוא לא מרמה...

אה כן, רק שתדע שהבאן לא תמידי (נראה לי לפחות.... לא?)

אגב הhandle שלי בסרבר זה Whopper_Halafino אני זה ששאלתי אותך בזמן המשחק מה קרה.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    Whopper_Halafino אתה משחק לא רע בכלל
    למה שלא תצטרף לגאטרים?

תודה, לא ברור לי כל העסק עם הגאטרים הללו בדיוק, אני אשמח לנסות.

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    שלום כלב רע,
    גם אני שיחקתי עם דודו פעמים רבות, והוא באמת שחקן טוב שכיף לשחק איתו ונגדו.
    אבל אתמול נדהמתי לראות שהוא יורה עלי עם ה G36E בקצב אוטומטי. זו לא הפעם הראשונה שאני רואה את זה קורה, ויש עוד שחקן שקיבל על זה באן. זה לא סאונד שנתקע, כי הכדורים עפו מסביבי בדיוק כמו כדורים של AK, וגם פגעו בי.
    בגלל שהוא שחקן טוב, נתתי לו רק אזהרה, ביקשתי ממנו לכבות את מה שזה לא יהיה (אישית אני לא חושב שזה צ'יט, אלא רק גליצ' במשחק), והוא המשיך עם זה, לכן הוא קיבל באן.
    נ.ב.: אשמח אם תתן לי כתובת MSN או אקספייר שלו.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    DODO שחקן נחמד..
    אוסול.. לא נראה לי הוא משתמש בציט..
    הוא ירה עלי 100 פעמים.. ולא הרגשתי שום דבר מוזר.. אפילו להפך..
    בכל מקרה.. הוא מככב בסרט שלי... אפשר אולי לבדוק שם איך הוא באמת יורה.. אם ב20 FPS הוא קיבל בראש.. אני בספק אם הוא ציטר..
    אבל מה... לנתנאל(וגם לי כמו במקרה של ויטלי) יש רדאר רגיש מאד לדברים האלה..
    אני סומך על ההחלטה שלו
    נ.ב.
    Whopper_Halafino הזה יותר חשוד בעיני מדודו ;)

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    אבי לא מדובר פה על אימבוט או וולהאק. מדובר פה על G36E אוטומטי.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    אבי לא מדובר פה על אימבוט או וולהאק. מדובר פה על G36E אוטומטי.
    אוווו הבנתי...
    איך משיגים ?
    חחחחחח
    סתם.. נתנאל.. אני לפעמים לוחץ על העכבר מהר.. ויוצא לי עם ברסט.. גם כמו אוטומט.. לפעמים זה כזה משתחרר.. אבל רק לעיתים רחוקות.. רוב הפעמים הברסט המזדיין נתקע לי.. ואני כמו שמוק חוטף הראש
    בכל מקרה.. אם ההוא חבר שלDODO שיביא אותו להגיב.. נראה מה יש לו לומר

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי aviOneManArmy
    אוווו הבנתי...
    איך משיגים ?
    חחחחחח
    סתם.. נתנאל.. אני לפעמים לוחץ על העכבר מהר.. ויוצא לי עם ברסט.. גם כמו אוטומט.. לפעמים זה כזה משתחרר.. אבל רק לעיתים רחוקות.. רוב הפעמים הברסט המזדיין נתקע לי.. ואני כמו שמוק חוטף הראש
    בכל מקרה.. אם ההוא חבר שלDODO שיביא אותו להגיב.. נראה מה יש לו לומר
    אצלו זה לא היה 6 כדורים ברצף, אלא מחסנית שלמה, פעמיים.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    יש מצב גם אני שמתי לב לזה אתמול שזה בא לי רצוף הרגשתי שהוא יורה את זה אוטומטי אבל איפשר לעשות כזה דבר במשחק זה כמו שתגיד שתעשה באני ב1.4 זה בלתי אפשרי לא שמנה איזה צ'יט תשים

לצערי, אני לא בקשר עם DODO מחוץ לזמן המשחק לכן לא אוכל להפנותו לפורום (גם אני רק עכשיו התקנתי את XFIRE). מכל מקום הפתרון הטוב ביותר כרגע לעניות דעתי זה לאפשר לו לחזור (סביר שינסה לחזור היום) ולשאול אותו ONLINE בנוגע למקרה ואז גם להפנות אותו לפורום להסביר את עצמו כך שיקבל יצוג ראוי.

Ninja אם הייתי מצליח להרוג אותך מידי פעם הייתי מבין את חשדותיך אך מכיוון שזה קורה לעיתים רחוקות אני לא מבין מדוע תחשוב כך .

בכל מקרה אני מודה על ההתיחסות לבקשה.

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Eudorus/KelevRa
    לצערי, אני לא בקשר עם DODO מחוץ לזמן המשחק לכן לא אוכל להפנותו לפורום (גם אני רק עכשיו התקנתי את XFIRE). מכל מקום הפתרון הטוב ביותר כרגע לעניות דעתי זה לאפשר לו לחזור (סביר שינסה לחזור היום) ולשאול אותו ONLINE בנוגע למקרה ואז גם להפנות אותו לפורום להסביר את עצמו כך שיקבל יצוג ראוי.

Ninja אם הייתי מצליח להרוג אותך מידי פעם הייתי מבין את חשדותיך אך מכיוון שזה קורה לעיתים רחוקות אני לא מבין מדוע תחשוב כך .

אני אוריד לו את הבאן. פעם הבאה הבאן יהיה תמידי.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    אתה בטוח שיש אפשרות לעשות כזה דבר?

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    נכתב במקור על ידי Eudorus/KelevRa

אני צוחק... השתפרת אחי..

הרשמה