תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    יש מצב שזה כבר חרוש. אבל בכל זאת, NWN2 יצא וכרגע הוא ממש נטוש.
    כמובן שיש הרבה סיבות ותירוצים. המשחק עדיין לא נוח לשימוש, בעיות טכניות במולטי, חוסר בשרתים טובים. הכל טוב והכל נכון.

בימים אלו מתקיים דיון בפורומים הרשמיים שדן בנושא, כשפתח אותו בנאדם שוויתר על המשחק ועזב אותו. נמאס לו לחכות. לטענתו, המשחק הוא כישלון ואין לו עתיד. לא חסרים כאלו, שעזבו כי נמאס להם לחכות למשחק ראוי, כשהם זוכרים את NWN בסופו.

לדעתכם הוא צודק? אתם באמת חושבים שלא צריך לתת קצת יותר זמן למשחק?
    בכל זאת, NWN נהיה טוב באמת רק אחרי 2 הרחבות ואין ספור תוכן קהילתי (בעיקר CEP)
    ובכל זאת לא כל כך תפקד בחודשים הראשונים שלו. גם בקושי היה תוכן, למרות הדיבורים של חלק מהאנשים על כך שבקושי יש מפלצות ותוכן במשחק השני, כשהם שוכחים שהרוב התווסף בהרחבות וCEP.

אני רוצה לדעת מה כל אחד מכם חושב, ומי פה בעצם מתכנן לשחק במשחק כשהוא ייהפך לקצת יותר שחיק.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    המשחק עדיין אצלי ואם הוא יהפוך לשווה משהו לפני שאני מתגייס, אני אעבור לשחק בו בשמחה.
    אבל הטיעון שהוא בדיוק כמו NWN1 כשהוא יצא זה לא לטובתו, אלא נגדו. NWN1 המציא את הגלגל, 2 רק היה צריך לקחת את אותו משחק ולהוסיף גרפיקה יפה ועוד כמה מערכות חדשות. בדוגרי, מעבר לתכנות הגראפי עצמו העבודה שלהם לא הייתה אמורה להיות קשה הרבה יותר משל כל יוצר תוכן עצמאי בNWN1, ולהם עוד שילמו על זה. העובדה שהם הוציאו משחק כ"כ גרוע בהתחלה מראה שמשהו פה מאוד לא בסדר. יש להם מעין סירוב לבנות על 1, מה שיכול אך ורק לפגוע בהם. לדעתי פשוט או שיקח להם יותר מידי זמן להבין את הטעות שלהם ולחזור להסתמך על 1, או שהמשחק יכשל בענק כשכל פאץ' ישמיד חצי מהעבודה של סקריפטרים ודומיהם שמנסים לשחזר את החוויה של נוור1...
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נו באמת... הם לא יכולים פשוט לקחת משחק קיים ולבנות עליו. זה נגד הכבוד של מפתחי משחקים או משהו כזה ^^
    כל מפתח משחק רוצה להטביע את חותמו ולעשות את זה בדרך שלו, אין מצב שייקחו צוות פיתוח ויתנו להם לבנות מחדש משחק כלשהו.

אין מה לעשות, זה מה שיצא. לא יודע, זה באמת מרגיש מוזר לשחק בזה במולטי, אבל אני באמת חושב שזה יהיה טוב בסופו של דבר.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    חורדרה (חדרה)
    Perhaps then the first Expansion is out, but till then there is nothing to do there beside train the weal in your brain to the new toolset. Thought with the latest Updates things are working well, and I presume that they will work out most bugs in the future. Nothing can rival to NWN1 and I really hope that they will not Made the 2nd over the 1st one any game need originality, true there are not a lot of monsters and work became a lot longer, but in the end it’s more satisfying.
    What I’m trying to say is give it more time, as I see it now they will fix all the bugs and with the next Expansion things will look better, perhaps they will add more tools perhaps even the wizards that made builder life so easy
    My verdict give it time
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    פרדסיה
    אני יגיד את זה בקיצור
    אהבתי את הסינגל של 2, לא שהוא היה בשיא אבל נחמד.

המשחק עצמו, קצת אכזב אותי.
    אני לא רואה את עצמי משחק בו רציני לפני הגיוס, אני לא מאמין שהוא ישתפר.

אני לא חושב שהמשחק אבוד, אני חושב שכרגע אין מה לעשות בו, ורק עדכונים ושיפור במחשבים והתקדמות בזמן הם אלה שיצילו אותו.
    Dies irae, dies illa, solvet saeclum in favilla : teste David cum Sibylla. Quantus tremor est futurus, quando judex est venturus, cuncta stricte discussurus !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    כמות מטורפת של השקעה מצד הקהילה, שעכשיו יודעת מה אפשר להוציא מזה אחרי שראו את נוור1, תעזור יותר מכל דבר אחר.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    אחרי שיצא לי להתעסק ממש קצת עם הטולסט ולראות שניתן לשנות את הפרטים הכי קטנים ומשניים שאפשר לחשוב עליהם במודול, רק אז המחשבה חלפה בראשי שתעבור כמות זמן עצומה עד שנוור 2 ישיג את קודמו, ומי יודע, אולי עד אז הוא ישכח לטובת משחקים כגון Dragon Age.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    זה רק מוכיח את מה שאמרתי פעם שנוור1 לא ימות כשנוור2 יצא
    יקח הרבה זמן עד שרוב הקהילה תשחק בנוור2 בגלל שאחרי שהסינגל פלייר יגמר לכל מי שלא מתעסק עם דברים שהם לא משחק (בניה סקריפט יצירת תוכן) אין מה לחפש עם המשחק הזה כרגע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    ידעתי שהוא לא ישתווה ל-1 כשהוא יצא, אז אני לא קניתי. במקום זה, אני אקנה אותו כשהוא יהיה טוב, מה שאומר שאני חסכתי לי איזה 100 שקל. חיחי.

טוב ברצינות, אין לי מושג מה הולך במשחק כי לא שיחקתי בו, אבל אני כן יודע שהוא יעבור עוד המון שינויים, אבל זה גם יכול לקחת יותר משנתיים.
    שתף ב-Google+

הרשמה