תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    אני יודע שהמטרה במנצ'קין היא סכסוך אבל אחרי כמה זמן מתחיל להימאס מסכסוכים, אז בבקשה אני רוצה לדעת מה הפירושים של כמה מהקלפים המסכסכים.
    קלף ראשון זה הדרקון הפלטיניום הוא דרגה 20 והוא ניצח את חבר שלי. חבר שלי ניסה לברוח ויצא לו חמש, אז הוא כמעט הצליח לברוח ואז הטלתי עליו בקבוק דבק. הוא זרק שוב ויצא לו 4, הוא הפסיד.
    עכשיו בחדשות הרעות של הדרקון כתוב: הוא צולה אותך ואז אוכל אותך. לא כתוב שום דבר על זה שאתה מת, ככה החבר שלי אומר, אני אומר שהוא מת כי זה רק הגיוני שאם אתה נצלה ונאכל אתה מת, וגם לא כתוב שאתה בורח... עזרו לי!

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    לאלא, דרקון הפלטינה בהחלט הורג אותך, מאוד מאוד. ככלל אצבע, כאשר נראה שטקסט כלשהו מסמן משהו רע, הוא כנראה מתכוון למשהו הרע ביותר שאפשר להבין ממנו.
    שתף ב-Google+

ננסק צודק ולדעתי חבר שלך הוא סתם בכיין,
    לפי דעתי במנצ'קין המוות הוא בכלל לא משמעותי- אתה אפילו לא יורד דרגה!
    חוץ מזה, עם החבר שלך אומור שהוא לא מת, אז לפי דבריו- מה קורה לו?

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    לא כתוב בכלל שהוא הורג, לא בעברית ולא באנגלית. אז למה שהוא יהרוג אותך (אתם יודעים כמה פעמים הכתיבה הזאת הועילה לי)
    וחוץ מזה אם הוא אמור להרוג אז זה מעצבן משום שכמו שאמרו מעלי מוות לא כל כך משפיע על המשחק ושתי המפלצות רמה 20 שלי הוא וקלי שניהם רק הורגים (ואל תריבו על קטנות כי התור האחד הזה לא נחשב).
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    מהאתר הרשמי של משחקי סטיב ג'קסון
    http://www.sjgames.com/errata/munchkin.html

Q. What does the Bad Stuff for the Plutonium Dragon mean? Did I just die because I failed to run away?
    A. Even though the text isn't specific, Death is most likely to occur after being roasted and eaten, so yes, you did just die. . .

בקיצור - אתה אכן מת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.02.2007
    אתה אכן מת.
    אם אתה נצלה אז ברור שלא תצא מזה בחיים!
    חוץ מזה לא יכול לקרות לך שום דבר אם אתה מת. בנוסף, כאשר אומרים הדבר הגרוע מתכוונים לדבר הרע ביותר שיכול לקרות לך- במקרה זה: מוות.
    (עוד דבר: שהחבר הבכיין שלך יפסיק להתבכיין כי ככה זה במנצ'קין- לדפוק את האחרים).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    אני רק מצוטט את הנקודה העיקרית שלו: הדוגמא היא שעל כל הקלפים האחרים רשום שאתה מת כשזה קורא, או רשום שאתה בורח, פה לא רשום שאני מת אז אני לא מת!!!
    ואני אומר: תחשוב רגע אם אתה נצלה ונאכל זה לא עושה אותך מת? אם הוא שרף אותך ועשה ממך WELL DONE ואז ריסק אותך בין שיני הפלוטוניום שלך זה לא עושה אותך מת?
    זה בערך שתי הנקודות של הריב, למרות שהוספתי ואמרתי שלא היו כותבים את זה שם סתם בלי משמעות. תודה לכל האנשים המאמינים בנקודתי.

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הרשמה