תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    היום זפזפתי לVOD ככל שבוע וראיתי תוכנית של ראו מ1999, למי שלא יודע זהוי תקופת "הגישה".
    זאת אומרת כל אחד לעצמו כולם נגד כולם המינסטרי אוף דרקנס הקופרשין של וינס DX ועוד הרבה מתאבקים בעלי גימיקים שונים אין רעים אין טובים אלא אהדת קהל תהורה.
    בקיצור ראיתי את התוכנית ונזכרתי למה אני כל כך אוהב האיבקות אני ממליץ בחום לכולם לראות את התוכנית פשוט מושלם, הטקסט נהדר הקרבות זורמים הפיודים נעשים בצורה מושלמת. נהנתי מכל רגע והאמת אני כרגע מנסה להשיג קלטות מלאות של ראו של אותה תקופה. פשוט מבאס לראות איך הWWE הידרדרה מאז.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    עיר
    ירושלים
    צודק אחי בכל מילה .. גם לי יש הוט (עוד מעט עובר ליס חח) ואני ינסה לראות את זה השבת
    אוהד מס' 1 של MAN UTD

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    התקופה הכי יפה של ההאיבקות שואו אמיתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    הWWE של היום היא לא הWWF של פעם..היום זה זבל ממוסחר..אז היו קרבות ברמה גבוהה,פיודים אגדיים,מתאבקים טובים..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Disturbed
    הWWE של היום היא לא הWWF של פעם..היום זה זבל ממוסחר..אז היו קרבות ברמה גבוהה,פיודים אגדיים,מתאבקים טובים..
    ולדעתי גם היום יש כאלה. הפיוד של HHH ברסלמניה עם ג'ון סינה היה בנייה טובה וקרב טוב.
    הפיוד שהכי אהבתי ברסלמניה האחרונה היה פולי נגד אדג'-פשוט חולני עד לאיזה רמות של הארדקור הם הגיעו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי Terminator
    ולדעתי גם היום יש כאלה. הפיוד של HHH ברסלמניה עם ג'ון סינה היה בנייה טובה וקרב טוב.
    הפיוד שהכי אהבתי ברסלמניה האחרונה היה פולי נגד אדג'-פשוט חולני עד לאיזה רמות של הארדקור הם הגיעו.
    HHH נגד סינה זה הקרב הכי גרוע שראיתי..טריפל H עושה ג'וב לסינה ברסלמניה?בושה.ועוד נכנע לSTFU?
    אדג' נגד פולי היה באמת קרב טוב,אבל ראיתי קרבות הארדקור טובים יותר..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Disturbed
    HHH נגד סינה זה הקרב הכי גרוע שראיתי..טריפל H עושה ג'וב לסינה ברסלמניה?בושה.ועוד נכנע לSTFU?
    אדג' נגד פולי היה באמת קרב טוב,אבל ראיתי קרבות הארדקור טובים יותר..
    הקרב הכי גרוע שאני ראיתי היה של שון מייקלס ואני יכול להגיד שכל קרב שבו שון הכשתתף היה הקרב הכי גרוע שראיתי, אני חושב שהקרב של סינה ו-HHH היה קרב ברמה גבוהה וששניהם הביאו את ההכי טוב שלהם. הוא היה הקרב השני הכי טוב ברסלמניה מבחינתי.
    שתף ב-Google+

הרשמה