תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    נסטי בויס נגד קן שמרוק
    זה קרה די מזמן, לפני ששמרוק היה כוכב בUFC. הסיפור אומר שקן נזרק אל תוך חלון בית המלון בעזרתם האדיבה של הנסטי ביוז. לפי השמועות לפני כמה שנים, כששמרוק היה בWWF, דה רוק ושמרוק הלכו בשדה התעופה. שמרוק זיהה את אחד הנסטי בויז והשתגע. דה רוק היה צריך להתאמץ קשות כדי להרגיע אותו, ולמנוע תקרית.
    המנצחים: נסטי בויז, כמה אנשים יכולים לטעון שזרקו את שמרוק מהחלון.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    למה הוא השתגע כשהוא ראה אותם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    גם אני הייתי משתגע אם הייתי רואה מישהו שזרק אותי דרך חלון, וחוץ מזה זה קין שמרוק הוא משוגע גם ככה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי dxxx
    גם אני הייתי משתגע אם הייתי רואה מישהו שזרק אותי דרך חלון, וחוץ מזה זה קין שמרוק הוא משוגע גם ככה
    שמרוק באמת משוגע אבל השאלה היא האם הוא ראה אחד מהנאסטי בויז לפני או אחרי שהם זרקו אותו מהחלון? הכוונה היא-האם הוא השתגע בגלל שהם זרקו אותו מהחלון, או שהוא השתגע ואז הם זרקו אותו מהחלון? אבל למ הם זרקו אותו מחלון מלכתחילה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    לפי מה שהבנתי הם זרקו אותו דרך החלון ואחרי כמה שנים הוא ראה אותם שוב בשדה התעופה והוא רצה לנקום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי t bone
    לפי מה שהבנתי הם זרקו אותו דרך החלון ואחרי כמה שנים הוא ראה אותם שוב בשדה התעופה והוא רצה לנקום.
    למה הם זרקו אותו מחלון מלכתחילה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    בטח ויכוח או ריב לא חסר סיפורים על מכות בין מתאבקים, כמו שאתה רואה הם מפורסמים פה יום אחרי יום.
    שתף ב-Google+

הרשמה