תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    תגיד רועי אתה באמת חושב שהיום כולם יהיו בליגה ? יש לי הודעה בשבילך הקבוצה שלי לא תשתף בארוע הזה וחבל שלא.. כי עד שיש... אבל כבר קבעת ואתה באמת חושב שהתאריך טוב ? בדיוק הביום של המסיבות מה קשה לסדר את הליגה ביום שישי/שבת/ראשון/שני ובצוהריים !
    לא בערב ! אם אתה מצפה מכל הקבוצות לשחק אז אתה לא מציאותי ..
    ד"א כולנו יודעים שeSr הם אלה שיקחו את הליגה אבל מה לעשות שנראה לי שגם הם לא ישחקו
    ואני חושב שהבנת למה ? אם יהיה קבוצה אחת תגיד תודה שיהיה מי שיקח את המקום הראשון =)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    צודק
    אבל המסיבות במוצש
    חוץ מי זה coperate שאני חושב שהם הכי חלשים נגד
    esr שהם הכי חזקים אחד נגד השני /:
    נראה לי אנחנו בגמר בלי לשחק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    נכתב במקור על ידי Norm4nde
    תגיד רועי אתה באמת חושב שהיום כולם יהיו בליגה ? יש לי הודעה בשבילך הקבוצה שלי לא תשתף בארוע הזה וחבל שלא.. כי עד שיש... אבל כבר קבעת ואתה באמת חושב שהתאריך טוב ? בדיוק הביום של המסיבות מה קשה לסדר את הליגה ביום שישי/שבת/ראשון/שני ובצוהריים !
    לא בערב ! אם אתה מצפה מכל הקבוצות לשחק אז אתה לא מציאותי ..
    ד"א כולנו יודעים שeSr הם אלה שיקחו את הליגה אבל מה לעשות שנראה לי שגם הם לא ישחקו
    ואני חושב שהבנת למה ? אם יהיה קבוצה אחת תגיד תודה שיהיה מי שיקח את המקום הראשון =)
    מר יעקב היקר גם בטורניר הקודם עשינו משחקים ולא היה שום מסיבות ו ולא פורים והפלא ופלא 3 קבוצות לא טרחו להגיע.
    אני לא מתאים את הלוז למסיבות שאתה או מישהו אחר הולכים אליהם. כמו שחלק יכלו להגיע גם אתם.

דחיתי כבר בשבוע את הטורניר לאחר שאנשים לא טרחו להרשם כמעט. לא מתכוון לדחות בשנית.

אני יותר עסוק ממך יעקב ואני פה אז אם משקיעים בכם אפשר להשקיע בחזרה ולהראות נכונות ולהיות פה ולהתגמש אבל זה בסדר לא היו לי ציפיות גבוהות מאף אחד פה.

אני אחשוב להבא אם הקהילה הזאת מוכנה לטורניר שכזה בכלל...

ועוד דבר הכי חכמים להגיע ליום של הטורניר ולהגיד למה זה היום? איפה היית עד עכשיו יעקב? לפני שאתה בא בטענות תבדוק את ההתנהלות שלך (הדי הזויה)

למעט קבוצה אחת שהתלוננה על היום הזה אף אחד לא פנה אליי אז על מה אתה מדבר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    ירושלים
    ויפר הקהילה מוכנה יותר מוכנה מזה אין ותלמד קצת מ OWN הם עושים יום ראשון ליגה ולא כמוכם יש פרס כספי ואל תגיד לי אתה יכול ללכת לשחק שם וכבר דיברנו אתמול ואמרתי לך שלא יהיו קבוצות שישחקו והופה 5 קבוצות לא משחקות אז במקום להגיד שאתה עובד כל היום תקשיב קצת לקהילה ותפסיק להיות תקוע ותדחה את זה זהו אני חושב שזה טוב שלא שיחקו היום שתבין ותראה שאתה לא אמור להיות דיקטטורי ותן לקהילה לדבר חפרתי מספיק זהו מקווה שהליגה הבאה תיהיה טובה יום טוב ופורים שמח אנשים =]
    (13:12:54) (usound^beNyy) אני אפס במשחק מחשב וזהו
    (13:12:56) (usound^beNyy) מרוצים?

!sharif#
    QuakeNet
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי Agada
    ויפר הקהילה מוכנה יותר מוכנה מזה אין ותלמד קצת מ OWN הם עושים יום ראשון ליגה ולא כמוכם יש פרס כספי ואל תגיד לי אתה יכול ללכת לשחק שם וכבר דיברנו אתמול ואמרתי לך שלא יהיו קבוצות שישחקו והופה 5 קבוצות לא משחקות אז במקום להגיד שאתה עובד כל היום תקשיב קצת לקהילה ותפסיק להיות תקוע ותדחה את זה זהו אני חושב שזה טוב שלא שיחקו היום שתבין ותראה שאתה לא אמור להיות דיקטטורי ותן לקהילה לדבר חפרתי מספיק זהו מקווה שהליגה הבאה תיהיה טובה יום טוב ופורים שמח אנשים =]
    נראה כמה הליגה הזאת של Own תלך, ושתדע קיוביקס ש-5 קבוצות לא משחקות מכיוון שהן לא מתעדכנות בפורום שהמשחקים ביום חמישי ולא בשבת..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    נכתב במקור על ידי Agada
    מוזר אני זוכר שאמרת שאולי תתייצבו היום בסופו של דבר, מישהו קצת לא עכבי פה.

ושוב אני לא מנהל איתך דוח שיח על הזמנים שאני קובע אני מציב לך את זה בתור עובדה.

דיקטטורה? בהחלט! אם הייתה פה דמוקרטיה היינו בבעיה גדולה מאד!

ואני לא מונע מהקהילה לדבר, ההפך הוא הנכון רוב הקהילה לא אומרת ממש משהו...

אם לכולם היה בעיה כולם היו מדברים איתי והיינו משנים, אני לא הולך עם הראש בקיר בניגוד למה שאתה חושב אבל גם לא עושה מעצמי צחוק. חצי מהקבוצות בכלל לא באו כי הם שכחו שהם נרשמו בכלל (דבר שמייצג מיקסים...), או שחשבו שהטורניר בעוד כמה ימים. אדישות/מעופפות חוגגת פה מה שנקרא...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    רועי אתה צודק שזה לא בסדר שלא אמרו שיש בעיה עם היום הזה קודם אבל אתה לא יכול לצפות מקהילה של ילדים קטנים (אני לא אומר מתוך זלזול אלה מתוך ההתחדשות יחסית של הקהילה) להגיד לך שבועיים מראש מה יהיה הלוז שלהם... אתה הבוגר פה רועי, תחשוב קצת ותראה שבערבים של פורים זה לא כל כך מתאים לעשות טורניר..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    יעקוב אתם נרשמתם ולא הופעתם.
    7K נרשמו ולא הופיעו.

איפה בדיוק רועי אשם בזה? במה בדיוק רועי אשם שאתה לא מביא את הקלאן שלך למשחק למרות שנרשמת אליו עוד מלפני שבועיים.

במקום לבוא בתלונות לרועי או לVG
    תבוא בתלונות על עצמך שלא הבאת את הקלאן שלך למשחק, וכנ"ל לקלאנים אחרים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.10.2006
    דוגרי רועי בערבי פורים חלק מהקהילה יוצאת למועדונים אז אתה מתנגש עם לו"זים של אנשים פה ולא אני לא בא להגיד לך מה אתה צריך לעשות אלא שאתה צריך לחשוב גם על דברים אחרים שיכולים להפריע לטורניר כמו מועדונים, שבת וכו...

בכל מקרה בהצלחה למי שישתתף בטורניר וחג פורים שמח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    דורון .
    אנחנו נרשמנו ליום חמישי בצוהוריים מה שאומר שהליגה תיגמר גג ב 8 !
    לא ליום חמישי בשעה 7 רק מתחיל ...
    שמעו זה פורים ... מה לעשות שככה זה יוצא ... מה אתם גם בטח יוצאים להתפרק !
    תראה מה קרה הגיעו רק 3 מהקבוצות ואני בטוח שהם רק עם מרקים ..
    בדוגרי לפי מראה חיצוני הליגה של own כמו שרון אמר נראת הרבה יותר טוב.
    לרועי .
    אני לא בא להגיד "אתה אשם , אתה לא טוב , אתה לא עושה ככה וכו'..."
    אני בא להעיר את צומת ליבכם אחרי שלא הצלחתי דרך המירק ..
    אתה מבין שאי אפשר ביום שכולם בחוץ לבוא ולעשות טורניר שבמשך כל השנה אפילו לא חשבו על זה.
    אם אתה כ"כ עסוק תתחיל להנחות את דורון להרים דברים , כמו טוררנירים משחקי fun וכו'..
    לפי מה שרואים כאן זה שvG רק תומכים בליגות שאנשים מרימים פה אישית..
    שווה לעבור גם על זה פעם אחת.
    אבל שוב אני לא בא בטענות עשיתם ליגה , יפה, רק חבל שביום כזה... אבל להרים עוד אחת באחד מין הימים הקרובים בשעות הצוהוריים . שכולם פנויים... וזה קהילה קטנה קל מאוד לסדר אותה ... ואתה מבין בזה ואנחנו סומכים עליך.. אז אולי כדי שהליגה הזאת תהיה ביום שישי/שבת/ראשון/שני בשעות הצוהריים שוב שכולם לא עסוקים .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    אחח יעקב ורון ת'אמת היתה תקופה שכאלו הודעות היו מרתיחות אותי אבל עכשיו אני פשוט קורא ומתאכזב, על גבול הדמעות. מזה לרשום קבוצה ולא להגיע, בצבא זה משפט על נפקדות וכלא. מה קרה לאחריות אישית מה קרה למחוייבות לקבוצה לטורניר ולקהילה ומעל לכל מה קרה למקצועיות!.

ובהמשך לזה, אני ממש מקווה ששלושת הקבוצות שכן הופיעו יצא להם לשחק כי אחרי הכל ההצגה חייבת להמשך. אם כן מי ניצחה? מה היה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    ירושלים
    לירן רשמתי את הקבוצה שלי לתאריך אחר הוא שינה את התאריך המקורי להיום אתה יכול לבדוק תאריכים מתי רשמתי את התגובה בדיון שלו ואמרנו לו לפני שלא נבוא ועוד קלאן אחד התפרק ועוד קלאנים לא יבואו הוא לא הקשיב אז זה התפוצץ אני אומר נחכה לקאפ הבא ונראה מה יהיה שיעשו את זה בזמן נוח וזהו, חג שמח =]
    (13:12:54) (usound^beNyy) אני אפס במשחק מחשב וזהו
    (13:12:56) (usound^beNyy) מרוצים?

!sharif#
    QuakeNet
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    נכתב במקור על ידי Agada
    לירן רשמתי את הקבוצה שלי לתאריך אחר הוא שינה את התאריך המקורי להיום אתה יכול לבדוק תאריכים מתי רשמתי את התגובה בדיון שלו ואמרנו לו לפני שלא נבוא ועוד קלאן אחד התפרק ועוד קלאנים לא יבואו הוא לא הקשיב אז זה התפוצץ אני אומר נחכה לקאפ הבא ונראה מה יהיה שיעשו את זה בזמן נוח וזהו, חג שמח =]
    תאריך שונה כי לא נרשמו מספיק קבוצות בזמן ואתה לא ידעת שבגלל התאריך הזה קבוצות לא יגיעו אתה משתמש בזה כדי לחזק את הטיעון שלך. קבוצות התפרקו בלי קשר לטורניר הזה ואנשים לא הופיעו כי ככה אנשים מתנהגים בקהילה הזאת. היחיד שהצהיר מבעוד מועד שהתאריך הוא בעייתי הוא אתה אז עשה טובה מספיק לדבר שטויות.

אתה לא מכיר אותי מספיק זמן כנראה, אני עשיתי מספיק טורנירים ותמיד באתי לקראת אנשים, כאן לא היה שום מקום לזה.

ולירן, לא היה שום דבר כי לא היה טעם להריץ טורניר עם 3 קבוצות (המינימום הוא 4 אני חושב למשחקי חצאי גמר).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    אמרתי מהתחלה שטורניר שבו יש יותר מיקסים מאשר קבוצות לא יעבוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    אין בארץ 8 קבוצות, המטרה היא להביא את הקהילה למצב כזה ומתחילים עם מיקסים אין אפס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    נכתב במקור על ידי vip3r
    אין בארץ 8 קבוצות, המטרה היא להביא את הקהילה למצב כזה ומתחילים עם מיקסים אין אפס
    תאמת יש אפס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    אריק אתה סתם מקצין אבל לא נורא, לא זכור לי טורניר של יותר מיום אחד שבאמת נגמר.
    יש רצון גם שלכם, אבל פה זה נגמר.

מדברים איתכם, מרימים לכם, מנסים לעשות הכל, אפילו טורניר של יום אחד קשה לעשות.
    בקשר למצוא יום שנוח לכולם זה בלתי אפשרי, מהסיבה הפשוטה : יש לכם חיים מעבר לET
    ולאחד יום ראשון נח ולאחר יש חוג קרב מגע.

אריק אם אתה חושב שתוכל להרים טורניר אפילו של יום אחד, אז תרים. כי לדבר זה לא ממש בעיה

בתקווה שהטורניר של מחר יעבור חלק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    נכתב במקור על ידי Legend
    בתקווה שהטורניר של מחר יעבור חלק
    כן אבל הטורניר של מחר שווה לתחת, הלי להעליב כמובן. הוא כיף הוא נחמד אני בטוח שכולם יהנו ויצקו ויזרקו לסל. אבל הוא לא רשמי הוא לא תחרותי והוא בקושי מעניין. אני ממש לא רוצה להאמין שמסתפקים בדברים כאלו.

רועי, עדיין אני חושב שהיה צריך להמשיך את הטורניר גם עם 3 קבוצות אפשר להגיע ישר לבית גמר. לפחות אלו שבאו לא יהיו מאוכזבים ואני מדבר גם על שחקנים וגם על צופים.

ואולי סוף סוף הייתי שומע את הכל של בני, אומרים שכל מי ששמוע מתהפנט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    אנחנו היינו מוכנים למשחק ב6.. ושבאנו אמרו לנו שיש לנו משחק ב9 כי הקבוצה שהייתה נגדנו לא באה..
    באמת למה לא הקדמתם הכל?
    ורועי אותו דבר גם קרה פעם שעברה ואני ממליץ לך שמעכשיו אם עושים טורניר כזה ומישהו מבריז אחרי שהוא נרשם נותנים לו באן.
    אחרת לא אכפת להם הם סתם נרשמים ואז לא באים ואז יש חור ולא משחקים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי sami-burekas
    כן אבל הטורניר של מחר שווה לתחת, הלי להעליב כמובן. הוא כיף הוא נחמד אני בטוח שכולם יהנו ויצקו ויזרקו לסל. אבל הוא לא רשמי הוא לא תחרותי והוא בקושי מעניין. אני ממש לא רוצה להאמין שמסתפקים בדברים כאלו.

רועי, עדיין אני חושב שהיה צריך להמשיך את הטורניר גם עם 3 קבוצות אפשר להגיע ישר לבית גמר. לפחות אלו שבאו לא יהיו מאוכזבים ואני מדבר גם על שחקנים וגם על צופים.

ואולי סוף סוף הייתי שומע את הכל של בני, אומרים שכל מי ששמוע מתהפנט.
    כבוד לי שאתה אומר את זה, זה דבר ראשון.

דבר השני הטורניר הזה לא מתקיים פעם ראשונה, כמעט בכל שבוע אני ושותפיי מרימים קאפ בסדוגים שונים (למשל שבוע שעבר זה היה rifletennis) ובדר"כ אני מצליח להריץ את זה חלק, זהו טורניר מעניין ואני לא מבין למה אתה אומר שהוא "שווה לתחת" מכיוון שהטורניר הזה מזווית ראיתיי מאחד ומגבש את הקהילה, ואם אתה רוצה תחרותי אני מוכן להמשיך את הטורניר הראשוני של המסגרת הזאת שהיה טורניר 3על3 ואולי פעם אחת אפילו להרים טורניר 6על6.
    שתף ב-Google+

הרשמה