תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עותק חדש וסגור שלא ניתן להשיג בארץ.
    Limited Collectors Edition Aeon Faction Pack!
    הגיע במשלוח הישר מTHQ בבריטניה(בתור פרס בטורניר).

המחיר הוא 200 שקלים(יותר זול מעותק רגיל בארץ). רצוי מישהו מאזור נתניה או תל אביב.

צרו קשר באי מייל או מסנג'ר [email protected]
    משתלם ביותר,
    ארז.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    תשמע, אני לא יודע איך להגיד את זה...
    זה לא אישי, אבל למה כל האנשים שמשיגים משחק/כל דבר אחר בחינם/בזול, אשכרה חושבים שהם יעשו על זה זה קופה?
    הרי את המשחק היום אפשר לקבל בארץ כולל משלוח עד הבית בפחות מ-200 שקלים:
    http://zap.co.il/models.asp?sog=c-games&keyword=supreme
    וגם ידוע שאין לו שום בעיה של מחסור בחנויות.
    אז למה להיות כאלו חמדנים? הרי גם כשמוכרים אוטו משומש, גם אם הוא עדיין בניילונים, ידוע שהוא מאבד די הרבה מהשווי שלו בגלל שהוא עבר עוד יד. למה אתם חושבים שזה עובד אחרת בדברים אחרים?

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    אבל הוא מוכר את ה- limited
    מה שעולה סביר להניח יותר מ-200

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכון, אבל כתוב במפורש שזה זול יותר מעותק רגיל בארץ - מה שלא בדיוק נכון...

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    עיר
    ושמה גיהנום
    נכתב במקור על ידי gulmer
    נכון, אבל כתוב במפורש שזה זול יותר מעותק רגיל בארץ - מה שלא בדיוק נכון...
    זה דווקא נכון מאוד. עותק של המשחק בבאג (בדקתי שבוע שעבר) עולה כ-240 ש"ח. לא צריך סתם להצית מדורות.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אוקי... עם היה כתוב "יותר זול מעותק רגיל בבאג" אז באמת הייתי צריך לסתום את הפה. אבל רשום "יותר זול מעותק רגיל בארץ".
    זו לא חוכמה למצוא את המקום הכי יקר ואז להיות יותר זול ממנו. ובכל מקרה, ההערה שלי היתה כללית, לא ספציפית רק למכירה הזו.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אוקי... עם היה כתוב "יותר זול מעותק רגיל בבאג" אז באמת הייתי צריך לסתום את הפה. אבל רשום "יותר זול מעותק רגיל בארץ".
    זו לא חוכמה למצוא את המקום הכי יקר ואז להיות יותר זול ממנו. ובכל מקרה, ההערה שלי היתה כללית, לא ספציפית רק למכירה הזו.
    וואי אתה ניג'ס, הוא מוכר את הגרסה הזו ב200, תכנס לאתרים ברשת וזה עולה לפחות 250 לא כולל משלוח (הגרסה הזו בחו"ל כי אין אותה בארץ). לא רוצה אל תקנה אבל תסתום.

רוב החנויות מוכרות אותו ב219, אז יש חנות או שתיים שמוכרות אותו ב200 זה לא הופך אותו לגנב...

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    עיר
    ושמה גיהנום
    נכתב במקור על ידי gulmer
    כמו ש-Ender כתב, רוב החנויות בארץ אכן מוכרות אותו במעל 200 ש"ח, אז אתה צריך לסתום את הפה בכל מקרה.
    גם ההערה "הכללית" שלך היא מיותרת. אתה לא אמור לצפות מאדם שמעוניין למכור מוצר להיות אובייקטיבי לחלוטין. זה נקרא שיווק.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Ender Wiggin
    וואי אתה ניג'ס, הוא מוכר את הגרסה הזו ב200, תכנס לאתרים ברשת וזה עולה לפחות 250 לא כולל משלוח (הגרסה הזו בחו"ל כי אין אותה בארץ). לא רוצה אל תקנה אבל תסתום.

רוב החנויות מוכרות אותו ב219, אז יש חנות או שתיים שמוכרות אותו ב200 זה לא הופך אותו לגנב...
    תגידו לי, מה אתם רוצים מהחיים שלי? נתתי ההמלצה למוכר, לא לכם. מצידי תקנו ממנו את המשחק גם ב500 שקל. כל עוד יש את האידיוט שיקנה, שימכור לכם את זה בכמה שהוא רוצה. אם אתה באמת חושב שזה שווה כל כך את המחיר, תקנה ממנו ותסתום.
    למי אכפת כמה עולה כביכול הגירסה הזו אם הוא כתב שהוא מוכר אותה בפחות מהגירסה הרגילה בארץ? זו הייתה כל הטענה שלי. הבנתי למה הוא כתב את זה ואני מניח שהוא הבין למה אני כתבתי מה שכתבתי.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי InterAl
    גם ההערה "הכללית" שלך היא מיותרת. אתה לא אמור לצפות מאדם שמעוניין למכור מוצר להיות אובייקטיבי לחלוטין. זה נקרא שיווק.
    וכדאי שבאמת לא תראה כמה באמת אתה לא מבין בשיווק. זה ממש, אבל ממש לא שיווק.

הצטרף בתאריך
    14.02.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    תגידו לי, מה אתם רוצים מהחיים שלי? נתתי ההמלצה למוכר, לא לכם. מצידי תקנו ממנו את המשחק גם ב500 שקל. כל עוד יש את האידיוט שיקנה, שימכור לכם את זה בכמה שהוא רוצה. אם אתה באמת חושב שזה שווה כל כך את המחיר, תקנה ממנו ותסתום.
    למי אכפת כמה עולה כביכול הגירסה הזו אם הוא כתב שהוא מוכר אותה בפחות מהגירסה הרגילה בארץ? זו הייתה כל הטענה שלי. הבנתי למה הוא כתב את זה ואני מניח שהוא הבין למה אני כתבתי מה שכתבתי.

שניה בוא נחזור עוד פעם.... אתה אומר לי ש55 דולר זה פחות ממאתיים שקל !?
    הלוווווו איפה אתה חי !? 55 דולר זה 232 שקל...

וכן , להגיד שזה הכי זול בארץ זה כן שיווק.
    כמו ערוץ הקניות שכל היום מחרטטים שהם הכי זולים - אבל הם לא

---אל תענה בחייאת אתה עושה לעצמך בושות -- - -

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי domi8
    שניה בוא נחזור עוד פעם.... אתה אומר לי ש55 דולר זה פחות ממאתיים שקל !?
    הלוווווו איפה אתה חי !? 55 דולר זה 232 שקל...

וכן , להגיד שזה הכי זול בארץ זה כן שיווק.
    כמו ערוץ הקניות שכל היום מחרטטים שהם הכי זולים - אבל הם לא

---אל תענה בחייאת אתה עושה לעצמך בושות -- - -
    כמו שבטח ראית, שיניתי את התגובה עם הקישור לEBAY ב-45 דולר שהם עדיין פחות מ-200 שקל. רציתי לתקן את זה כי כתבתי בטעות 55 דולר במקום 45 דולר (ואם היית לוחץ על הקישור היית רואה בעצמך שזה 45 דולר). בסוף החלטתי להוריד את זה לגמרי כי במילא הרשימה של המכירות בEBAY מתעדכנת כל הזמן אז אני לא יודע כמה הדף יהיה אקטואלי. אבל בכל מקרה אני אביא אותו שוב כאן:
    http://search.ebay.com/search/search...tion&category0=

אבל לגבי שיווק: לאנשים בארץ אין שמץ של מושג מהחיים שלהם בכלל מה ההבדל בין שיווק, פרסום ומכירות. לשיווק אין נגיעה כמעט למחיר של מוצר. להגיד שאתה הכי זול או למכור בהכי זול זה ממש לא שיווק (למרות שזה יכול לבוא כחלק מאסטרטגיה שיווקית). אז תעשה לי טובה, אל תדבר על שיווק אם אתה בכלל לא מבין מה המשמעות של זה.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    כמו שבטח ראית, שיניתי את התגובה עם הקישור לEBAY ב-45 דולר שהם עדיין פחות מ-200 שקל. רציתי לתקן את זה כי כתבתי בטעות 55 דולר במקום 45 דולר (ואם היית לוחץ על הקישור היית רואה בעצמך שזה 45 דולר). בסוף החלטתי להוריד את זה לגמרי כי במילא הרשימה של המכירות בEBAY מתעדכנת כל הזמן אז אני לא יודע כמה הדף יהיה אקטואלי. אבל בכל מקרה אני אביא אותו שוב כאן:
    http://search.ebay.com/search/search...tion&category0=

אבל לגבי שיווק: לאנשים בארץ אין שמץ של מושג מהחיים שלהם בכלל מה ההבדל בין שיווק, פרסום ומכירות. לשיווק אין נגיעה כמעט למחיר של מוצר. להגיד שאתה הכי זול או למכור בהכי זול זה ממש לא שיווק (למרות שזה יכול לבוא כחלק מאסטרטגיה שיווקית). אז תעשה לי טובה, אל תדבר על שיווק אם אתה בכלל לא מבין מה המשמעות של זה.
    מאותו אתר שאתה הבאת, המכיר הוא 45.90+18.25 משלוח. זה יוצא הרבה יותר 55 דולר בוודאי יותר מ200 שקל.
    איביי זה אולי זול אבל לא לשכוח שהמשלוחים משם לרוב עולים הרבה כסף, ולפעמים יותר מהמוצר עצמו שקנית...

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    זה פורום אסטרטגיה .. לא מכירות ולא יד שניה...

או שאתם דנים פה על איזו אסטרטגיה שיווקית? XD

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי Necromancer
    זה פורום אסטרטגיה .. לא מכירות ולא יד שניה...

או שאתם דנים פה על איזו אסטרטגיה שיווקית? XD
    הוא מוכר משחק אסטרטגי, אז זה מותר.

ויש מצב אתה משנה את החתימה היא הורסת את כל הדף.
    תוריד תמונה אחת למטה למשל...

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Ender Wiggin
    מאותו אתר שאתה הבאת, המכיר הוא 45.90+18.25 משלוח. זה יוצא הרבה יותר 55 דולר בוודאי יותר מ200 שקל.
    איביי זה אולי זול אבל לא לשכוח שהמשלוחים משם לרוב עולים הרבה כסף, ולפעמים יותר מהמוצר עצמו שקנית...
    אתה באמת צודק, בהנחה שהמחיר שהציעו פה אכן כולל גם הוא משלוח, ביטוח ומאפשר תשלום נוח בפייפל...

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אתה באמת צודק, בהנחה שהמחיר שהציעו פה אכן כולל גם הוא משלוח, ביטוח ומאפשר תשלום נוח בפייפל...
    רוב המשחקים שיוצאים מאיבי לא כוללים ביטוח (בטח לא במחיר הנקוב אלא בתוספת של לא מעט כסף (ביטוח משלוח לארץ מייקר את המשלוח בהמון). ולגבי התשלום, בארץ אפשר לשלם בדואר, אתה משלם ומקבל קוד את הקוד אתה מביא לבחור והוא לוקח את הכסף מהסניף הקרוב לביתו ועל הדרך שולח ואם הוא שולח בדואר 24 או רשום מקבלים קוד שאפשר לדעת בכל שלב ושלב איפה החבילה נמצאת.
    אולי זה לא נוח כמו פייפל, אבל בארץ זה באמת לא חובה.

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    יש אנשים שלא יכולים להביא מאיביי....וצריך להתחשב בזה, אתם יותר צריכים להאשים את החנויות במחירים המגוחכים שלהם שהם פי 3 ממחירי חו"ל, מאשר להאשים את הבחור הנחמד הזה שרוצה להרוויח קצת כסף.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני חושב שיש פוסטים שלמים בפורום לגבי החנויות בארץ והמחירים שלהם. בכל מקרה, הטענה היתה כללית למוכרי יד2, לפחות בהתחלה.

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים

הרשמה